uygur: Dert ortağın oImaktansa kendi içinde yaşamak daha iyidir. Mağdur roIünü abartabiIiyor insan. Hatta hakIı oIduğunu o kadar kesin düsünenIer varkı sanki dünyaya doğuştan hakIı geImişIer

Dertli Sözler ok uygur demiş ki:
Dert ortağın oImaktansa kendi içinde yaşamak daha iyidir. Mağdur roIünü abartabiIiyor insan. Hatta hakIı oIduğunu o kadar kesin düsünenIer varkı sanki dünyaya doğuştan hakIı geImişIer
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
candan sözler babalar günü mesajları cumhuriyet bayramı mesajları doğru sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dürüstlük Sözleri ok Ne mutlu onlara, ilk hatalarında tuzağa düşerler.
Cumhuriyet Bayramı Mesajları ok Cumhuriyette söz, millet tarafından seçilmiş meclistedir.
Sponsorlu Bağlantılar
ey emanet bildiğim, dualarıma sarıp kolladığım yarim, yanımda olmasan bile, dualarıma emanetsin, bilesin istedim.Ey emanet bildiğim, dualarıma sarıp kolladığım yarim, yanımda olmasan bile, dualarıma emanetsin, bilesin istedim.
boyum uzun değil ama sana sarılabilmek için saatlerce parmak uçlarımda durabilirim.Boyum uzun değil ama sana sarılabilmek için saatlerce parmak uçlarımda durabilirim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
deterjan reklamlarına bakacak olursak tek derdimiz nar ve çimen lekesi. sanki sabah akşam çimenlere yayılıp nar yiyoruz.Deterjan reklamlarına bakacak olursak tek derdimiz nar ve çimen lekesi. Sanki sabah akşam çimenlere yayılıp nar yiyoruz.
millet köpeğini bile psikoloğa götürüyor, ailem beni bir kere bile götürmedi. sonra buzdolabına uçan tekme atınca ben suçlu oluyorum.Millet köpeğini bile psikoloğa götürüyor, ailem beni bir kere bile götürmedi. Sonra buzdolabına uçan tekme atınca ben suçlu oluyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kötü Laflar) yasemin: güzel sözler:) (Cezaevi Sözleri) Ahmet: Allah düşmanoçımı bile düşürmesin diyen hermahkumu kurtarır inşallah sabrın sonu selamettir Asabetin sonu mapıshanedir. (Laf Sokan Sözler) NUR: ARTİSLİĞİNE NAZAR BONCUĞU TAKTA ŞEREFSİZLİĞİNE NAZAR DEĞMESİN (Kapak Laflar) enes kurt: bu laflar sana kapak olsun fena oturtum helal olsun tipin yokki şeklin olsun hadi canım yolun açık olsun (Yürek Yakan Sözler) ramal: seni sevirem aysun
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıngilizce aşk sözleri yolculuk tatil sözleri sağlık sözleri çılgın sözler
mevlid kandili mesajları kamyon arkası yazıları kutlama sözleri özgürlük sözleri muhteşem sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen