uygur: Dert ortağın oImaktansa kendi içinde yaşamak daha iyidir. Mağdur roIünü abartabiIiyor insan. Hatta hakIı oIduğunu o kadar kesin düsünenIer varkı sanki dünyaya doğuştan hakIı geImişIer

Dertli Sözler ok uygur demiş ki:
Dert ortağın oImaktansa kendi içinde yaşamak daha iyidir. Mağdur roIünü abartabiIiyor insan. Hatta hakIı oIduğunu o kadar kesin düsünenIer varkı sanki dünyaya doğuştan hakIı geImişIer
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
ıhanet sözleri ağır abi sözleri facebook sözleri ınce sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Karizma Sözler ok SeNi SevMeYi AğıR ÖdÜyoRuM..
Hz Ali Sözleri ok Çok kimseler varisleri kavga etsinler diye mal toplamaya çalışırlar.
Sponsorlu Bağlantılar
çok uzaktasın beni duymazsın. unuttun belki de hatırlamazsın. hani derdin ya sen bitanemsin. bitanen burada sen neredesin?Çok uzaktasın beni duymazsın. Unuttun belki de hatırlamazsın. Hani derdin ya sen bitanemsin. Bitanen burada sen neredesin?
ben değişmek istemedim. değişmek zorunda kaldım. ıçiniz yanmaktan kül olduğunda ne demek istediğimi anlayacaksınız.Ben değişmek istemedim. Değişmek zorunda kaldım. İçiniz yanmaktan kül olduğunda ne demek istediğimi anlayacaksınız.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
herifin boyu 155, yanından geçen 180lik kıza bi öpücük ver yavrum diye laf atıyor. yanında tabure mi taşıyorsun, nasıl öpeceksin kızı bodur!Herifin boyu 155, yanından geçen 180'lik kıza 'bi öpücük ver yavrum' diye laf atıyor. Yanında tabure mi taşıyorsun, nasıl öpeceksin kızı bodur!
geçen sevgilimle tartıştık sinirlendim telefonu fırlattım koltuğa sekti hemen atlayıp yere düşmeden aldım. fakir adam tadıyla sinirlenemeyecek mi?Geçen sevgilimle tartıştık sinirlendim telefonu fırlattım koltuğa sekti hemen atlayıp yere düşmeden aldım. Fakir adam tadıyla sinirlenemeyecek mi?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) merve ozturk: umutlara kanma umutlar bir gün imkansızlaşır hayatı toz pembe yaşıyorum sanma her renk bir güm siyahlaşır (Ezici Sözler) s <3 f: şerefin kadar konuş desem sonsuza kadar susacak insanlar tanıyorum ben...!!! (Hiphop Sözleri) gurur taşcı: ankardan takip ediyorum. her girişimde takip ediyorum elinize yüreğinize sağlık (Mevlana Sözleri) fatmanur: sevdim seni mevlana (Kadir Gecesi Sözleri) betül kaya: ALLAHın AşkıyIa Yan Bu Gece, MevIana Gibi Dön Bu Gece, Secdeye Varıp Huzura Erince, Şu Fakiride An Bu Gece. Kadir Geceniz Mübarek OIsun.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
babalar günü mesajları 19 mayıs sözleri unutulmaz sözler sert sözler
acımasız sözler koyan laflar kötü laflar hollanda atasözleri japon atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen