simge bulut: Herşey erkeğe bağlı bence, insan evladıysa o yuvayı ayakta tutar, herşey mutluluk uğruna deyilmi zaten

Aile İçin Sözler ok simge bulut demiş ki:
Herşey erkeğe bağlı bence, insan evladıysa o yuvayı ayakta tutar, herşey mutluluk uğruna deyilmi zaten
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
teşekkür sözleri trabzonspor sözleri geçmiş olsun mesajları damardan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sabır Sözleri ok Olgun kişilerin kıblesi sabırdır, tahammüldür. Hiddete kapılıp hiç kimseyi çiğneme ki, seni de kimse çiğnemesin.
Araba Sözleri ok Sevilen unutulmaz.
Sponsorlu Bağlantılar
öpmediğin, sarılmadığın, koklamadığın birini özlemek; ölümü özlemek gibidir. seni bitirir.Öpmediğin, sarılmadığın, koklamadığın birini özlemek; ölümü özlemek gibidir. Seni bitirir.
ben düşlerimi kimseye satmadım anne! düşlerimi, beni mutlulukla kandıran insanlar aldı.Ben düşlerimi kimseye satmadım anne! Düşlerimi, beni mutlulukla kandıran insanlar aldı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
telefonumun şarjı %1 olduğunda, prize koşarken kendimi hastayı acile yetiştirmeye çalışan doktor gibi hissediyorum.Telefonumun şarjı %1 olduğunda, prize koşarken kendimi hastayı acile yetiştirmeye çalışan doktor gibi hissediyorum.
kızın dip boyası ağzına kadar gelmiş. önden bakıyorsun kumral, arkadan bakıyorsun sarışın, ters çeviriyorsun bizim dolmuşçu hüsnü abi.Kızın dip boyası ağzına kadar gelmiş. Önden bakıyorsun kumral, arkadan bakıyorsun sarışın, ters çeviriyorsun bizim dolmuşçu hüsnü abi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Psikopat Sözler) mertcan: Küfür şeytana mahsus tövbe insana aşk kadına yakışır sevmek adama (Anlamsız Sözler) Ömrümm: Buqüne de alışş o zaman :-D (Orijinal Sözler) Onur: Cok guzel (Laf Sokucu Sözler) hilal: baze öyle bir sinirleniyorum ki bazılarına elinden tutup anne babasına götürüp bu olmamış tekrar deneyin diyesim var. (Renkli Sözler) asli: Bence cok guzeldeyil ama bolmiyorum isime yaramadi
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yunan atasözleri koyan laflar mısır atasözleri öfke sözleri
karizma sözler dünya ıle ılgili sözler avustralya atasözleri kardeşlik sözleri düşündüren sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen