serin durmaz: konuşacak kimsenin oImaması o kadar büyük eksikIik, birde bazı şeyIer varki değiI payIaşmak kendine biIe itiraf edemiyorsun

Yalnızlık Sözleri ok serin durmaz demiş ki:
konuşacak kimsenin oImaması o kadar büyük eksikIik, birde bazı şeyIer varki değiI payIaşmak kendine biIe itiraf edemiyorsun
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
ağır abi sözleri ayrılık sözleri mısır atasözleri gözlerle ılgili sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Mutsuzluk Sözleri ok Mutluluk çorba olsa, ben çatal olurum.
Kapak Sözler ok Beni seversen ömrüne ömür katarım beni aldatırsan ömründen ömür alırım.
Sponsorlu Bağlantılar
yatağına yatınca; yüreğinin sesinden uyuyamıyorsan. anla ki yalnızsın!Yatağına Yatınca; Yüreğinin Sesinden Uyuyamıyorsan. Anla Ki Yalnızsın...!
ölsem daha iyi dediğimde düşüncesi bile kötü, sus. diyen ey zalim! şimdi beni yokluğunla öldürüyorsun!Ölsem daha iyi dediğimde 'Düşüncesi bile kötü, sus.' diyen ey zalim! Şimdi beni yokluğunla öldürüyorsun!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kimle konuşsam ya sevdiği ya da sevgilisi çıkıyor. her yeri parsellemişler.Kimle konuşsam ya sevdiği ya da sevgilisi çıkıyor. Her yeri parsellemişler.
fakirim diye demiyorum ama bir keresinde para üstü olarak sakız vermeye çalışan bakkalla kavga etmiştim.Fakirim diye demiyorum ama bir keresinde para üstü olarak sakız vermeye çalışan bakkalla kavga etmiştim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sevgiliye Güzel Sözler) veyoobukoo: allah herkeze kalbine göre birisini verir bir ömür boyu sevebileciğin birisini 780.gündür mezara kadar sen herşeyim (Ürkütücü Sözler) Melis can: Ona sarılıp, kulağına dakikalarca ?beni hiç bırakma? diye fısıldamak istiyorum. (Ağır Abi Sözleri) serdar: şiiriniz çok güzel olmuş (Cuma Mesajları) devran: Super (Rap Sözleri) aksaray liyiz: Donme dönme seni sevdigimi bilipte ona yar deme
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
atarlı sözler adam gibi sözler koyan sözler son sözler
özgürlük sözleri sensizlik sözleri sıcak sözler davetiye sözleri minibüs yazıları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen