serin durmaz: konuşacak kimsenin oImaması o kadar büyük eksikIik, birde bazı şeyIer varki değiI payIaşmak kendine biIe itiraf edemiyorsun

Yalnızlık Sözleri ok serin durmaz demiş ki:
konuşacak kimsenin oImaması o kadar büyük eksikIik, birde bazı şeyIer varki değiI payIaşmak kendine biIe itiraf edemiyorsun
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
dünya ıle ılgili sözler kadir gecesi sözleri jilet sözler baba sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Japon Atasözleri ok Hitabet: Beyinden gelen önemli mesajlar imiş gibi görünen göğüsten derin ses çıkarma sanatıdır.
Dokunaklı Sözler ok ßeni Görüp Kendini Sınama?Sadece Görebildiğin Kadarım?Hayat ßir Kumar ise Zarları ßen Atarım?
Sponsorlu Bağlantılar
senden nefret etmiyorum. sadece asla yapmam dediğin her şeye dönüştüğün için hayal kırıklığına uğradım.Senden nefret etmiyorum. Sadece 'asla yapmam' dediğin her şeye dönüştüğün için hayal kırıklığına uğradım.
kimseye güvenmeyen insanların gözlerine dikkatli bakarsanız oradaki kazık koleksiyonunu görebilirsiniz.Kimseye güvenmeyen insanların gözlerine dikkatli bakarsanız oradaki kazık koleksiyonunu görebilirsiniz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
gelmiş geçmiş en iyi icattır yastık. bacağının arasına alırsın, yüzüne kapatırsın, sarılırsın. gık demez mutlu olursun.Gelmiş geçmiş en iyi icattır yastık. Bacağının arasına alırsın, yüzüne kapatırsın, sarılırsın. Gık demez mutlu olursun.
kibrit kutusu icat edilmeseydi insanlar nasıl diyet yapacaktı çok merak ediyorum.Kibrit kutusu icat edilmeseydi insanlar nasıl diyet yapacaktı çok merak ediyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kızgınlık Sözleri) Ertuğrul53: Felaket aşık oldum (Bilinmeyen Sözler) Kürşatde Tanırlar: Senin para verip giremediğin yerlere ben selam verim giriyorum :* GÜZELİM (Aşk Sözleri) NESLİHAN: Aşk... Ne garip şey... Bazen en nefret ettiğinmiş gibi görünerek yanına yaklaşır bazen de tam aradığım kişi dersin ama aşık olamazsın... (Laf Sokan Sözler) EFE: LAF SOKARIM DERİNDEN AKLIN OYNAR YERİNDEN (Kapak Laflar) Dorukhan: Gidene dur demekte neymiş asfalt bile dökeriz yeterki sıktır olup gitsin.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıltifat sözleri gürcü atasözleri ayrılık sözleri meksika atasözleri
atatürk sözleri yararlı sözler özlü aşk sözleri acımasız sözler öğrenci sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen