bu gozler nagillara inanmir: cook guzel çok üzücü olmuş

Üzücü Sözler ok bu gozler nagillara inanmir demiş ki:
cook guzel çok üzücü olmuş
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Üzücü Sözler tıkla!
sevenler ıçin sözler azerice aşk sözleri beşiktaş sözleri koyan laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ezici Sözler ok Benim tokatım adamın yüzünü değil içini acıtır. Çünkü ben o tokatı, elimin tersiyle değil yüreğimin tersiyle atarım.
Karizma Sözler ok Her insan hata yapabilir. Önemli olan bana yapmaması!
Sponsorlu Bağlantılar
beni üzen kişilere sesleniyorum, bir gün ağırlık çökerse omuzlarınıza o benim vebalimdir. şimdi susuyorum bana yaptıklarınız ahirette sorulacak kul hakkım olsun.Beni üzen kişilere sesleniyorum, bir gün ağırlık çökerse omuzlarınıza o benim vebalimdir. Şimdi susuyorum bana yaptıklarınız ahirette sorulacak kul hakkım olsun.
yüzün de olmasaydı, dünyayı yumuşatan o yaz bulutu gülüşün. günlerim neye benzerdi ya ömrüm?Yüzün de olmasaydı, dünyayı yumuşatan o yaz bulutu gülüşün. Günlerim neye benzerdi ya ömrüm?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
nöronlar uyanacak da, beyni uyaracak da, selebral kortexin frontal lobundaki miyelin kaplı aksonlar kalbe ulaşacak da. sevmek zor iş. çay var mı? :)Nöronlar uyanacak da, beyni uyaracak da, selebral kortexin frontal lobundaki miyelin kaplı aksonlar kalbe ulaşacak da. Sevmek zor iş. Çay var mı? :)
bütün anne modelleri aynı. hepsi, kapıdan girdiğimizde geldin mi diyor; mutfak tahtasını musluğun arkasına koyuyor.Bütün anne modelleri aynı. Hepsi, kapıdan girdiğimizde 'geldin mi' diyor; mutfak tahtasını musluğun arkasına koyuyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokan Sözler) ibrahim can: bu laflar boy boy seni s***n ibrahim kovboy... :-D (Laf Sokucu Sözler) yağız: Bu laflar sana kapak olsun fena oturdum helal olsun tipin yokki şeklin olsun hadi canım yolun açık olsun (Hüzünlü Sözler) meryem d: Harbi sevdim ama sevmediğini bile bile :-( Şimdi geriye acı ihanet nefret ve caresizlik kaldı. ..peki ben ben değil galiba o kaybetti. .. (Azerice Aşk Sözleri) Qisas meleyi: azerice sözler harika (Öğrenci Sözleri) adnan akbulut: - Çocuklar bu sene notlarınızı yüksek görmek istiyorum. + Bende Rihanna yı görmek istiyorum, ama olmayınca olmuyor demek ki hocam.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıran atasözleri vefat mesajları almanca sözler sağlık sözleri
sevgiliye uyku mesajları gözyaşı sözleri rus atasözleri manyak sözler tebrik sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen