kadir gökkuş: UIan hiç bir Iokantada tek kişiIik masa yok yaInızIarın topIumda biIe yeri yok

Yalnızlık Sözleri ok kadir gökkuş demiş ki:
UIan hiç bir Iokantada tek kişiIik masa yok
yaInızIarın topIumda biIe yeri yok
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
umut sözleri orijinal sözler sinir sözler azerbaycan atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Pişmanlık Sözleri ok Pişman olmayı kendine âdet edinirsen boyuna pişman olur durursun! Nihayet bu pişmanlığa da daha ziyade pişman olusursun! Ömrünün yarısı perişanlıkla geçer, öbür yarısı da pişmanlıkla heder olur gider! Bu fikri, bu pişmanlığı terket de, daha iyi bir hâl, daha iyi bir dost ve daha iyi bir iş ara! Hz. Mevlana
Yürek Yakan Sözler ok Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere göm kalbine
Sponsorlu Bağlantılar
doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı, yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece üzülen hep sen olursun.!Doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı, yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece üzülen hep sen olursun.!
yokluğum değiştirmiş seni. en çokta edebini. sen hangi ellere kaptırdın ki kendini? oysa ben allaha emanet etmiştim seni.YokLuğum değiştirmiş seni. En çokta edebini. Sen hangi eLLere kaptırdın ki kendini? Oysa Ben ALLAH'a emanet etmiştim seni.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yeni nesil geometrik şekiller: şeytan üçgeni, feleğin çemberi, krizin teğeti, günün karesi, cadı küresi, arkadaş yamuğu.Yeni nesil geometrik şekiller: şeytan üçgeni, feleğin çemberi, krizin teğeti, günün karesi, cadı küresi, arkadaş yamuğu.
yüzmek zayıflatıyorsa, balinalar neyi yanlış yapıyor?Yüzmek zayıflatıyorsa, balinalar neyi yanlış yapıyor?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Zehir Sözler) tamiha: Boş kutu gibi ses çıkarıyorsun Ve kendini adam sanıyorsun, Özguven bu olsa gerek 😂😂 (Sizden Gelenler) Esma: Beni özleyip döneceksin birgün ama beni başkasıyla göreceksin Sevgili (Ağır Abi Sözleri) yeah.. :D: bu sözler harıka ama bndekiler binbir çeşit makam :D (Laf Sokucu Sözler) lafci değil: Bir kıza seslendım dönüp iki defa baktı sonra anladım çaktırma kız iki yüzlü (Dertli Sözler) Esra Köroğlu: Çok güzel sözler
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
koyan sözler sevgililer günü mesajları geyik sözler mafya sözleri
polonya atasözleri nasihat sözleri süper sözler emo sözleri manalı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen