seni sevmiştim: Bu şehre yağan yağmurIar ikimize de yeterdi. Sen gökyüzünü yırtıp gitmeseydin.

Elveda Sözleri ok seni sevmiştim demiş ki:
Bu şehre yağan yağmurIar ikimize de yeterdi.
Sen gökyüzünü yırtıp gitmeseydin.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
sihirli sözler manyak sözler araba sözleri yararlı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İçten Sözler ok Saçma Hayatımda, Saçmalıklar içinde Kalmışken Senin Düzgün Duygularınla Saçmalayan Saçmalıkları Attım, Seninle Dügün Bir Hayata Başladım.
Aşk Sözleri ok Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? ?Bir melek asla başka bir meleği izleyemez? dedi Canım?
Sponsorlu Bağlantılar
hayatım olmadın, bari idam halatım ol; hiç değilse ölürken boynuma sarılHayatım olmadın, bari idam halatım ol; Hiç değilse ölürken boynuma sarıl...
belki cenazeme gelirsin diye ölesim var sevgili.Belki cenazeme gelirsin diye ölesim var sevgili.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hayatından mı bezdin? ölmek mi istiyosun? o zaman annenin en yeni teflon tavasında metal kaşıkla yemek yap.Hayatından mı bezdin? Ölmek mi istiyosun? O zaman annenin en yeni teflon tavasında metal kaşıkla yemek yap.
telefonumun şarjı %1 olduğunda, prize koşarken kendimi hastayı acile yetiştirmeye çalışan doktor gibi hissediyorum.Telefonumun şarjı %1 olduğunda, prize koşarken kendimi hastayı acile yetiştirmeye çalışan doktor gibi hissediyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Karşılıksız Aşk Sözleri) Elnur: Nekadar guclu olursan ol ask acicina dayanamassin (Kapak Laflar) crazy girl: SUSKUNLUĞUM ASİLİĞİMDENDİR; HER SÖZE VERİLECEK BİR CEVABIM VAR: LAKİN BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE; BİR DE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DİYE :) (Gözlerle İlgili Sözler) mik: hayatta iki şeye bakarken utanıyorum Bir sağ gözüne birde sol gözüne (Ezici Sözler) veysel: düşmanlıkmıydı ona karşı, aşkmı bilmiyorum ama deli gibi sevmekten òte unutmakta istiyordum. (Yıkıcı Sözler) ZeytinGöxlü: Lafla peynir gemisi yürümez, dümene geçebilecek eğitimin, bilgin, cesaretin var mı onu söyle ?
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
endonezya atasözleri ağır sözlü sözler sıcak sözler özür mesajları
başsağlığı mesajları doğum günü mesajları kardeşlik sözleri huzur sözleri oturtan laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen