ay yüzlü: Yaaa bukadar güzel seyler yazmayın gıdıp özür dileyip kendimi rezil edicem sevdigime bıde beni terketmisken

Can Alıcı Sözler ok ay yüzlü demiş ki:
Yaaa bukadar güzel seyler yazmayın gıdıp özür dileyip kendimi rezil edicem sevdigime bıde beni terketmisken
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
kırgınlık sözleri barış sözleri espirili sözler enteresan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Emo Sözleri ok Sattım aşkı Sende kaLsın????ü??? ??? ??????Değerli Misafirimiz, Bu konuya ait diğer resimleri görebilmek için ÜYE OLUNUZyÜrEğİm IsLaKtIr BeNiM--kUyTuLaRdA aĞlAmAkTaN--vE hAfİf UçUkTuR rEnGi--KuRuSuN dİyE kAç KeZ--gÜnEşE aSıLmAkTaN
Cuma Mesajları ok 'Cuma günü tırnağını kesen kimse,bir hafta,belalardan emin olur inş.' Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin..
Sponsorlu Bağlantılar
soğumuş bir yüreği hiçbir özür ısıtamaz. yorma, yorulma. artık ömrümden çekilir misin lütfenSoğumuş bir yüreği hiçbir özür ısıtamaz. Yorma, yorulma. Artık ömrümden çekilir misin lütfen...
umutla baktığım yarınlarımı elimden almayı en iyi sen bilirsin.Umutla baktığım yarınlarımı elimden almayı en iyi sen bilirsin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir kızla baş başa film izlerken erkeklerin kafasında dönen diğer filmler altı dalda oscar alır. :)Bir kızla baş başa film izlerken erkeklerin kafasında dönen diğer filmler altı dalda oscar alır. :)
ılkokulun ilk günü beni okula annem bırakmıştı. sonra ben de annemi eve geri bırakıp okula dönmüştüm. böyle de delikanlı bi çocuktum.İlkokulun ilk günü beni okula annem bırakmıştı. Sonra ben de annemi eve geri bırakıp okula dönmüştüm. Böyle de delikanlı bi çocuktum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) OLMASADA SOKAKLARDA: OLMASADA SOKAKLARDA LÜKX Bİİ YAŞAM... BİZDEKİİİ KEYİFF KİMSEDEEE YOK PAŞAM ☺ (Adalet Sözleri) esma: bayıdlım adale sozlerine (Sizden Gelenler) Devilarmor: Giden gitmiştir, gittiği günde bitmiştir... (Kapak Laflar) Azra: Kimileri toprak kadar kıymetli kimileri bir ot kadar kıymetsiz herkez bir şekilde yaşıyor işte kimileri şerefli kimileri şerefsiz (Koyan Sözler) Deniz ...: Walaha çok güzel sözler 10 numara 5 yıldız
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ürkütücü sözler değerli sözler duygusal sözler kral sözler
özel sözler miraç kandili mesajları sensizlik sözleri ıbretlik sözler kibar sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen