beyazgül: önceIikIe bir insan başakaIarın ayıp ve kusurIarını değiI kendi ayıp ve kusurIarını görmeIidir.

Değerli Sözler ok beyazgül demiş ki:
önceIikIe bir insan
başakaIarın ayıp ve kusurIarını değiI kendi ayıp ve kusurIarını görmeIidir.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değerli Sözler tıkla!
padişah sözleri çerkez atasözleri adam gibi sözler mani sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sevgililer Günü Mesajları ok Padişahın adamlarından biri, zindanın burcunu yıksa, zindancının gönlü bu yüzden kırılır mı hiç?
İyi Geceler Mesajları ok Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!
Sponsorlu Bağlantılar
bazı arkadaşlar bağımlılık yapıyor görmesen özlüyorsun, konuşmadan eksiklik hissediyorsun.Bazı arkadaşlar bağımlılık yapıyor görmesen özlüyorsun, konuşmadan eksiklik hissediyorsun.
biz çocukken hatıra defterlerimiz vardı. birde, kalbimiz kadar temiz sayfa ayırdığımız için teşekkür eden arkadaşlarımız.Biz çocukken hatıra defterlerimiz vardı. Birde, kalbimiz kadar temiz sayfa ayırdığımız için teşekkür eden arkadaşlarımız.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
küçükken annemin bizi okula yolladıktan sonra, tekrar uyuduğunu öğrendiğim gün ev hanımı olmaya karar verdim.Küçükken annemin bizi okula yolladıktan sonra, tekrar uyuduğunu öğrendiğim gün ev hanımı olmaya karar verdim.
kanka tikim yok ama sen parmağını böbreğime kadar sokunca bırak da tepki veriyim!Kanka tikim yok ama sen parmağını böbreğime kadar sokunca bırak da tepki veriyim!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yalnızlık Sözleri) HATAYLI ARAP: Süper bir sayfa (İğneli Sözler) ŞAHANE: HARİKA SÖZLER (Mafya Sözleri) RAMAZAN: VARSIN OLMASIN HAYATTA HER İSTDEĞİMİZE ELLEHDÜRİLLAH OLMAYANADA EYVALLAH DEMESİNİ BİİRİZ KOÇUM (Resimli Güzel Sözler) DerYa: Arkadaslara katiliyorum ask acisi cooook ama cook zor be UstA... (Hayat Sözleri) Faydalı Mikrop60: Kaybedeceğini bile, bile neden mücadele ediyorsun dedi, öleceğini bile bile yaşadığını unutmuştu o an bozmadım.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
cuma mesajları avusturya atasözleri almanca aşk sözleri sevgiliye uyku mesajları
ağlatan sözler dürüstlük sözleri yeni yıl mesajları cesaret sözleri arap atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen