sevme beni: Adamsan Sadece Bir Kızı Seveceksin Diğer Kızlardan Vazgeçeceksin

Etkileyici Sözler ok sevme beni demiş ki:
Adamsan Sadece Bir Kızı Seveceksin
Diğer Kızlardan Vazgeçeceksin
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Etkileyici Sözler tıkla!
uyuz sözler arnavut atasözleri fransız atasözleri portekizce atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Unutulmaz Sözler ok Başkaları bilsin diye yapılanlar iyilikler, iyilik değildir.
Geyik Laflar ok Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklık yaptın ve farkında değilsin demektir.
Sponsorlu Bağlantılar
hiçbir zaman sen uzaklardasın diye seni hayal etmekten vazgeçmedim! adını gecelerime, hasretini bugünüme, sevdanı yarınlarıma, yüreğimi yüreğine mühürledim.Hiçbir zaman sen uzaklardasın diye seni hayal etmekten vazgeçmedim! Adını gecelerime, hasretini bugünüme, sevdanı yarınlarıma, yüreğimi yüreğine mühürledim.
sen beni sevmedin. benim seni sevdiğimi bile bilmedin hiçbir zaman. hissetmedin hiç. ben neler çektim biliyor musun? günlerce ağladım. kimselere anlatamadım seni. hem ağladım hem avuttum kendimi. çok yalnızdım. senin olmadığını bilmek yakıyordu içim.Sen beni sevmedin. Benim seni sevdiğimi bile bilmedin hiçbir zaman. Hissetmedin hiç. Ben neler çektim biliyor musun? Günlerce ağladım. Kimselere anlatamadım seni. Hem ağladım hem avuttum kendimi. Çok yalnızdım. Senin olmadığını bilmek yakıyordu içim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ya siz toplu taşıma araçlarında nasıl birbirinizi kesiyosunuz? ben tutunacak bi yer bulduğumda koala gibi yapışıp allaha emanet gidiyorum.Ya siz toplu taşıma araçlarında nasıl birbirinizi kesiyosunuz? Ben tutunacak bi yer bulduğumda koala gibi yapışıp Allah'a emanet gidiyorum.
ıki hatundan korkacaksın; suçlu olsa da ağlayarak haklı çıkandan, 40 beden olupta 36 bedene sığandan.İki hatundan korkacaksın; Suçlu olsa da ağlayarak haklı çıkandan, 40 beden olupta 36 bedene sığandan.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) gunes_buse_: kalbim aciyor sanki oluyorum ama hayir olmedim yasiyorum ama o baskasiyla mutlu.... (Sizden Gelenler) NEHİR: Tek nokta bitirir, üç nokta devam ettirir. Ben iki nokta koyayım ne yapacağım hiç belli olmaz .. (Acı Sözler) Serkan GÖK: Sadece çocukken güler insan, diğerleri gülmek değildir. Çünkü insan büyüdükçe komikliklere değil, acılara gülmeyi öğrenir... (Sinir Sözler) ihsan: sevdim birini ama , duyarsızı sevmişim galiba ... (Havalı Sözler) Damla: Cool gibi ol kuğu gibi git ...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sağlık sözleri mısır atasözleri azeri sevgi sözleri ölüm sözleri
duygulu sözler güzel laflar trabzonspor sözleri gurur sözleri özlü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen