sevme beni: Adamsan Sadece Bir Kızı Seveceksin Diğer Kızlardan Vazgeçeceksin

Etkileyici Sözler ok sevme beni demiş ki:
Adamsan Sadece Bir Kızı Seveceksin
Diğer Kızlardan Vazgeçeceksin
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Etkileyici Sözler tıkla!
psikopat sözler özlem sözleri ıtalyan atasözleri edep sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Felsefi Sözler ok Iki tür insan daima açtır. Biri bilimi arayan, diğeri de parayı. CAT STEVENS
Ayrılık Sözleri ok Keskin bir bıçağın kesiklerinden daha derin yaralar açar 'ayrılık'.
Sponsorlu Bağlantılar
masada yarım bırakılmış bir bardak çay gibiyim. bekledikçe soğuyorum yaşamaktan.Masada yarım bırakılmış bir bardak çay gibiyim. Bekledikçe soğuyorum yaşamaktan.
yeri doldurulamayacak bütün boşlukları yaktım ben. şimdi bu yüzden yok kimseye ihtiyacım. ben artık kendime bile fazlayım.Yeri doldurulamayacak bütün boşlukları yaktım ben. Şimdi bu yüzden yok kimseye ihtiyacım. Ben artık kendime bile fazlayım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dedem benim note 3ü alıp sehpaya doğru yaslamış, bu televizyonun koltuğun üstünde ne işi var diyor haklı adam.Dedem benim note 3'ü alıp sehpaya doğru yaslamış, bu televizyonun koltuğun üstünde ne işi var diyor haklı adam.
evde televizyonu en güzel açıyla gören koltuğu kaptıklarında bi hüzün alıyor içimi. soğuyorum hayattan.Evde televizyonu en güzel açıyla gören koltuğu kaptıklarında bi hüzün alıyor içimi. Soğuyorum hayattan.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Babalar Günü Mesajları) duru hayran: şiirler çok güzelllll :) (Sizden Gelenler) Siverekli: Susmak Çürütülmesi En Güç Silahtır.. İnsanların Söyleyemedikleri Bazı Sözlerin İçinde, Söylediklerinden Daha Çok Gerçek Vardır.. (Harbi Sözler) Hasan: KovaLa YaKala Hiç FarKetmez Memur Amca Nede Olsa Bizim gibi Cocuklar Hep Yolunda. akLınız Yétméz YaŞantımıZaa, Özénméyin ßizim qißii oLamazSınız HayaTTaaa ÇünKü yaŞadıkLarımız harßiden Pııırr Fénaaaaa .. ; ) L.burqaz (Aşk Acısı Sözleri) tacettin: meryem seni çok seviyorum sen beni sevmesende (Sizden Gelenler) gizzo: Ve sonra kırdılar beni, kimseye içten gülemedim
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sert sözler 23 nisan sözleri kapak laflar ışçi bayramı mesajları
kibar sözler acımasız sözler afrika atasözleri çekici sözler seni seviyorum sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen