esma ist.: Dünyada kusursuz iki insan vardır. Biri ölmüştür, öteki ise doğmamıştır.

Felsefi Sözler ok esma ist. demiş ki:
Dünyada kusursuz iki insan vardır. Biri ölmüştür, öteki ise doğmamıştır.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
psikopat sözler düşündüren sözler rus atasözleri süslü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sms Mesajları ok Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir.
Sinir Sözler ok Bir soru sorabilir miyim bayan, ne kadar güzelsiniz?
Sponsorlu Bağlantılar
yılanı deliğinden çıkarmak için dil dökeceğime, deliği tıkarım kendisi çıkmak için yalvarır. hiç uğraşamam!Yılanı deliğinden çıkarmak için dil dökeceğime, deliği tıkarım kendisi çıkmak için yalvarır. Hiç uğraşamam!
sensiz hiçbir yerin tadı yok. hiçbir şey mutluluk vermiyor. her şey sanki düzelmek için senin gelmeni bekliyor.Sensiz hiçbir yerin tadı yok. Hiçbir şey mutluluk vermiyor. Her şey sanki düzelmek için senin gelmeni bekliyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
acaba kızlarda sağdaki benim kanka diyo mudur? eğer diyorlarsa ben hep soldaki oluyorum kesin.Acaba kızlarda 'sağdaki benim kanka' diyo mudur? Eğer diyorlarsa ben hep soldaki oluyorum kesin.
5.sınıfta bi kızı sevmiştim ismini tahtaya yazmıştım. hoca içeri girdi bunlar mı konuşuyor diyip kızı tek ayak tahtada bekletmişti.5.sınıfta bi kızı sevmiştim ismini tahtaya yazmıştım. Hoca içeri girdi bunlar mı konuşuyor diyip kızı tek ayak tahtada bekletmişti.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Azerice Aşk Sözleri) ada: coooooooooox gozel sozler idi (Aşk Acısı Sözleri) FERHAN ALTUNIŞIK: sevgiyi bilmeyene sevgiyi öğrettim acılar içinde yanarken mutluluk içine adadım ve bana olan son sözü sevgiye hasret acılar ile kalman dileği ile oldu ...bilmiyor ki mutluluğumu ve sevgimi ona verdiğimi.... (Galatasaray Sözleri) nazlı: GALATASARAY SÖZLERİ BUKADARMI ETKİLER (Serseri Sözler) fatoş: kankama bu sözler (Laf Sokan Sözler) Kral Burhan: bu site sayesinde bende çok pis Iaf sokar oIdum yayinda ve yapimda emeği geçen herkese tşkrIr :DD
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
küçük sözler ıtalyan atasözleri bilinmeyen sözler neşeli sözler
kandil mesajları sabır sözleri minibüs sözleri güldüren sözler özel sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen