esma ist.: Dünyada kusursuz iki insan vardır. Biri ölmüştür, öteki ise doğmamıştır.

Felsefi Sözler ok esma ist. demiş ki:
Dünyada kusursuz iki insan vardır. Biri ölmüştür, öteki ise doğmamıştır.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
miraç kandili mesajları huzur sözleri dostluk sözleri mevlid kandili mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sihirli Sözler ok Beyaz ve Saf Bir Hayat Diliyorum Güzel ve Sihirli Bir Aşk istiyorum ikimiz için kimse bozmasın sevgimizi birbirimize kenetlenelim sihirimizi kimse çözemesin aşkım.
Adam Gibi Sözler ok O çok övündüğünüz, çok çaba sarfettiğiniz güzelliğinizden eser kalmayacak. O yüzden güzel olması gerekenin vücudunuz değil kalbiniz olduğunu anlamanız dileğiyle.
Sponsorlu Bağlantılar
hep geç kalışlarım vardır hayata, bir de boşuna bekleyişlerim, gereksiz mazeretleri. avunuyorum işte.Hep geç kalışlarım vardır hayata, bir de boşuna bekleyişlerim, gereksiz mazeretleri. Avunuyorum işte.
o senin varlığını kaybederek sihirbaz olduğunu kanıtlıyorsa, sen de onu kalbine gömerek cellat olduğunu ispatlayacaksın!O senin varlığını kaybederek sihirbaz olduğunu kanıtlıyorsa, sen de onu kalbine gömerek cellat olduğunu ispatlayacaksın!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
erkeğin yalan söyleyeni değil de, yalan söylerken yakalananı çok fena. hem yalancı, hem beceriksiz. :)Erkeğin yalan söyleyeni değil de, yalan söylerken yakalananı çok fena. Hem yalancı, hem beceriksiz. :)
şimdi hesapladım da; peder bey okuluma, dersaneme ve birçok şeye 100.000$lardan fazla masraf etmiş. ölü yatırıma örnek olarak beni işlesinler derslerde.Şimdi hesapladım da; peder bey okuluma, dersaneme ve birçok şeye 100.000$'lardan fazla masraf etmiş. Ölü yatırıma örnek olarak beni işlesinler derslerde.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Atarlı Sözler) ışık: aynalar benim en iyi dostumdur çünkü ben ağlarken onlar asla gülmez (Sizden Gelenler) İrem: Adını aynalara yazmadım kırılır diye, adını koluma yazmadım silinir diye, adını kalbime yazmadım bağışlarım birinin olursun diye adımı gözlerime yazdım her baktığında göresin diye. Seni çok seviyorum. (Laf Sokan Sözler) Zeynepp: En büyük hatam seni sevmek değil senin beni sevmeni beklemekti. (Korkunç Sözler) hilal: sen cennetin varlığından gurur duy ama ben cehennemi istiyorum .. (Laf Sokan Sözler) Osman Becerikli: Hakim Benim Sevdimı Alarak #Eylem Yapıyorsa, Bende Onu Beklemekle Büyük Bir #Devrim Yapacam..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ünlü sözler beşiktaş sözleri bağışlama sözleri ıçten sözler
kıymetli sözler mevlid kandili mesajları jilet sözler hoş sözler romantik sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen