sudenaz: keske hep cocuk kalsaydim parklarda oynasaydim buyumeseydim

Dokunaklı Sözler ok sudenaz demiş ki:
keske hep cocuk kalsaydim parklarda oynasaydim buyumeseydim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
türkmen atasözleri azeri sevgi sözleri doğru sözler nefret sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Motivasyon Sözleri ok İnsanın ruhu felç olmaz. Soluk alabiliyorsanız, düş de kurabilirsiniz. Tavuk suyuna çorba
Facebook Sözleri ok Veli toplantılarının vazgeçilmez repliği: 'zeki ama çalışmıyor' .
Sponsorlu Bağlantılar
küçükken küseceksen oynamayalım derdik peki ya şimdi ne diyelim? gideceksen sevme mi? yoksa satacaksan gelme miKüçükken 'küseceksen' oynamayalım derdik... Peki ya şimdi ne diyelim? Gideceksen sevme mi? Yoksa satacaksan gelme mi...
eskiden yeterdim kendime. artardım bile. şimdi ne yapsam nafile! kim demiş can tektir diye. bu can tedirgin bende. çünkü yarısı bende, yarısı sende.Eskiden yeterdim kendime. Artardım bile. Şimdi ne yapsam nafile! Kim demiş can tektir diye. Bu can tedirgin bende. Çünkü yarısı bende, yarısı sende.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir kadına asla sus. demeyin. dudaklarını kapatınca çok tatlı oluyorsun. deyin. biraz akıllı olun beyler. :)Bir kadına asla 'Sus.' demeyin. 'Dudaklarını kapatınca çok tatlı oluyorsun.' deyin. Biraz akıllı olun beyler. :)
dün gece gökyüzünde bi yıldız kaydığını gördüm ve anında 50 milyon dolarım olsun diye dilek tuttum bi baktım yıldız tekrar yerine döndü.Dün gece gökyüzünde bi yıldız kaydığını gördüm ve anında 50 milyon dolarım olsun diye dilek tuttum bi baktım yıldız tekrar yerine döndü.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kardeşlik Sözleri) VEYSI: Artık kralı gelse inandıramaz merhamete iyiliğe sevgiye ve kardeşliğe (Esprili Sözler) feride: kimseyi kuçumsememek lazim nokta kuçuk ama cümleyi bitiriyor (Damardan Sözler) nur: Allah için seviyorum.. (İhanet Sözleri) Mert Akkaya: Önce insanlara güvenmeyi öğrendim.Sonra bunu bir daha yapmamam gerektiğini. (Koyan Sözler) Furkan yks: Sen bir geri bir ileri ama hayatti tam vites ileri!!!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kadir gecesi mesajları süslü sözler oturtan sözler küçük sözler
vefat mesajları teşekkür sözleri bağışlama sözleri kadir gecesi mesajları eski sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen