sudenaz: keske hep cocuk kalsaydim parklarda oynasaydim buyumeseydim

Dokunaklı Sözler ok sudenaz demiş ki:
keske hep cocuk kalsaydim parklarda oynasaydim buyumeseydim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
davetiye sözleri sevgiliye uyku mesajları ayrılık sözleri ıhanet sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ağır Abi Sözleri ok eskıden karanlıktan korkar yağmurdan ürperirdim şimdi karanlıklar sırdaşım yağmurlar göz yaşım oldu
Efkarlı Sözler ok Aşk işte, beyaz giydirir sevene; ya gelinlik ya deli gömleği yada kefen kısmetimize hangisi düştüyse.
Sponsorlu Bağlantılar
şimdi öylesine suskunum ki, ne duyulmak istiyorum ne de duymak istiyorum kimseyi. şimdi öylesine sessizim ki, ne susarak nede konuşarak anlatamıyorum kendimi. şimdi öylesine kimsesizim ki, doya doya ve tadını çıkararak yaşıyorum kimsesizliği. şimdi hayatı öyle yaşamak istiyorum ki, takmadan hiç kimseyi.Şimdi öylesine suskunum ki, ne duyulmak istiyorum ne de duymak istiyorum kimseyi. Şimdi öylesine sessizim ki, ne susarak nede konuşarak anlatamıyorum kendimi. Şimdi öylesine kimsesizim ki, doya doya ve tadını çıkararak yaşıyorum kimsesizliği. Şimdi hayatı öyle yaşamak istiyorum ki, takmadan hiç kimseyi.
ah bir gelsen diyorum. binlerce ah geliyor, sen gelmiyorsun.Ah bir gelsen diyorum. Binlerce ah geliyor, sen gelmiyorsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
millet ruh eşini buluyor, ben sabahları çorabımın tekini bulamıyorum. nerede yanlış yapamıyorum acaba? (:Millet ruh eşini buluyor, ben sabahları çorabımın tekini bulamıyorum. Nerede yanlış yapamıyorum acaba? (:
alt komşumuzun eşi arap, kadın çocuğuna her bağırdığında babaanem amin diyor.Alt komşumuzun eşi arap, kadın çocuğuna her bağırdığında babaanem amin diyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Platonik Sözler) suqra kerimli: aydinlik dunyami karatmadan gel... (Kardeşlik Sözleri) dodcamp: İyi iyi beğendim (Resimli Komik Sözler) öznur: harikaaaaaaa benceee (Uyuz Sözler) Genco: +Aşkım 17.04.13 tarihinde nerdeydin? -Hangi 13 aşkım? +1913 aşkım baIkan savaşında cephede yoktun da merak ettim! (Korkunç Sözler) samet: herseyimi taklit edebirisiniz ama cesaretimi asla
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
adalet sözleri polis sözleri özlü sözler gözyaşı sözleri
dokunaklı sözler damar sözler ığneli sözler fedakarlık sözleri dertli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen