Kardelen: Bir GünIük YokIuğun.. YIL OIur Bana. ..! SEN AnIamazsın Ona Yanarım.. Ben sende "TutukIu" kaIdim!

Çılgın Sözler ok Kardelen demiş ki:
Bir GünIük YokIuğun..
YIL
OIur Bana. ..!
SEN AnIamazsın Ona Yanarım.. Ben sende "TutukIu" kaIdim!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
hint atasözleri özgürlük sözleri gıcık sözler azeri sevgi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Başarı Sözleri ok Annem Help, 'Herkesin kaderini kendisinin çizdiğine inanırım. Yaradanın sana verdiğiyle en iyisini yapmalısın' derdi. Forrest Gump Filminden
Kıskançlık Sözleri ok Müsaden olursa seni sevip kafayı yedirtecek şekilde kıskanıp boğacak kadar ilgilenmek isterim. Müsaden olmasa da yaparım canım, sorun değil.
Sponsorlu Bağlantılar
hatıralarımız siyah ve beyaza dönüşse bile  ben seni rengarenk seviyorum.Hatıralarımız siyah ve beyaza dönüşse bile ben seni rengarenk seviyorum.
geçip karşısına bütün bu hissettiklerimin hiçbirini hak etmiyorsun dediğimde haklısın dedi. bir doğru ancak bu kadar can yakabilirdi.Geçip karşısına 'bütün bu hissettiklerimin hiçbirini hak etmiyorsun' dediğimde 'haklısın' dedi. Bir doğru ancak bu kadar can yakabilirdi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
şeytana küfür ettikçe sevaba girseydim şimdiye kanatlarım çıkmıştı.Şeytana küfür ettikçe sevaba girseydim şimdiye kanatlarım çıkmıştı.
sesli güldüm diyenleri de anlamıyorum ya ben sanki duvar dibine çömelip içime atarak gülüyorum.Sesli güldüm diyenleri de anlamıyorum ya ben sanki duvar dibine çömelip içime atarak gülüyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokan Sözler) kenan ayşenur karagöz: istediğim gibi güzell (Ölüm Sözleri) özlem: Sen yokken sanki ben yasami yomusum seni gordumya iste ben ogun dogdum seninle yasamak seninle yaslanmak istiyorum sen benim hetseyimsin (Aşık Edici Sözler) Ferhat 😂: Merve seni cook seviyorum (Ağlatan Sözler) Meryem Narin: AğIarsa anam ağIar gerisi yaIan ağIar. (Can Yakan Sözler) lamiye: Menim xowuma gelmedi elede yaxwi deyil "AGSULU"
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıyi şanslar mesajları terk etme sözleri serseri sözler bilinmeyen sözler
enteresan sözler racon sözleri aşk sözleri oturtan sözler beşiktaş sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen