Kardelen: Bir GünIük YokIuğun.. YIL OIur Bana. ..! SEN AnIamazsın Ona Yanarım.. Ben sende "TutukIu" kaIdim!

Çılgın Sözler ok Kardelen demiş ki:
Bir GünIük YokIuğun..
YIL
OIur Bana. ..!
SEN AnIamazsın Ona Yanarım.. Ben sende "TutukIu" kaIdim!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
gurbet sözleri terk etme sözleri portekizce atasözleri duyulmamış sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İlginç Sözler ok İnsanlar konuşur, aptallar gürültü yapar!
Acımasız Sözler ok Kendi içimin patronuyum şimdilerde, yüreğime seni kazıyan köleler çalıştırıyorum içimde!
Sponsorlu Bağlantılar
yoruldum bu defa gerçekten yorgun düştüm direniyorum. o kadar ağır geliyor ki her şey sadece hak etmedim diyebiliyorum. ınsan hakketmediklerini de yaşıyormuş bunu da öğrendim. öğrendikleririm daha da çok acıtıyor canımı. ve ben sadece susabiliyorum.Yoruldum... Bu defa gerçekten yorgun düştüm direniyorum. O kadar ağır geliyor ki her şey sadece 'hak etmedim' diyebiliyorum. İnsan hakketmediklerini de yaşıyormuş bunu da öğrendim. Öğrendikleririm daha da çok acıtıyor canımı. Ve ben sadece susabiliyorum.
gülmek için soytarıya, ağlamak için vefasıza, yaşamak için hiç kimseye ihtiyacım yok benim. sevmek için yüreğe, kavga için cesarete, yazmak için kaleme ihtiyacım yok benim. yalan ile dolana, doğu ile batıya, kalbe günahkâr kullara ihtiyacım yok benim!Gülmek için soytarıya, ağlamak için vefasıza, yaşamak için hiç kimseye ihtiyacım yok benim. Sevmek için yüreğe, kavga için cesarete, yazmak için kaleme ihtiyacım yok benim. Yalan ile dolana, doğu ile batıya, kalbe günahkâr kullara ihtiyacım yok benim!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
küçükken anneyle kavga edip odanın kapısını hızlı bir şeklide çarptıktan sonraki o acaba dövmeye gelecek mi? bekleyişi hiçbir korku filmi kadar germemiştir beni.Küçükken anneyle kavga edip odanın kapısını hızlı bir şeklide çarptıktan sonraki o 'Acaba dövmeye gelecek mi?' bekleyişi hiçbir korku filmi kadar germemiştir beni.
bi elektrikçi vardı bizim mahallede, kamil çıplak elle avize takıyodu, elektrik çarptı bunu. ya bi şey olmaz, ben bu elektriği ekmeğin arasına koyup yerim dedi.Bi elektrikçi vardı bizim mahallede, kamil çıplak elle avize takıyodu, elektrik çarptı bunu. 'Ya bi şey olmaz, ben bu elektriği ekmeğin arasına koyup yerim' dedi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Oturtan Sözler) ebru doğan: ben oturtan kapak sözler arıyorum (Kırıcı Sözler) nur: Kapa çeneni motorun soğusun derim (Sevgiliye Güzel Sözler) <3FA<3: Suretini gördüğünde gözlerim,buram buram sevda kokar yüreğim. Kelimelerim buğulu cama yazılmış gibi dağılır, duyduğumda sesini. Mesafeler nedir ki SEN hep dibimdesin nefes gibi... (Facebook Sözleri) ÖzgüR87: Facebokta kimin profiline baksan; Evli, nişanlı, ilişkisi var hayır yani kampanya varda biz mi kaçırdık :))) (Sizden Gelenler) deadgirl: ilk defa ölmüyorum boşver takma bunu da unutursun..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
portekizce atasözleri üzücü sözler padişah sözleri sempatik sözler
korkunç sözler anlamlı sözler yalan sözler acımasız sözler azerice aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen