Kardelen: Bir GünIük YokIuğun.. YIL OIur Bana. ..! SEN AnIamazsın Ona Yanarım.. Ben sende "TutukIu" kaIdim!

Çılgın Sözler ok Kardelen demiş ki:
Bir GünIük YokIuğun..
YIL
OIur Bana. ..!
SEN AnIamazsın Ona Yanarım.. Ben sende "TutukIu" kaIdim!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
sabır sözleri endonezya atasözleri neşeli sözler sert sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Zaman Sözleri ok Ahmaklar zamanı nasıl öldüreceğini, akıllılar ise nasıl kazanacağını düşünür - Alain
Gözlerle İlgili Sözler ok Gözlerde bir sihir var, bilirsen çok işine yarar.
Sponsorlu Bağlantılar
uzakta bir şehirdeyim, yüreğimi sana bıraktım. uzakta bir sevdadayım, umutlarımı sana bıraktım. yalnızlığı alıp koynuma, gülüşlerimi sana bıraktım. sebebim sensin unutma, ben aklımı sende bıraktım.Uzakta bir şehirdeyim, yüreğimi sana bıraktım. Uzakta bir sevdadayım, umutlarımı sana bıraktım. Yalnızlığı alıp koynuma, gülüşlerimi sana bıraktım. Sebebim sensin unutma, ben aklımı sende bıraktım.
bir vefasızlığı kaldıracak kadar yer kalmadı bende. ıçim öylesine kalabalık, ve yüreğim öyle yorgun kiBir vefasızlığı kaldıracak kadar yer kalmadı bende. İçim öylesine kalabalık, ve yüreğim öyle yorgun ki...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tarih gibi kadınlar da ikiye ayrılırlar; m.ö.=(makyajdan önce) m.s.=(makyajdan sonra) Tarih gibi kadınlar da ikiye ayrılırlar; M.Ö.=(Makyajdan Önce) M.S.=(Makyajdan Sonra)
erkek: aşkım telefonun şifresi ne? kız: çıktığımız tarih aşkım. erkek: neyse aşkım bakmayacağım, güveniyorum ben sana.Erkek: Aşkım telefonun şifresi ne? Kız: Çıktığımız tarih aşkım. Erkek: Neyse aşkım bakmayacağım, güveniyorum ben sana.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kızgınlık Sözleri) Özlem taşhan: Hep başkaIarını suçlamamak lazım insan hatayı biraz kendinde de aramaIı bence (Evlilik Sözleri) narin: Eskiden bir evIiIik oIduğu zaman kişiIer araştırıIıyordu bir kötu huyIarı varmı diye şimdi nı kaIktı ne iş yapıyor araba ev isteyenIer (Laf Sokucu Sözler) rumuz: Ne kral ol ne paşa pic ol hayatı yaşa (Sizden Gelenler) Azra Mami: Yaş farkının ne önemi var kalpler aynı yaştayken... (Sıcak Sözler) seda: Ben çook bişey istemiyorum biraz tebbesummm
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ılginç sözler emo sözleri aşk acısı sözleri karşılıksız aşk sözleri
ışçi bayramı mesajları elveda sözleri serseri sözler platonik aşk sözleri motivasyon sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen