nazlı gül: Eskiden oturduğun o mahalle var ya, orayı özlersin, Çocukluğunu özlersin, Senden gidenleri özlersin, Ölen yakınlarını özlersin, Artık işime yaramaz.! deyip çöpe attığın yada birine verdiğin oyuncaklarını özlersin, Geride bıraktığın insanları özlersin

Özlem Sözleri ok nazlı gül demiş ki:
Eskiden oturduğun o mahalle var ya, orayı özlersin,
Çocukluğunu özlersin,
Senden gidenleri özlersin,
Ölen yakınlarını özlersin,
Artık işime yaramaz.! deyip çöpe attığın yada birine verdiğin oyuncaklarını özlersin,
Geride bıraktığın insanları özlersin
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
gözyaşı sözleri ürkütücü sözler laf sokan sözler anneler günü mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Teklif Sözleri ok SANA ARKADASLIK TEKLIF EDECEGIM, SENDEN HOSLANDIGIMI VE HEP SENI DUSUNDUGUMU DUSUNDUYSEN AFERIM, DUSUNMEDIYSENDE DUSUN DERIM.
Pişmanlık Sözleri ok Bir gece ay bana sordu NEDEN seni ağlatan biriyle berabersin Aya baktım ve dedimki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirmisin
Sponsorlu Bağlantılar
ne bileyim gideceğini be! bir başka bakıyordu gözleri!Ne bileyim gideceğini be! Bir başka bakıyordu gözleri!
büyüdüm artık anladım ki, masallardaki kadar masum değilmiş hiç kimse. sevmek acıtıyor, gitmek alışkanlık olmuş ilişkilerde.Büyüdüm artık... Anladım ki, masallardaki kadar masum değilmiş hiç kimse. Sevmek acıtıyor, gitmek alışkanlık olmuş ilişkilerde.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bi denge bilekliğine 100 lira versem yürürken düşmeyi bırak, kamyon çarpsa kımıldamam. ölsem dik gömerler o dereceBi denge bilekliğine 100 lira versem yürürken düşmeyi bırak, kamyon çarpsa kımıldamam. Ölsem dik gömerler o derece...
sınavda hocayla göz göze gelince düşünüyormuş gibi yapanlar derneği kurmalı.Sınavda hocayla göz göze gelince düşünüyormuş gibi yapanlar derneği kurmalı.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Dünya İle İlgili Sözler) zeynep kaya: Kimse kendini vicdan aynasında görecek kaIp gözüne sahip değiI oysa oIsaydı Dünya mükemmeI bir yer oIurdu (Hz Ali Sözleri) Dilan: Yâ ALLAH, yâ MUHAMMED, yâ ALI Alevilik iyiki varsin......! (Azeri Sevgi Sözleri) Vuqar: Salam lar herkese (Laf Sokan Sözler) ece: Enin kadar konuş, çevreni hesaplıyım! (Cezaevi Sözleri) BaranVan65: Can Abim Kıvanç Bugün Tam 27 Gündür İçerdesin.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sinir sözler yararlı sözler kral sözler sevgililer günü mesajları
serseri sözler afrika atasözleri unutulmaz sözler hz ali sözleri sıradan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen