nazlı gül: Eskiden oturduğun o mahalle var ya, orayı özlersin, Çocukluğunu özlersin, Senden gidenleri özlersin, Ölen yakınlarını özlersin, Artık işime yaramaz.! deyip çöpe attığın yada birine verdiğin oyuncaklarını özlersin, Geride bıraktığın insanları özlersin

Özlem Sözleri ok nazlı gül demiş ki:
Eskiden oturduğun o mahalle var ya, orayı özlersin,
Çocukluğunu özlersin,
Senden gidenleri özlersin,
Ölen yakınlarını özlersin,
Artık işime yaramaz.! deyip çöpe attığın yada birine verdiğin oyuncaklarını özlersin,
Geride bıraktığın insanları özlersin
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
kırgınlık sözleri cep mesajları alman atasözleri duyulmamış sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Facebook Sözleri ok Türkiye'de beyzbol sporu yapılmamasına rağmen en çok beyzbol sopası alan ülkeler arasında 3. Sıradayız. Neden acaba ?
Değerli Sözler ok Biraz utanmaktan kimseye zarar gelmez, korkmayın utanın.
Sponsorlu Bağlantılar
kimse beni üzgünken görmeyi beklemesin. ben hayırlısı değilmiş deyip mutlu olmayı bilenlerdenim.Kimse beni üzgünken görmeyi beklemesin. Ben 'hayırlısı değilmiş' deyip mutlu olmayı bilenlerdenim.
ağlanacak halimize gülüyoruz deyip kızıyorlar ! oda birşeymi ! ben ölünecek halime yaşıyorum !Ağlanacak halimize gülüyoruz' deyip kızıyorlar ! Oda birşeymi ! Ben 'ölünecek halime yaşıyorum' !
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
eli kaşınır para gelecek, ayağı kaşınır yola gideceğim, kulağı kaşınır biri beni anıyor. git yıkan arkadaş, kirlenmişsin işte.Eli kaşınır para gelecek, ayağı kaşınır yola gideceğim, kulağı kaşınır biri beni anıyor. Git yıkan arkadaş, kirlenmişsin işte.
bugün yine yüreğimin götürdüğü yere gideyim dedim; 2 liralık idda oynayıp geri geldim, ufkum fakir.Bugün yine yüreğimin götürdüğü yere gideyim dedim; 2 liralık idda oynayıp geri geldim, ufkum fakir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) caner: Çok kıskanması, hiç kıskanmamasından iyidir! (Sizden Gelenler) CeReN..: gülüşlerim agırdır burdan bir gülcem gidip taa ordakine koyacak -,- (Sizden Gelenler) aşık: gökyüzünfe yıldız çok ay bi tane yeryüzünde insan çok sen bi tane (Gözlerle İlgili Sözler) Aysel: Cox guzel sozler (Resimli Güzel Sözler) esmahan: hepsini tek tek okumaya çalıştım. o kadar güzel sözler yazmışsınız ki insanın okudukça okuyası geliyor
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıspanyolca aşk sözleri gözlerle ılgili sözler ıtalyan atasözleri duvar yazıları
değerli sözler gözyaşı sözleri psikopat sözler laf sokan sözler ağır abi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen