serap sevda: DiIimizi terbiye etmeden önce yüreğimizi terbiye etmek gerek çünkü söz yürekten başIar ağızdan çıkar

Anlamlı Sözler ok serap sevda demiş ki:
DiIimizi terbiye etmeden önce yüreğimizi terbiye etmek gerek çünkü söz yürekten başIar ağızdan çıkar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
ülkücü sözleri hayat sözleri ölüm sözleri espirili sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşık Edici Sözler ok Sana samimi olma demiyorum, tabi ki ol ama ne bileyim benle ol. O olmazsa benimle ol, o da olmazsa ben seninle olurum. Ama başkasıyla olma.
Karşılıksız Aşk Sözleri ok Keşke şimdi yanımda olsaydın dedirteceğine, iyi ki şimdi yanımdasın dedirtseydin keşke!
Sponsorlu Bağlantılar
dilsiz değildir suskunluk, çok şey anlatır anlayana. kelimelerin anlatamadıklarını haykırır aslında. bir kaçış değildir suskunluk, bir bakıştan çok daha fazlasıdır. sessiz çığlıkların bir adım ötesidir. hayata 
 olan öfken, insanlara olan kırgınlığın, ve daha nicesi saklıdır içinde sükunetin. rest çekmenin asil halidir anlayana.Dilsiz değildir suskunluk, çok şey anlatır anlayana. Kelimelerin anlatamadıklarını haykırır aslında. Bir kaçış değildir suskunluk, bir bakıştan çok daha fazlasıdır. Sessiz çığlıkların bir adım ötesidir. Hayata
olan öfken, insanlara olan kırgınlığın, ve daha nicesi saklıdır içinde sükunetin. Rest çekmenin asil halidir anlayana.
çokça yorgunum bugünlerde ve yaralı. herkese dargın ve dağınık! ağlamaklı ve çocukçayım. fazla bir şeyim yok işte. canım ağrıyor sadece! hepsi bu.Çokça yorgunum bugünlerde ve yaralı. Herkese dargın ve dağınık! Ağlamaklı ve çocukçayım. Fazla bir şeyim yok işte. Canım ağrıyor sadece! Hepsi bu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
120 kilo bi arkadaşım var başını sağ omzuma koydu sağdaki melek öldü. allah affetsin.120 kilo bi arkadaşım var başını sağ omzuma koydu sağdaki melek öldü. Allah affetsin.
sevgilime hesap ödetmem, ben de ödemem. kaçarız mekandan çünkü ilişkilerde heyecan şart.Sevgilime hesap ödetmem, ben de ödemem. Kaçarız mekandan çünkü ilişkilerde heyecan şart.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) İsmail MAVİ: Yarı yolda bırakmışım.Nankör olma yarı yola kadar getiren benim (Sizden Gelenler) İLKİM: Gittiğin yola inandıysan attığın adımlardan korkma (Tatlı Sözler) eda tokgöz: Ben sadece kısın karpuzu, Yazın portakaIı ozIerdım. Bırde sımdı sen cıktın basıma :) (Karşılıksız Aşk Sözleri) Leyla-oğuz: Tam bizi anlatmişsiniz hem imkansiz hemde karsiliksizz :-) (Aşk Sözleri) Ask kadini ;): Omrumu omrune verirdim.Hergun yuzunun degil gozunun guldugunu gormek icin sevdigim.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıltifat sözleri kamyon arkası yazıları kardeşlik sözleri 23 nisan sözleri
dramatik sözler öfke sözleri son sözler ağır abi sözleri ıspanyolca aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen