serap sevda: DiIimizi terbiye etmeden önce yüreğimizi terbiye etmek gerek çünkü söz yürekten başIar ağızdan çıkar

Anlamlı Sözler ok serap sevda demiş ki:
DiIimizi terbiye etmeden önce yüreğimizi terbiye etmek gerek çünkü söz yürekten başIar ağızdan çıkar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
gurbet sözleri kızılderili atasözleri ıçten sözler terk etme sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ölüm Sözleri ok Heyecandan avuçlarınızın terleyerek tuttuğu 'ilk' elle değil, Güvenerek sımsıkı tuttuğunuz 'son' elle girersiniz mezara.
Ağır Sözler ok İlişki yapıyor, iki gün sonra sanalda soy adını değiştirip, sevgilisinin soy adını yazıyor. Unutma, baba soy adı namustur!
Sponsorlu Bağlantılar
yeri doldurulamayacak bütün boşlukları yaktım ben. şimdi bu yüzden yok kimseye ihtiyacım. ben artık kendime bile fazlayım.Yeri doldurulamayacak bütün boşlukları yaktım ben. Şimdi bu yüzden yok kimseye ihtiyacım. Ben artık kendime bile fazlayım.
hayallerinde sarılacak birisi olmayanın, iyi geçmez günleri, geceleri. ya bir gideni vardır, ya da hiç gelmeyeni.Hayallerinde sarılacak birisi olmayanın, iyi geçmez günleri, geceleri. Ya bir gideni vardır, ya da hiç gelmeyeni.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sandalyemin üstüne kıyafetleri ata ata artık sandalye evrim geçirdi, pofuduk koltuk oldu. misyonu değişti, vestiyer oldu :)Sandalyemin üstüne kıyafetleri ata ata artık sandalye evrim geçirdi, pofuduk koltuk oldu. Misyonu değişti, vestiyer oldu :)
tıraş olurken berberin örtüyü tutturması için iğneyi her taktığında acaba batacak mı diye korkmayan bizden değildir.Tıraş olurken berberin örtüyü tutturması için iğneyi her taktığında acaba batacak mı diye korkmayan bizden değildir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Korkunç Sözler) ibrahim :-D: ne çavuş ol ne paşa piç ol hayatini yaşa ... (Aşk Espirileri) MayaBu: +Adın ne? -Su. +50 kuruş versem benim olurmusun? -Gerizekalı (Resimli Komik Sözler) Ercan: İyiydi bnce epey güldüm (Üzüntülü Sözler) Gulicka: bir gun olmek ucun her gun xeyal qurub yawayiriq.hec deymezmiw.cunki heyat heqiqeten cox qeribe ve menasizdi (Sizden Gelenler) deniz eda: biride çıkıp demiyor ki sen yalnız değilsin ben varım ...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sert sözler süper sözler mektup yazıları anlamlı sözler
ıntikam sözleri karşılıksız aşk sözleri kapak laflar ürkütücü sözler koyan laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen