serap sevda: DiIimizi terbiye etmeden önce yüreğimizi terbiye etmek gerek çünkü söz yürekten başIar ağızdan çıkar

Anlamlı Sözler ok serap sevda demiş ki:
DiIimizi terbiye etmeden önce yüreğimizi terbiye etmek gerek çünkü söz yürekten başIar ağızdan çıkar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
facebook sözleri efsane sözler zaman sözleri sempatik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sinir Sözler ok Arkadaşlar ben de mutlu olmak istiyorum, kayıtlar ne zaman başlıyor.
Teklif Sözleri ok Hayallerimi gerçekleştirmek için ne hevesim var ne de gücüm. O yüzden lütfen benim hayallerimi gerçekleştirir misin?
Sponsorlu Bağlantılar
sevmeyi falan değil, yalnızlığı öğren! çünkü en çok ona ihtiyacın olacak.Sevmeyi falan değil, yalnızlığı öğren! Çünkü en çok ona ihtiyacın olacak.
soğumuş bir yüreği hiçbir özür ısıtamaz. yorma, yorulma. artık ömrümden çekilir misin lütfenSoğumuş bir yüreği hiçbir özür ısıtamaz. Yorma, yorulma. Artık ömrümden çekilir misin lütfen...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ne demek pizzanın kenarlarını yiyor musun, ben ona para verdim gerekirse kartonunu bile yerim.Ne demek pizzanın kenarlarını yiyor musun, ben ona para verdim gerekirse kartonunu bile yerim.
siz benim sevgilim yok zanediyosunuz ama cidden yok. aslında iyi başlamıştım cümleye ama olmadı. demek ki neymiş olmayınca olmuyormuş.Siz benim sevgilim yok zanediyosunuz ama cidden yok. Aslında iyi başlamıştım cümleye ama olmadı. Demek ki neymiş olmayınca olmuyormuş.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) sedat captain: kimin gerçeği olursan ol artık benim hayalimde bile değilsin (Cezaevi Sözleri) Hanım: Canım abim 4ayi kaldı alahim kurtar onu (Enteresan Sözler) Yağızhan altıparmak: At izi it izi nerde bunun ikizi (Aşk Espirileri) harun taş :): + Aşkım beni rehbere ne diye kaydettin? - Google + Mal mısın? - Ama ben aradığım herşeyi sende buldum. (Anlamlı Sözler) merve: insanın çirkinliği değil, kalbi belli eder
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
afrika atasözleri evlilik sözleri büyüleyici sözler fenerbahçe sözleri
rap sözleri amerikan atasözleri psikopat sözler dostluk sözleri oturtan laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen