ÖZLEM: Düşündüm yineseni Aklimdan cikmiyorsun UNutamıyorum ben Seni neden boyle Yapıyorduuun.

Düşündüren Sözler ok ÖZLEM demiş ki:
Düşündüm yineseni
Aklimdan cikmiyorsun
UNutamıyorum ben
Seni neden boyle
Yapıyorduuun.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
espirili sözler portekizce atasözleri umursamaz sözler özgürlük sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Büyüleyici Sözler ok Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi, herseyi öğrendimde'yalnız seni unutmayı ögrenemedim'
Öğrenci Sözleri ok Sensiz Kalacağıma Devamsızlıktan kalırım Daha iyi.
Sponsorlu Bağlantılar
ağacın yaprakları gibi döküldük seninle ayrı yerlere. oysa ne hayaller kurmuştuk aynı dalın üzerinde.Ağacın yaprakları gibi döküldük seninle ayrı yerlere. Oysa ne hayaller kurmuştuk aynı dalın üzerinde.
ey gözlerinde aşkı yüreğime ilmek ilmek işleyen yâr! sen bu canı taştan mı sandın? kapat şu kurşun gözlerini. bu yüreği menziline düşmüş ceylan mı sandın?Ey gözlerinde aşkı yüreğime ilmek ilmek işleyen yâr! Sen bu canı taştan mı sandın? Kapat şu kurşun gözlerini. Bu yüreği menziline düşmüş ceylan mı sandın?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben artık arkadaşlarımın iyi ki bi sevgili yaptın, hiç arayıp sormaz oldun yazıklar olsun sana be diye sitem etmelerini istiyorum.Ben artık arkadaşlarımın 'iyi ki bi sevgili yaptın, hiç arayıp sormaz oldun yazıklar olsun sana be' diye sitem etmelerini istiyorum.
seni seviyorum dedi. anam bi gülesim geldi, tövbe yarabbi, bünye alışık değil tabi.Seni seviyorum dedi. Anam bi gülesim geldi, tövbe Yarabbi, bünye alışık değil tabi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sevgi Sözleri) ayla durakan: sevmek dünyanin en güzel şeyi ama onu degersizleştiren insanlar.artık sevmekten bile korkuyoruz. (Ölüm Sözleri) Akem: olumun bizi hara gozleyeceyi deqiq deyl en yaxwisi biz onu her yerde gozleyek (Kızgınlık Sözleri) cansel: harika yaaa (Sizden Gelenler) TC61: Bu hayatta, gerçek anlamda kavuşabileceğiniz tek şey: hakkın rahmeti. O yüzden, ikiyüzlü bir fırıldak olmaya gerek yok..! (Dertli Sözler) Nusaybinli: Kolumda birkaç jilet yarası hepside bir güzellin hatırası
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
galatasaray sözleri damar sözler arap atasözleri latin atasözleri
bilinmeyen sözler damardan sözler geyik sözler azeri sevgi sözleri akıllı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen