ali yaşar: MaIesef kimse sen sen sen demiyor benciIIik dizboyu herşey oImuş ben ben ben herkes kendi egosunu tatmin etme derdinde sevgi saygı aşk hepsi degersizIeştiriIdi yüce rabbim kendinden bahs ederken biz der bizIerse herşeye ben ben ben der oIduk ne acı deyiIm

Değerli Sözler ok ali yaşar demiş ki:
MaIesef kimse sen sen sen demiyor benciIIik dizboyu herşey oImuş ben ben ben herkes kendi egosunu tatmin etme derdinde sevgi saygı aşk hepsi degersizIeştiriIdi yüce rabbim kendinden bahs ederken biz der bizIerse herşeye ben ben ben der oIduk ne acı deyiIm
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değerli Sözler tıkla!
aldatma sözleri ağlatan sözler zehir sözler cep mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sert Sözler ok Olmuyor değil mi? Size acı veren hiçbir şeyi bir kenara bırakamıyorsunuz!
İsyan Sözleri ok ben Ne Asi Aşklar Gördün Bu hayatta iSyanım oLMadı Sadece Sana, Ben Ne öLümLer Gördüm isyan Etmedim Aşka!
Sponsorlu Bağlantılar
bir mahkumun kaçmasınlar diye kolundan tuttukları gibi biraz elimden tutsaydın, hayallerimize kelepçe vuramazlardı be güzelim!Bir mahkumun kaçmasınlar diye kolundan tuttukları gibi biraz elimden tutsaydın, hayallerimize kelepçe vuramazlardı be güzelim!
ınsanın yanında ilaç gibi insanlar olmalı; ağrılarını dindiren, yan etkisi olmayan.İnsanın yanında ilaç gibi insanlar olmalı; Ağrılarını dindiren, yan etkisi olmayan.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kız 43 numara ayakkabı giyiyor ama instagramda adı minnak hatun.Kız 43 numara ayakkabı giyiyor ama instagramda adı 'minnak hatun'.
durmadan psst napıosun, pstt naber, pstt diyen arkadaşım var. arkadaş arkadaş değil, oda spreyi sanki. :)Durmadan 'Psst napıosun', 'pstt naber', 'pstt' diyen arkadaşım var. Arkadaş arkadaş değil, oda spreyi sanki. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) birbir: sonlar aslında bir başlangıçtır (Kısa Aşk Sözleri) bro: bi ülke ol meselsA TÜRKİYE de ki ; avrupa birliğine girene kadar seveceğim seni (Laf Sokan Sözler) Eylül: Senin yaptığın atar benim gözüme batar. (Zehir Sözler) Berkant32: Gidiyorum işte bak ağır ağır, Yokluğum koyarsa arkamdan bağır (Ayrılık Sözleri) sanane: cok güzel
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sağlık sözleri ağır sözler sinir sözler büyüleyici sözler
afrika atasözleri öğretmenler günü mesajı süslü sözler ıngiliz atasözleri anneler günü mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen