ali yaşar: MaIesef kimse sen sen sen demiyor benciIIik dizboyu herşey oImuş ben ben ben herkes kendi egosunu tatmin etme derdinde sevgi saygı aşk hepsi degersizIeştiriIdi yüce rabbim kendinden bahs ederken biz der bizIerse herşeye ben ben ben der oIduk ne acı deyiIm

Değerli Sözler ok ali yaşar demiş ki:
MaIesef kimse sen sen sen demiyor benciIIik dizboyu herşey oImuş ben ben ben herkes kendi egosunu tatmin etme derdinde sevgi saygı aşk hepsi degersizIeştiriIdi yüce rabbim kendinden bahs ederken biz der bizIerse herşeye ben ben ben der oIduk ne acı deyiIm
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değerli Sözler tıkla!
mevlana sözleri fedakarlık sözleri beşiktaş sözleri latin atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Güven Sözleri ok Başkalarının sana güvenmesi için, önce senin kendine güvenmen gerekir!
Ayrılık Sözleri ok Ben ne Aşklar yaşadım ne vedalar ettim,ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın,Senin kor dudakların vız gelir Güzelim?
Sponsorlu Bağlantılar
sesini değil, sözünü yükseltmeli insan. çünkü gök gürültüleri değil, yağmurlardır yaprakları yaşatan.Sesini değil, sözünü yükseltmeli insan. Çünkü gök gürültüleri değil, yağmurlardır yaprakları yaşatan.
bazı yolların dönüşü, bazı hataların özrü, bazı insanların anlamı yoktur!Bazı yolların dönüşü, bazı hataların özrü, bazı insanların anlamı yoktur!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
lisede omzuna kelebek dövmesi yaptıran bi arkadaşım vardı. kız kilo almış, kelebek kartal olmuş.Lisede omzuna kelebek dövmesi yaptıran bi arkadaşım vardı. Kız kilo almış, kelebek kartal olmuş.
kız 5 yaşından beri satranç oynuyormuş, ben 5 yaşımdayken satrançtaki atları dövüştürüyodum.Kız 5 yaşından beri satranç oynuyoRmuş, ben 5 yaşımdayken satrançtaki atları dövüştürüyodum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Zehir Sözler) Berkant32: Gidiyorum işte bak ağır ağır, Yokluğum koyarsa arkamdan bağır (Hoş Sözler) fatoş yaren: cikari olmadan kimse kimseyi sevmiyor artk (İntihar Sözleri) Cakır: Hiç Kimse Ölmek İçin Genç Değil Annem, Üzerime Gazete Örtün Uyuyacagım (Özlem Sözleri) Gerek yok: Özlemek kıvılcım gibi tutuştun tutuşucaksın yaktıkça yakıyor yüreğini lanet şey... (Kırıcı Sözler) Erva: Arkadan konuşmaktan zevk alıyorsa sakın susma eğer beni yargılamak istiyorsan istediğin kadar yargılandı çünkü ben seni allaha havale ettiğim sürece bana değil ona hesap vereceksin..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
aşk espirileri gürcü atasözleri kötü laflar hasret sözleri
ramazan bayramı mesajları kazakistan atasözleri japon atasözleri zaman sözleri karizma sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen