şenyer: Derdim olmasin omur boyu yanliz kalayim

Dertli Sözler ok şenyer demiş ki:
Derdim olmasin omur boyu yanliz kalayim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
terk etme sözleri dramatik sözler efkarlı sözler yalnızlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Neşeli Sözler ok Sen Benim biricik bebeğimsin Senin için Saçlarımı Süpürge yaptım Aşk Hayatımda Yemedim yedirdim içmedim içirdim nankör Sevgili
Delikanlı Sözler ok YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar,İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim.Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle taş değilim sandığın kdr..
Sponsorlu Bağlantılar
sırf sen üşüme diye hayallerimi yaktımSırf sen üşüme diye hayallerimi yaktım...
erkek adam bırakacağı eli tutumaz, tuttuğu eli ise bırakmaz!Erkek adam bırakacağı eli tutumaz, tuttuğu eli ise bırakmaz!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
seni seviyorum dedi. anam bi gülesim geldi, tövbe yarabbi, bünye alışık değil tabi.Seni seviyorum dedi. Anam bi gülesim geldi, tövbe Yarabbi, bünye alışık değil tabi.
gidip kendime kahvaltı hazırlayım, sonra tekrar yatayım, kalkınca oo kahvaltı da hazırmış deyip mutlu olurum.Gidip kendime kahvaltı hazırlayım, sonra tekrar yatayım, kalkınca 'oo kahvaltı da hazırmış' deyip mutlu olurum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ezici Sözler) Sadiye: Herkes de biraz iki yüzlülük var kimse ben oyle biri deyilim demesin boşuna bu sadece kendini kandırmaktır. Ona gore sen, sana gore odur iki yüzlü. (Janjanlı Sözler) Öfkeli Tospa: Yüzüne 5 kiloluk Marshall canli renklerle badana yapmış. Çocuga "bi tipine bak once ahah" diyor. Sen makyajsiz aynaya bakabiliyor musun (Resimli Güzel Sözler) kurtların sessizliği: Yorgunum çok yorgun anlamsız aşklar gibi duygu bizde satılmıyor tavanda asılı kalıyor (Elveda Sözleri) füsün: Bay bay dıyeceksın basta deneyeceksın sonunda kullanılan sen olmayacaksın (Mutsuzluk Sözleri) tehmine: InsanIarin mutsuzlugunIa besIenen insanIar var ya ha iste onIar niye var ya!! bir kere deneseIer fesatIanmadn guIebiImeyi aIiskanIik yapicak onIarada mutIuIuk ama maIesef
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
platonik sözler sevgiliye güzel sözler sitem sözleri yolculuk tatil sözleri
şoför sözleri kamyon arkası sözleri mutsuzluk sözleri komik sözler teşekkür sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen