şenyer: Derdim olmasin omur boyu yanliz kalayim

Dertli Sözler ok şenyer demiş ki:
Derdim olmasin omur boyu yanliz kalayim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
geyik sözler özlü sözler miraç kandili mesajları giderli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Komik Sözler ok Hafızasını kaybeden Bir ingiliz Karısını Boşamış, Ne Kaybetmesi Bence Aklı Başına gelmiş ))
Türk Atasözleri ok Ateş, ateşi söndürmez.
Sponsorlu Bağlantılar
etrafımda öyle dönek insanlar var ki; attığım zar bile onlar kadar dönemiyor!Etrafımda öyle dönek insanlar var ki; Attığım zar bile onlar kadar dönemiyor!
seninle ne şekilde olursa olsun yeniden karşılaşmak isterim. toprağın altı üstü fark etmez. ben seni her şekilde yeniden severim.Seninle ne şekilde olursa olsun yeniden karşılaşmak isterim. Toprağın altı üstü fark etmez. Ben seni her şekilde yeniden severim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
türk olmak; birinin uyuyup uyumadığını, uyandırarak kontrol etmektir.Türk olmak; Birinin uyuyup uyumadığını, uyandırarak kontrol etmektir.
hiç arayıp sormuyo dediğim kişi, arayıp sorunca da niye arıyo bu şimdi diyorum.Hiç arayıp sormuyo dediğim kişi, arayıp sorunca da niye arıyo bu şimdi diyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) Gökhan: Canım kardeşim seni bekliyom de hadi gel özledim seni bir an önce bütün kader makumlarina af istiyorum (Kapak Laflar) cimbom: hayat tesbih gibidir; Bazen çekmek Bazen sallamak GEREKİR (Oturtan Sözler) sahire gül: Arkamdan konuşup beste yapacağına yüzüme konuş düet yapalım. (Sizden Gelenler) shbdbd: bir arkadaşım var eski sevgilisi onu kullanıyor ama o kızı çok seviyor arkadaşımı kızdan kurtarmak için ne yapabilirim. ve kızın yanında beni umursamıyor ama beni (Umursamaz Sözler) Hahahyt: Kimseyi gözünde büyütme. Sen dinlersen konuşabilirler. Sen umursarsan değerliler. Eğer bugün vazgeçersen, yarın hiçbiri yoklar!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kazakistan atasözleri özgürlük sözleri eski sözler ıyi şanslar mesajları
ıtalyan atasözleri özbek atasözleri süslü sözler unutulmaz sözler mutluluk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen