sunay: sizi siz yapan özelliğiniz hissettiğimiz duyguları yazıya döküp bizimle paylaşmanız, bu yazıları okudukça kendimizi buluyoruz,

Büyüleyici Sözler ok sunay demiş ki:
sizi siz yapan özelliğiniz hissettiğimiz duyguları yazıya döküp bizimle paylaşmanız, bu yazıları okudukça kendimizi buluyoruz,
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
düşündüren sözler mutluluk sözleri öğretmenler günü mesajı tatlı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sinir Sözler ok Selam. Ben Aydan Şener. Ben de dünyadan Neil Armstrong.
Arnavut Atasözleri ok Yaşlı at yükünü yolda bırakır.
Sponsorlu Bağlantılar
bazen birini o kadar güzel seversiniz ki, o sizi sevmeyi unutur.Bazen birini o kadar güzel seversiniz ki, o sizi sevmeyi unutur.
bazen bir kahve yudumlayıp bir şarkı açarsın, susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler.Bazen bir kahve yudumlayıp bir şarkı açarsın, Susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
lisede hoca tokat atınca bana babam vurmuyo sen kimsin? demiştim, babamı okula çağırıp öğretmenler odasında beraber dövmüşlerdi :)Lisede hoca tokat atınca 'Bana babam vurmuyo sen kimsin?' demiştim, babamı okula çağırıp öğretmenler odasında beraber dövmüşlerdi :)
kafede yanımdan geçen kız o kadar güzeldi ki, göz zevki bozulmasın diye kafamı çevirdim.Kafede yanımdan geçen kız o kadar güzeldi ki, göz zevki bozulmasın diye kafamı çevirdim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) Mira: Bana Sözlerin değil gözlerin bakar (Oturtan Sözler) Barış Ç.: Eksantirip sibob açar karbiratör benzin saçar o tuşlara yavaş bas yarın öbür gün birtafına kaçar. (Dini Sözler) Bahar ozdemir: yuce rahman merhametlilerin en merhametlisiki merhametinden bir tanesini annanin kalbine yerlestirmis dusunun artik yuce rabbimizin merhametini. (Karşılıksız Aşk Sözleri) ugurrr: Öldürmeyen acı güçlendirirmiş buda böyle zamanla dayanıyorsn (Cuma Mesajları) esra: çok teşekkür ederim çok işime yaradı :-)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
azeri sevgi sözleri karizma sözler sıradan sözler kaliteli sözler
baba sözler zehir sözler efsane sözler sevgiliye uyku mesajları geçmiş olsun mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen