sunay: sizi siz yapan özelliğiniz hissettiğimiz duyguları yazıya döküp bizimle paylaşmanız, bu yazıları okudukça kendimizi buluyoruz,

Büyüleyici Sözler ok sunay demiş ki:
sizi siz yapan özelliğiniz hissettiğimiz duyguları yazıya döküp bizimle paylaşmanız, bu yazıları okudukça kendimizi buluyoruz,
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
19 mayıs sözleri amerikan atasözleri huzur sözleri gıcık sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Enteresan Sözler ok Bir küçük tesadüfle insan alt üst olabiliyormuş.
Araba Yazıları ok Bir sabah uykusuna bir de sana doyamadım
Sponsorlu Bağlantılar
küle döndüysen, yeniden güle dönmeyi bekle. ve geçmişte kaç kere küle dönüştüğünü değil, kaç kere yeniden küllerin arasından doğrulup yeni bir gül olduğunu hatırla.Küle döndüysen, yeniden güle dönmeyi bekle. Ve geçmişte kaç kere küle dönüştüğünü değil, kaç kere yeniden küllerin arasından doğrulup yeni bir gül olduğunu hatırla.
görmeyeli ne kadar da küçülmüşsün. ben seni gözümde büyüttüğüm hallerini biliyorum!Görmeyeli ne kadar da küçülmüşsün. Ben seni gözümde büyüttüğüm hallerini biliyorum!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
derdimizi anlatacak kadar ingilizce biliyoruz; add, poke, like, comment, join, retweet, reply, follow, unfollow, block, fak you!Derdimizi anlatacak kadar ingilizce biliyoruz; add, poke, like, comment, join, retweet, reply, follow, unfollow, block, fak you!
kızlar 3 şeye hayır diyemez: ayakkabı, çanta, çikolata, kıyafet, yemek, parfüm, çiçek, para, makyaj malzemesi yok lan 3 değilmiş.Kızlar 3 şeye 'Hayır' diyemez: Ayakkabı, çanta, çikolata, kıyafet, yemek, parfüm, çiçek, para, makyaj malzemesi... Yok lan 3 değilmiş.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) adanalı: seni cok özle dim kardesim cok (Sert Sözler) melek: dha anlamli seyler paylasabilirsiniz bnce. (Psikopat Sözler) Gizem: Erkek seviyorum der, Adam sevdiği kadının tuzlu kahvesini içer. (Cuma Mesajları) riza: tesekkurler hayirli cumalar (Sinir Sözler) gökmenin aşkıyım: siz hiç ölmezsiniz varya neden derseniz dünya malı dünyada kalır
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıtalyanca aşk sözleri ağır abi sözleri ıyi geceler mesajları rap sözleri
psikopat sözler gözlerle ılgili sözler ıtalyan atasözleri amerikan atasözleri ıngilizce aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen