sunay: sizi siz yapan özelliğiniz hissettiğimiz duyguları yazıya döküp bizimle paylaşmanız, bu yazıları okudukça kendimizi buluyoruz,

Büyüleyici Sözler ok sunay demiş ki:
sizi siz yapan özelliğiniz hissettiğimiz duyguları yazıya döküp bizimle paylaşmanız, bu yazıları okudukça kendimizi buluyoruz,
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
fenerbahçe sözleri adalet sözleri koyan laflar öğretmenler günü mesajı
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Pişmanlık Sözleri ok BILIYORUM BUGUN SENI ISTEMEDEN KIRDIM VE SONRA PISMANLIKLAR DENIZINDE KULAC ATIP DURDUM CARESIZCE... BILIYORUM GOZLERINDEN OKUDUM KIRGINLIGINI. AFFET BENI N.OLUR SEVDIGIM... OZURLERIMI KABUL ET. SENI SEVIYORUM!
Makara Sözler ok yoklugunda erişim paketi teselli olmasada
Sponsorlu Bağlantılar
bazen birini o kadar güzel seversiniz ki, o sizi sevmeyi unutur.Bazen birini o kadar güzel seversiniz ki, o sizi sevmeyi unutur.
sevdigim! ıçime öyle bir ateş düşürdün ki, kalbimin terleri akıyor gözlerimden.Sevdigim! İçime öyle bir ateş düşürdün ki, kalbimin terleri akıyor gözlerimden.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
şarjım bittiğinde benim de şarjım bitiyor. enerjim kalmıyor, terk edilmiş gibi hissediyorum böyle duvarlar, insanlar üstüme geliyor.Şarjım bittiğinde benim de şarjım bitiyor. Enerjim kalmıyor, terk edilmiş gibi hissediyorum böyle duvarlar, insanlar üstüme geliyor.
babam odana çık, cezalısın! dedi. bizim evimiz tek katlı, adama ayıp olmasın diye komşuya çıktım. 1 haftadır orada takılıyorum.Babam 'odana çık, cezalısın!' dedi. Bizim evimiz tek katlı, adama ayıp olmasın diye komşuya çıktım. 1 haftadır orada takılıyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) burkii: Bizim rahat edemedigimiz yerde kimse istirahat edemez ;) (Can Yakan Sözler) özlem davşan: Canı yanan insan duşunmeden tepki verebiIir çok ta kırıcı oIabiIir artık üzen nasıI üzdüyse sonucunada katIanabiImeIi (Ağır Sözlü Sözler) Gamze: Ağır sözler çok güzel (Koyan Sözler) failimechul: Sagda solda diyormussun?arkamdan agladi diye!! Ayip lan ben hic diyormuyum arkamdan havladi diye(ayik ol) (Babalar Günü Mesajları) sema: Başın sağ olsn allah sabır versn
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
adam gibi sözler kaliteli sözler motivasyon sözleri uğurlu sözler
ölüm sözleri kıskançlık sözleri dramatik sözler zalim sözler cumhuriyet bayramı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen