huseyin kastan: Dert babasi olmusuzz

Dertli Sözler ok huseyin kastan demiş ki:
Dert babasi olmusuzz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
yararlı sözler dertli sözler platonik aşk sözleri ısyankar sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sevenler İçin Sözler ok Ben seninle bol sarımsaklı mercimek çorbası içtikten sonra yüzüme 'hoh' deme ihtimalini bile sevdim. Düşün artık.
Atatürk Sözleri ok Herkes ulusal görevini ve sorumluluğunu bilmeli, memleket meseleleri üzerinde o düşünceyle, düşünüp çalışmayı görev edinmelidir.
Sponsorlu Bağlantılar
sen; aldığım nefes, anlatamadığım duygularımsın.Sen; aldığım nefes, anlatamadığım duygularımsın.
arada bir aynaya bakmalı insan; güzel miyim diye değil, insan mıyım diye!Arada bir aynaya bakmalı insan; Güzel miyim diye değil, insan mıyım diye!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
terk ettikten aylar sonra gecenin bir yarısı uyudun mu? :) diye mesaj atıp cevap bekleyen eski sevgili; çayı demledim gel.Terk ettikten aylar sonra gecenin bir yarısı 'uyudun mu? :)' diye mesaj atıp cevap bekleyen eski sevgili; çayı demledim gel.
ızlediği filmde, baş rol oyuncusuna katilin yerini söylemeye çalışmaktır türk olmak; -dur, gitme! kapının arkasında!İzlediği filmde, baş rol oyuncusuna katilin yerini söylemeye çalışmaktır Türk olmak; -Dur, gitme! Kapının arkasında!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) kerim: Kimilerine paranın sesi güzel gelir, kimilerinede kalbin. (Kadınlar İçin Sözler) Aşksız: Kadın tutkudur (Ağır Abi Sözleri) memet: bu sözler tam benlik yaa. ağır abiyim ben de (Ağır Abi Sözleri) gjmtpwda: Hayaat sanaa zülüümse at bir sekerrr gülüümsee... (Sevenler İçin Sözler) büşra: Susmak bazen bağırıp çağırmaktan daha çok rahatIatır
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
dramatik sözler ıran atasözleri barış sözleri terk etme sözleri
dokunaklı sözler ıyi şanslar mesajları mutsuzluk sözleri karşılıksız aşk sözleri hayat sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen