huseyin kastan: Dert babasi olmusuzz

Dertli Sözler ok huseyin kastan demiş ki:
Dert babasi olmusuzz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
bulgar atasözleri ağır sözler kaliteli sözler başsağlığı mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Mutluluk Sözleri ok Kapıyı anahtarla açmayı tercih etmiyorum, hoşgeldin diyenim var çünkü...
Yalan Sözler ok Hatunun geldiği gün kapınızı çalıp sizi her perşembe mahallenin katıldığı halı saha maçına çağırmaları için komşu çocuklarına rüşvet verin.
Sponsorlu Bağlantılar
etrafımda öyle dönek insanlar var ki; attığım zar bile onlar kadar dönemiyor!Etrafımda öyle dönek insanlar var ki; Attığım zar bile onlar kadar dönemiyor!
kulaklığımın ardında yeni bir dünya var. sadece bana ait olan.Kulaklığımın ardında yeni bir dünya var. Sadece bana ait olan.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hayatımın aşkına sesleniyorum: kasım ayında karşıma çıktın çıktın, çıkmadın hava soğuyacak ben eve kapanacağım ona göre!Hayatımın aşkına sesleniyorum: Kasım ayında karşıma çıktın çıktın, çıkmadın hava soğuyacak ben eve kapanacağım ona göre!
kendimi biraz özel hissetmek istiyorum diyen sevgilimi özel numaradan aradım mutluluktan ağladı, size söylemiştim kadın ruhundan anlarım.Kendimi biraz özel hissetmek istiyorum diyen sevgilimi özel numaradan aradım mutluluktan ağladı, size söylemiştim kadın ruhundan anlarım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) sema: Cok guzel emege yurege saglik tesekkurler (Bencillik Sözleri) elif: Gözümden Düştükten Sonra , BaşkasıyIa AIdığın Nefes BiIe Umrumda OImaz. (Ağlatan Sözler) yaşam iksirim: benim öyle bi duygularım var ki. yazsam bi kağıda kitap olur. ama bir cümley le anlatıyım size.. !ölüm.! (Güldüren Sözler) mesut tuncay: Harikaya super (Neşeli Sözler) nuri: Eveeet çok mutluyum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ısyan sözleri başarı sözleri motivasyon sözleri ünlü sözler
zaman sözleri koyan laflar kandil mesajları etkileyici sözler kamyon arkası yazıları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen