huriye: Bazen yalnız hisseder insan kalabalıklarìn arasında yapa yalnız kalbinde bir acı hissedersin bazen icinde cok sey vardır anlatamazsın kimseye kelimeler bogazında dügümlerin zaten anlatsanda anlamazlar icinde anlatamadıgın bir acıyla yüregine birsey oturur

Yalnızlık Sözleri ok huriye demiş ki:
Bazen yalnız hisseder insan kalabalıklarìn arasında yapa yalnız kalbinde bir acı hissedersin bazen icinde cok sey vardır anlatamazsın kimseye kelimeler bogazında dügümlerin zaten anlatsanda anlamazlar icinde anlatamadıgın bir acıyla yüregine birsey oturur
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
anlamlı sözler bayram mesajları cezaevi sözleri kötü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kaliteli Sözler ok Ne yaşarsanız yaşayın, ne kadar çok severseniz sevin, en son ki davranış şekli kalır aklınızda.
Karşılıksız Aşk Sözleri ok Senden başka hiçbir şeyi olmayan ben senden başka her şeyi olan insanlara acırım.
Sponsorlu Bağlantılar
yanımda durmayı başarabilenin, yüreğinden kalkıp da gitmem asla!Yanımda durmayı başarabilenin, yüreğinden kalkıp da gitmem asla!
bazen çok uzaklara gitmek istiyor insan, kimsenin olmadığı ve kalbinin kırılmadığı yerlere.Bazen çok uzaklara gitmek istiyor insan, kimsenin olmadığı ve kalbinin kırılmadığı yerlere.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
adama portakal suyu ister misin? diyorum, neli? diyor. portakal suyu olduğuna göre muzludur heralde.Adama 'portakal suyu ister misin?' diyorum, neli? diyor. Portakal suyu olduğuna göre muzludur heralde.
çalışma hevesim yıllardır kayıp! gören, duyan varsa sakın ses etmesin, ben böyle iyiyim. (:Çalışma hevesim yıllardır kayıp! Gören, duyan varsa sakın ses etmesin, ben böyle iyiyim. (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Dertli Sözler) eyüp izciözü: Bizİ EskİlER TaNıR YeNiLeR ÖrNeK AlIR TaNıMıyAnLaR İsE ÖrNeK ALıR PIR FENAAAA (Muhteşem Sözler) İsimsiz: Gönlüme sığmayan özlem, gözyaşları ile dolup taşıyor kalbimden... (Sizden Gelenler) Osman Çabuk: KoIumuzu ısırarak saatIer yapardık küçükken, sanki zamanın canımızı acıtacağını anIarmış gibi! (Sizden Gelenler) Şahin Kulat: ne kadar uzaklara gidersen git, hayal kurduğumda yanımdasın. (Oturtan Sözler) Gülfidan: Sana gerizekalı diyeceğim ama geri olan bir zekan bile yok ;)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ölümsüz sözler kurban bayramı mesajları yalnızlık sözleri avustralya atasözleri
zalim sözler harika sözler kırgınlık sözleri gurbet sözleri çin atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen