huriye: Bazen yalnız hisseder insan kalabalıklarìn arasında yapa yalnız kalbinde bir acı hissedersin bazen icinde cok sey vardır anlatamazsın kimseye kelimeler bogazında dügümlerin zaten anlatsanda anlamazlar icinde anlatamadıgın bir acıyla yüregine birsey oturur

Yalnızlık Sözleri ok huriye demiş ki:
Bazen yalnız hisseder insan kalabalıklarìn arasında yapa yalnız kalbinde bir acı hissedersin bazen icinde cok sey vardır anlatamazsın kimseye kelimeler bogazında dügümlerin zaten anlatsanda anlamazlar icinde anlatamadıgın bir acıyla yüregine birsey oturur
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
özlem sözleri cumhuriyet bayramı mesajları elveda sözleri kadir gecesi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Fransız Atasözleri ok Mezarlıklar vazgeçilmez insanlarla doludur.
Özenli Sözler ok Yaşadığım her şeyden bir ders çıkardım. Hiç birini atmadım, sakladım. Kimini zihnimde, kimini fikrimde, kimini de yüreğimde.
Sponsorlu Bağlantılar
bakma öyle sessiz durduğuma, yüreğimde fırtınalar kopuyor, sebebi ne senin varlığı ne de yokluğun.Bakma öyle sessiz durduğuma, yüreğimde fırtınalar kopuyor, sebebi ne senin varlığı ne de yokluğun.
belki de tanımadığın birine ikram ettiğin bir bardak su, senin için cennette dikilecek bir ağaçtır.Belki de tanımadığın birine ikram ettiğin bir bardak su, senin için cennette dikilecek bir ağaçtır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bekârlık sultanlık diyorlar, ben hiç kendi yemeğini yapıp, kendi donunu yıkayan sultan görmedim. Bekârlık sultanlık diyorlar, ben hiç kendi yemeğini yapıp, kendi donunu yıkayan sultan görmedim.
eşeğe altın semer vursalar, eşek yine eşek değildir! altın kaç para haberin var mı senin? eşek değil, eşek bey diyeceksin.Eşeğe altın semer vursalar, eşek yine eşek değildir! Altın kaç para haberin var mı senin? Eşek değil, Eşek bey diyeceksin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Hayat Sözleri) sevda: Ben sevdiğin mi adam gibi severim sevmeyenin yüreğini sokerim (Cuma Mesajları) can nuri: Cuma niz Mübarek Olsun (Gözlerle İlgili Sözler) AZRA: BENİM SEVDİĞİM RENK SENİN GÖZLERİNDE KALDI ..!ELA GÖZLÜM..!:):):) (Laf Sokan Sözler) vildan: Ne bu sendeki sezsizlik yoksa cok mu koydu bensizluk (Sizden Gelenler) ...!: Sükût ile seyreyledim cümle âlemi, içimde buldum derdi vereni...!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
romantik sözler sitem sözleri ülkücü sözleri berat kandili mesajları
azerbaycan atasözleri dürüstlük sözleri yıkıcı sözler ılginç sözler serseri sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen