huriye: Bazen yalnız hisseder insan kalabalıklarìn arasında yapa yalnız kalbinde bir acı hissedersin bazen icinde cok sey vardır anlatamazsın kimseye kelimeler bogazında dügümlerin zaten anlatsanda anlamazlar icinde anlatamadıgın bir acıyla yüregine birsey oturur

Yalnızlık Sözleri ok huriye demiş ki:
Bazen yalnız hisseder insan kalabalıklarìn arasında yapa yalnız kalbinde bir acı hissedersin bazen icinde cok sey vardır anlatamazsın kimseye kelimeler bogazında dügümlerin zaten anlatsanda anlamazlar icinde anlatamadıgın bir acıyla yüregine birsey oturur
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
koyan sözler şirin sözler facebook sözleri japon atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kaliteli Sözler ok Harcadıkça bitmeyen tek servet sevgidir.
Kral Sözler ok Kendini yere göğe koyamayanları, ben hiç bir yere koymuyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
o kadar çok özledim ki seni, cenazeme geleceğini bilsem, ölesim var sevgili.O kadar çok özledim ki seni, Cenazeme geleceğini bilsem, ölesim var Sevgili.
varsın bir kelebeğin ömrüne sığsın sevdamız .saadetin sükutuyla gözlerine baktığım o bir gün bir ömür değil mi sevgili.Varsın bir kelebeğin ömrüne sığsın sevdamız .Saadetin sükutuyla gözlerine baktığım o bir gün bir ömür değil mi sevgili.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir gün intihar edecek olursam, yıllardır misafir odasındaki vitrin de duran nikah şekerlerini yutarım.Bir gün intihar edecek olursam, yıllardır misafir odasındaki vitrin de duran nikah şekerlerini yutarım.
dün gece seni anlattım yıldızlara. kafana takma, ona da kayacağız dediler.Dün gece seni anlattım yıldızlara. Kafana takma, ona da kayacağız dediler.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) ruhsuz: Yaşımın yetmediği yerde Yaşantım yeter (Laf Sokucu Sözler) serdar: Kiminin duruşuna kiminde gidişine hayran kalırsın bazen ben senin gidişine hayranım. (Koyan Sözler) Birol: Bana yar olmayan devr-i davranin izzet-i ikramina tüküreyim. (Korkunç Sözler) Reho: Guzel sozler yazmislar Helal olsun (Havalı Sözler) EfeBeyTC: Adam Olun Benden Korkun.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sensizlik sözleri hatıra sözleri efsane sözler orijinal sözler
değişik sözler özel sözler can yakan sözler kötü sözler ılginç sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen