jale: cok guzeller hepsini beyendim elinize emenize saglik

Etkileyici Sözler ok jale demiş ki:
cok guzeller hepsini beyendim elinize emenize saglik
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Etkileyici Sözler tıkla!
sms mesajları üzüntülü sözler serseri sözler sihirli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Facebook Sözleri ok Facebook'ta dürtme yerine tükürme olsaydı yüzüne tüküreceğim çok insan olurdu.
Hz Ali Sözleri ok Bağışlamak, büyüklüğün şanındandır.
Sponsorlu Bağlantılar
ıstediğin kadar seni gülerken görsünler! ıçinin yarasını da akşamın sonrasını da senden başka kim bilebilir ki.İstediğin kadar seni gülerken görsünler! İçinin yarasını da akşamın sonrasını da senden başka kim bilebilir ki.
eyy rüzgar, sert esme! özlediklerimin kokusu geliyor yüreğime, gözlerim doluyorEyy rüzgar, sert esme! Özlediklerimin kokusu geliyor yüreğime, gözlerim doluyor...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben çok yakışıklı biri olsaydım kızları çok kötü üzerdim. ama malesef yakışıklı olmadığım için kızlar beni üzüyor.Ben çok yakışıklı biri olsaydım kızları çok kötü üzerdim. Ama malesef yakışıklı olmadığım için kızlar beni üzüyor.
okulda 48 lik pastel boyası olan çocuk ne oldun, ressam oldun mu? ınşallah boyacı olmuşsundur okulda havasından geçilmiyordu.Okulda 48 lik pastel boyası olan çocuk ne oldun, ressam oldun mu? İnşallah boyacı olmuşsundur okulda havasından geçilmiyordu.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İsyan Sözleri) ali tepe: Önce umut verilir sonra unut denilir hepsi bu. (Komik Sözler) Berkecan YŞİL: +Oo ayakkabı almışsın -Tabi olum 250 liralık +Yakışmış kankaaa -250 lira ondan +Ama güzel ayakkabı -Ayakkabı değil 250 liralık ayakkabı (Süslü Sözler) nacya kapıl: hep yüreğimde oldun hepte yüreğimde olacaksın birtenem sensizliğin acısını böyle çıkardım... (Sizden Gelenler) nurcan: yapında bozukluk varsa benden mimarlık bekleme (Davetiye Sözleri) ayşe: kendi davetiyemde kullanacağım sözleri bu siteden seçiyorum. teşekkür ederim sizlere
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sevgiliye uyku mesajları teklif sözleri berat kandili mesajları sempatik sözler
kamyon arkası yazıları manalı sözler gıcık sözler davetiye sözleri azerbaycan atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen