jale: cok guzeller hepsini beyendim elinize emenize saglik

Etkileyici Sözler ok jale demiş ki:
cok guzeller hepsini beyendim elinize emenize saglik
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Etkileyici Sözler tıkla!
latin atasözleri zaman sözleri galatasaray sözleri japon atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Değerli Sözler ok Altın olsam herkes bilir değerimi. Ben bir demir parçası olayım, varsın sadece anlayan bilsin değerimi.
Sevgi Sözleri ok Allahım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın?
Sponsorlu Bağlantılar
yâr! seni beklemek, ölümü beklemek gibi ağır ve mükemmel. lakin, o gelmeden gel olur mu?Yâr! Seni beklemek, ölümü beklemek gibi ağır ve mükemmel. Lakin, o gelmeden gel olur mu?
allahım, imtihanı bu kadar ağır kulların varken çektiğim bütün oflarımı ne olur sen affet!Allah'ım, imtihanı bu kadar ağır kulların varken çektiğim bütün 'oflarımı' ne olur Sen affet!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
aşkitom beni hiç yurt dışına çıkarmıyorsun deyince kaldığı yurttan alıp kafeye götürdüm. ıki gözü iki çeşme ağlıyor, kadın ruhundan anlarım.Aşkitom beni hiç yurt dışına çıkarmıyorsun deyince kaldığı yurttan alıp kafeye götürdüm. İki gözü iki çeşme ağlıyor, kadın ruhundan anlarım.
kız, 800 lira verip güneş gözlüğü almış. ben o kadar para versem, boşa gitmesin diye oturur bi yere sabahtan akşama kadar sadece güneşe bakarım.Kız, 800 lira verip güneş gözlüğü almış. Ben o kadar para versem, boşa gitmesin diye oturur bi yere sabahtan akşama kadar sadece güneşe bakarım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Komik Sözler) Yaman chojuk: Sırat köprüsünde bile olsak abi geçemiyorsan bırak ben geçeyim diyen yancı bi arkadaşınızın olması şart bu hayatta. (Koyan Sözler) Yusuf: HayaLdi bırak öyLe kaLsın . . . (Laf Sokan Sözler) ece: bana cok faydası oldu sevdigim cocugu kazadım (Son Sözler) kardelen: yüreğime son bir göz yaşı bırakıpta gitti (Endonezya Atasözleri) kutay: ilginç ve anlamlı atasözleri var endonezyalıların.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
deli sözler arap atasözleri karşılıksız aşk sözleri dua sözleri
saçma sözler yararlı sözler sitem sözleri hayat sözleri barış sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen