lamiye: Menim xowuma gelmedi elede yaxwi deyil "AGSULU"

Can Yakan Sözler ok lamiye demiş ki:
Menim xowuma gelmedi elede yaxwi deyil "AGSULU"
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
romantik sözler kadir gecesi sözleri kazakistan atasözleri komik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sevgiliye Güzel Sözler ok Kavgalar Sevgiyi, Sevgiler Kavgayi getirir çogu zaman hayatımıza ben kavgalarımda Sevdim Seni Severken kavga Etmeyi Sevdim Seninle Sevgilim Kırgın Değilim Sana Meleğim.
Gözlerle İlgili Sözler ok Senin Gözlerin yaşamam Sebebim, Gözlerine Bakınca hayat Başlıyor Sanki o?anda ozaman kendimi tanıyamaz oluyorum ozan oluyorum yanında sana bağlanıyorum kopamıyorum aslında.
Sponsorlu Bağlantılar
rüyalarıma gelmeyecek kadar uzaksın ve uyutmayacak kadar yakınRüyalarıma gelmeyecek kadar uzaksın ve uyutmayacak kadar yakın...
ben kimsenin istediği gibi olmak zorunda değilim, çünkü ben olduğum gibi biriyim. kişiliğim asla değişmez ama tavrım kişiye göre değişir!Ben kimsenin istediği gibi olmak zorunda değilim, çünkü ben olduğum gibi biriyim. Kişiliğim asla değişmez ama tavrım kişiye göre değişir!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
boncuk: allahım martta yaptıklarımdan dolayı beni affet!Boncuk: Allah'ım Mart'ta Yaptıklarımdan Dolayı Beni Affet!
bir sabah zengin olarak uyandınız ne yaparsınız? yazıyor ne yapayım, tekrar yatarım. hazır zengin olmuşum.Bir sabah zengin olarak uyandınız ne yaparsınız? yazıyor... Ne yapayım, tekrar yatarım. Hazır zengin olmuşum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İftar Mesajları) Alaaddin Çöl: Sahura ben sizi uyandırırım bahanesiyIe bu saate kadar biIgisayar başında rahat rahat takıIan kardeşim sana da hayırIı sahurIar. (Resimli Komik Sözler) Saime: fena deil. (Can Alıcı Sözler) selin: hepsi güzel hele kskananla sözü daha güzel eğer biri sizi kıskanıyorsa bu lafı diyenilirsiniz yani eğlenceli site başka bişey dememe gerek yok zaten süper ve tek kelimele harika ya bayıldımmmmmmmmmmmmmmm (Gözlerle İlgili Sözler) Muro: Hastasıyım berfo (Ulvi Sözleri) Katro: Robin kastro berabr olmak
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
çerkez atasözleri ıtalyanca aşk sözleri avusturya atasözleri dostluk sözleri
bomba sözler sinir sözler rus atasözleri yolculuk tatil sözleri hasret sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen