lamiye: Menim xowuma gelmedi elede yaxwi deyil "AGSULU"

Can Yakan Sözler ok lamiye demiş ki:
Menim xowuma gelmedi elede yaxwi deyil "AGSULU"
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
ıspanyolca aşk sözleri bayram mesajları hollanda atasözleri fransız atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Espirili Sözler ok Meteligim kalmadi, eve bir hirsiz girse de soysam? 77
Anlamlı Sözler ok Korkacağın insan, elbisesi kirli olan değil. Düşüncesi kirli olandır...
Sponsorlu Bağlantılar
unutamıyorsan umursama.. çünkü hayat değil, sen hayatı üzmelisin; işte bu yüzden altını çizdiklerinin, bazen üstünü çizmelisin..Unutamıyorsan umursama.. Çünkü hayat değil, sen hayatı üzmelisin; işte bu yüzden altını çizdiklerinin, bazen üstünü çizmelisin..
çayda ne buluyorsun diyorlar ınsanlarda arayıpta bulamadığımı buluyorum. sıcaklık ve samimiyet!Çayda ne buluyorsun diyorlar... İnsanlarda arayıpta bulamadığımı buluyorum. Sıcaklık ve samimiyet!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yüz öğrenciye sınavdan kaç bekliyorsun? diye sorduk ve ilginç cevaplar aldık. sınavdan önce 50, cevaplar söylenince 30, arabada 5 evde 15.Yüz öğrenciye 'sınavdan kaç bekliyorsun?' diye sorduk ve ilginç cevaplar aldık. Sınavdan önce 50, cevaplar söylenince 30, arabada 5 evde 15.
yürürken yere düşmüş bir kız gördüm, hemen koşup kaldırdım. 3 kere öpüp kenara bıraktım.. nimet lan sonuçta, günah (:Yürürken yere düşmüş bir kız gördüm, hemen koşup kaldırdım. 3 kere öpüp kenara bıraktım.. Nimet lan sonuçta, günah (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Dini Sözler) ŞİRİN: En doğrusunu ancak AIIah biIir. KaIem onun. Kitap onun. GönüI onun. (Azerice Aşk Sözleri) Elvin: Xeyaliye ayit ask sozleri (Koyan Sözler) aksu: Seni unuttum sanma senle sadece şerefin kadar konuşuyorum (Kapak Laflar) Üzgünkırgın: Süperrrrrr (Hayat Sözleri) döndü: HaYaT Dediğin Bir Oyun Birgün eLbet Biticek.. Arkada Bıraktığın HatıraLar öLecek.. Sanma bana Yaptığın Yanına Kar kalacak.. Seninde Karşına birgün Seni yakan Çıkıcak.. O zaman ağLayacak ve ßeni hatırLıyıcaksın.. işte o An Senin Bana Son SöyLediğin SözLeri
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mafya sözleri enteresan sözler dini sözler hollanda atasözleri
baba sözler yararlı sözler sert sözler emo sözleri azerbaycan atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen