lamiye: Menim xowuma gelmedi elede yaxwi deyil "AGSULU"

Can Yakan Sözler ok lamiye demiş ki:
Menim xowuma gelmedi elede yaxwi deyil "AGSULU"
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
hoş sözler sms mesajları rap sözleri şizofrenik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Koyan Laflar ok Ölümden sonra bile hayat varken, sen kimsin ki gittikten sonra hayat dursun!
Aldatma Sözleri ok Aldattın ya işte Şimdi Sana güle güle.
Sponsorlu Bağlantılar
bir gün seninle olmak isterse, biri olur ya hoşlanırsa, konuşmak isterse; lütfen ben hala birinin yüreğindeyim deBir gün seninle olmak isterse, biri olur ya hoşlanırsa, konuşmak isterse; Lütfen ben hala birinin yüreğindeyim de...
gözlerinden, yüreğine inmek, korkutmaz beni! ama sen, ölene kadar yüreğinde tutabilecek misin beni?Gözlerinden, yüreğine inmek, korkutmaz beni! Ama sen, ölene kadar yüreğinde tutabilecek misin beni?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben yemek yaparken sevgilim arkamdan gelip sarılsa o refleksle bıçağı saplarım. böyle de romantik biriyim işte .Ben yemek yaparken sevgilim arkamdan gelip sarılsa o refleksle bıçağı saplarım. Böyle de romantik biriyim işte .
çinde kavga çıkmış. kim kime vuracağını çözemediği için sarılıp, barışmışlar.Çin'de kavga çıkmış. Kim kime vuracağını çözemediği için sarılıp, barışmışlar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Uyuz Sözler) Futbolcuhatun sjs: Hıı aynı ben shsjs (Sevgiliye Güzel Sözler) aywe: Awk cok guzel ve çok masum (Kardeşlik Sözleri) EmirhaN: Kardeşlik Ağızda Yaşanan Birşey Değildir Kardeşlik Kalbe Değen Bıçak Ucunun Acısına Adırmadan O Kişinin Yanına Gidebilmektir Kardeş Dediğin Sen Benim Kankamsın Demek Değildie Ölüme Bile O Kişi İle Girmektir Kardeş Kardeş Ağızla Değil Kalple Seçilir Unutma (Şirin Sözler) sevgi: çok tatlı bu sözler :) (Karşılıksız Aşk Sözleri) dilos: Cok guzel sozler bu sozler cok isime yaradi
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ılginç sözler dertli sözler kandil mesajları değerli sözler
duygulu sözler mevlana sözleri ıhanet sözleri ölüm sözleri zehir sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen