lamiye: Menim xowuma gelmedi elede yaxwi deyil "AGSULU"

Can Yakan Sözler ok lamiye demiş ki:
Menim xowuma gelmedi elede yaxwi deyil "AGSULU"
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
kibar sözler minibüs yazıları kısa aşk sözleri endonezya atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Acı Sözler ok Yüreğimin vazgeçtiği her acı, ayakta kalışımın tek ölçü birimi...
Baba Sözler ok Harbi Adam Olmak Zordur, Dost Seçmek elma seçmek gibidir, Yalan Olup Tatlı Olucağına, Harbi Olucaksın Acının Tadına Varıcaksın..
Sponsorlu Bağlantılar
ıncineceğini sanarak dokunamadığın o çiçek, aşkın vücut bulmuş halidir belkide. sevgili, ona iyi bakmalısın.İncineceğini sanarak dokunamadığın o çiçek, aşkın vücut bulmuş halidir belkide. Sevgili, ona iyi bakmalısın.
bazen ben özlüyorum, bazen sen. seni bilmem ama benim nöbetlerim sancılı geçiyor.Bazen ben özlüyorum, bazen sen. Seni bilmem ama benim nöbetlerim sancılı geçiyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hoşlandığım kız manita yapmış, çocuk benden daha kültürlü daha yakışıklı daha kaslı ve ayrıyetten sporcu. onları ayırıp çocukla ben mi çıksam.Hoşlandığım kız manita yapmış, çocuk benden daha kültürlü daha yakışıklı daha kaslı ve ayrıyetten sporcu. Onları ayırıp çocukla ben mi çıksam.
bankaya sadece tc numarani gönderince 50.000 lira kredi veriyo. kıza 3 sayfalık mesaj yazıyoruz verdiği cevap ok. ah zalımın kızı ah.Bankaya sadece TC numarani gönderince 50.000 lira kredi veriyo. Kıza 3 sayfalık mesaj yazıyoruz verdiği cevap 'OK'. Ah zalımın kızı ah.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İntihar Sözleri) Asena: Bu Gece gidecem intihar şu hayattaki tek cozum (Öğrenci Sözleri) ölüm: birkız varmış bir kız daha varmış şaka yaptım bu devirde sevecek kızmı kalmış (Kapak Sözler) Esra: Mükemel Sözler Bunlar Tam Kapaklık! (İlginç Sözler) meriw eliyeva: cok guzel cimleler (Sizden Gelenler) Türkan Tülly Aydin: O Lafı Banamı Soktu Diye Düşünmekten Deli Ederim Seni
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özgürlük sözleri galatasaray sözleri anlamsız sözler janjanlı sözler
türkiye sözleri çekici sözler yürek yakan sözler araba yazıları fransız atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen