gunel: menim en aci taleyimi en coc inandiqlarim yazdi

Değerli Sözler ok gunel demiş ki:
menim en aci taleyimi en coc inandiqlarim yazdi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değerli Sözler tıkla!
efkarlı sözler seni seviyorum sözleri güzel laflar motivasyon sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Facebook Sözleri ok 'Bu kullanıcıyı kişisel olarak tanıyor musun ? Ekleme iznin yok', sanane amına koyim belki tanıştıktan sonra evlenicez sanane ?
Üzüntülü Sözler ok Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim...bu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim....şu an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be GÜLÜM...onun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim.
Sponsorlu Bağlantılar
kurunun yanında yaş yanar mı bilmem ama gururun yanında aşk yanıyor.Kurunun yanında yaş yanar mı bilmem ama gururun yanında 'aşk' yanıyor.
ben kıskanmışsam bu kadar mısınız diye sormam, daha gelecek var mı diye sorarım!Ben kıskanmışsam bu kadar mısınız diye sormam, daha gelecek var mı diye sorarım!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir keresinde manitayla yemekteyken hesabı ödeyemeyeceğimi anlayınca boğulma numarası yapıp orayı ambulansla terk etmiştim.Bir keresinde manitayla yemekteyken hesabı ödeyemeyeceğimi anlayınca boğulma numarası yapıp orayı ambulansla terk etmiştim.
tuvalet tuvalet değil, stratejik düşünce, araştırma merkezi sanki.Tuvalet tuvalet değil, stratejik düşünce, araştırma merkezi sanki.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yürek Yakan Sözler) damla canguder: sana asıgım huseyın benı bırakma (Sevgiliye Güzel Sözler) asev: hepsi birer harika (Sinir Sözler) Azrail: İlahi azraill... Sen adamı öldürürsün :) (Sizden Gelenler) PİSKOPAT ADAM: Zormu GeLdi Adam Gibi Sevmek? (Yıkıcı Sözler) Sabıka 66: Duman kadar renk katsaydın hayallerime belki ona degil sana takılırdım Her Gece...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
trabzonspor sözleri ağır sözler özbek atasözleri miraç kandili mesajları
mani sözleri çılgın sözler korkunç sözler berat kandili mesajları manalı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen