gunel: menim en aci taleyimi en coc inandiqlarim yazdi

Değerli Sözler ok gunel demiş ki:
menim en aci taleyimi en coc inandiqlarim yazdi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değerli Sözler tıkla!
deli sözler yıkıcı sözler aşk sözleri latin atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Duvar Yazıları ok Gözden uzak olan, Gönülden ırak olur. Ama ben seni hala unutamadım.
Anlamsız Sözler ok Son gülen sen olacaksin, çünkü geç anliyorsun
Sponsorlu Bağlantılar
hayırlısı olsun dediğim ne çok olmazlarım var benim. öyle bir sessizlik ki benimkisi içim kıyamet, dışım sükut.Hayırlısı olsun dediğim ne çok olmazlarım var benim. Öyle bir sessizlik ki benimkisi içim kıyamet, dışım sükut.
bir gün en sevdiğin insandan en büyük darbeyi yersen; pembenin kara, dostluğun yara, sevmenin palavra olduğunu anlarsın.Bir gün en sevdiğin insandan en büyük darbeyi yersen; Pembenin kara, dostluğun yara, sevmenin palavra olduğunu anlarsın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bilgisayar donuyor diye üzerine battaniye attım. müthiş düşünceliyim. bir de sevgilim olsa neler yapardım, sen düşünBilgisayar donuyor diye üzerine battaniye attım. Müthiş düşünceliyim. Bir de sevgilim olsa neler yapardım, sen düşün...
gizli numara çağrı attı. geri dönmemi beklemiyordur inşallah.Gizli numara çağrı attı. Geri dönmemi beklemiyordur inşallah.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) iremm: Gideceğini bilseydim, Sevdiğimi belli etmezdim.... (Laf Sokucu Sözler) Hakan: Belki Hareketlerin Beni En Ahlaksız Küfürlere Sevk Eder ama Benim Yüzümdeki O İplemez Tavır Senin Gelmişini Geçmişini Tatmin eder.. (Resimli Komik Sözler) bahar: Gunlerden bir gun benden bi iki yas buyuk olan dayimla disarda oynarken mahallenin cocuklari hatirlamasigim bi sebepteb dolayi dayimla beni dovmustuu..caresizce eve giden bizz iki tanede siz vuramadinizmi diyen annemden de uzerine dayak yedik :))) (Dertli Sözler) Baran Jir Ekinci: ?UNUT??! Diyorlar Nede kolay söylüyorlar? Kurşun kalemin yazdığını silince bile izi kalıyor beyaz kağıt"ta.. Kalbe ?CAN? diye yazılanı nasıl sileyim iki satırda?! (Karşılıksız Aşk Sözleri) Mc emin: Ne senle nede sensiz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
seni seviyorum sözleri dua sözleri nefret sözleri taziye mesajları
güven sözleri adam gibi sözler fenerbahçe sözleri kral sözler dini sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen