mustafa: o zalimi unutamıyorum :(((

Can Alıcı Sözler ok mustafa demiş ki:
o zalimi unutamıyorum :(((
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
kibar sözler platonik aşk sözleri berat kandili mesajları düşündüren sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Facebook Sözleri ok Ellerim, yüreğin kadar sıcak. Gözlerin, bildiğim tek lisan. Yüreğin bana vaad edilmiş en büyük özgürlüktür sevgili.
Başarı Sözleri ok Bir birimize söz vermiştik, Bütün ömür boyu ayrılmayacaktık, Yeminler etmiştik, Asla ayrılmayacaktık, Ama ne oldu Bir kış günü, yıldızların bakışlarında, Ayrılığımızı söyledik..
Sponsorlu Bağlantılar
kimse bana acıyı anlatmasın. onu da dibine kadar yaşadık sağolsunlar.Kimse bana acıyı anlatmasın. Onu da dibine kadar yaşadık sağolsunlar.
defalarca canım da yansa, defalarca kırılsam da, defalarca üzülsem de şu yüreğimdeki merhameti asla öldürmelerine izin vermeyeceğim! varsın kaybım insanlığımdan olsun!Defalarca canım da yansa, defalarca kırılsam da, defalarca üzülsem de şu yüreğimdeki merhameti asla öldürmelerine izin vermeyeceğim! Varsın kaybım insanlığımdan olsun!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ılkokulda spor kolu olmak isteyipte öğretmen zoruyla folklör yada temizlik koluna seçilen çocuğun bahtsızlığı var üstümde.İlkokulda spor kolu olmak isteyipte öğretmen zoruyla folklör yada temizlik koluna seçilen çocuğun bahtsızlığı var üstümde.
-geçen bi lambaya çarptım +eeee -ıçinden cin çıktı, bişey dilememi istedi. +ne diledin? -özür diledim, sonuçta ben çarptım yani:)-Geçen bi lambaya çarptım +Eeee -İçinden cin çıktı, bişey dilememi istedi. +Ne diledin? -Özür diledim, sonuçta ben çarptım yani:)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Dua Sözleri) kral: annemin duasi ve babamin gõlgesi YETER! (Kırıcı Sözler) Doğu kan: Ben hep büyük oynadım sen küçük olmayı tercih ettin😉😉 (Havalı Sözler) Fatma Nur: AkLımda işin yoq... Durup durup akLıma qeLmee... Yanıma qeL. Mevzu ..."KaLbimde" (Kırıcı Sözler) Taylan: Senin seviyene inemem + aşagıdan yukarı çıkılmaz (Cezaevi Sözleri) Arzu: Canim cigerime 4yil7ay verdiler bugun gittik cok zor bugün23 gun oldu allahim yardım et dilerim af vermeyenlerin cigerleride en kisa zamanda ayni aciyi ceker
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
love sözleri afrika atasözleri büyüleyici sözler beşiktaş sözleri
mutluluk sözleri türk atasözleri ayrılık sözleri 19 mayıs sözleri gözlerle ılgili sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen