mustafa: o zalimi unutamıyorum :(((

Can Alıcı Sözler ok mustafa demiş ki:
o zalimi unutamıyorum :(((
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
meksika atasözleri havalı sözler aile ıçin sözler acı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Elveda Sözleri ok Yarınsız bir sözüm geşecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.
Çılgın Sözler ok Yeter ki sen sor, ben hep iyi olurum!
Sponsorlu Bağlantılar
en kötüsü ne biliyor musun? elimden gelen her şeyi hep ele gidenler için yapmışım şu hayatta.En kötüsü ne biliyor musun? Elimden gelen her şeyi hep ele gidenler için yapmışım şu hayatta.
ve aşk öyle bir ateştir ki; sırf o üşümesin diye kendi canını yakar durursun.Ve aşk öyle bir ateştir ki; sırf o üşümesin diye kendi canını yakar durursun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben sinirli değilim sadece bazı insanlar resmen gel kafama çekiçle vur der gibi davranıyorlar sonra kabahatli ben oluyorum ohh iyi valla.Ben sinirli değilim sadece bazı insanlar resmen 'gel kafama çekiçle vur' der gibi davranıyorlar sonra kabahatli ben oluyorum ohh iyi valla.
+adın ne? -adım 10ur, seninki ne? +1000naz.+Adın ne? -Adım 10ur, seninki ne? +1000naz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Merve: En iyisi sen şimi git uyu. Zaten sen beni ancak rüyanda görürsün (Karşılıksız Aşk Sözleri) melek yeşil: Ben ağIarken o başkaIarına dokunuyordu ve bu bana çok acı veriyordu istesede bende dönmem artik bitti bende bitmeyen bişeyIer varsada oda bitecek geçecek daha öncekiIer gibi buda geçecek (Ağır Abi Sözleri) hizli: Vurur yuz ifadesi bunlar agır abiler bitanesiii (Sizden Gelenler) recep sabancı: Kimsenin senin yanında görünmesine güvenme; karşına geçmesi için bir adım, düşman olması için bir lafın yeter! (Sizden Gelenler) AYŞE: BENİMSEN DEĞERİMİ DEĞİL SEN HADDİNİ BİL
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
latin atasözleri espirili sözler sensizlik sözleri fedakarlık sözleri
atatürk sözleri ıftar mesajları galatasaray sözleri yürek yakan sözler platonik sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen