mustafa: o zalimi unutamıyorum :(((

Can Alıcı Sözler ok mustafa demiş ki:
o zalimi unutamıyorum :(((
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
geyik laflar çekici sözler sevgi sözleri mafya sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hoş Sözler ok Yolumu bulabilmem için, sende kaybolmam lazım.
Edep Sözleri ok Sessiz kalmak güçsüz kalmak değildir. Sessiz kalmak edeptir ama herkes edepten anlamaz.
Sponsorlu Bağlantılar
oysa ben sırf senin canın acımasın diye soluma yatmadığım geceleri bilirim.Oysa ben sırf senin canın acımasın diye soluma yatmadığım geceleri bilirim.
mutluluk eskiden bugs bunny bitti zannederken, aslanın kükreyip yeni bölümün başlamasıydı.Mutluluk eskiden bugs bunny bitti zannederken, aslanın kükreyip yeni bölümün başlamasıydı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
lisede bi arkadaş vardı ama nasıl abaza. kızın birinin ayağı burkulmuş, kıza suni tenefüs yapmaya çalışmıştı. müdür dinlene dinlene dövmüştü :)Lisede bi arkadaş vardı ama nasıl abaza. Kızın birinin ayağı burkulmuş, kıza suni tenefüs yapmaya çalışmıştı. Müdür dinlene dinlene dövmüştü :)
erkek: gözlerin ne renk? kız: bal senin? erkek: pekmez ama güneşte kaymak, fotoğrafta da incir reçeli.Erkek: Gözlerin ne renk? Kız: Bal senin? Erkek: Pekmez ama güneşte kaymak, fotoğrafta da incir reçeli.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sinir Sözler) zeynep: Eger benle kurdugun hayalleri başkasıyla yasayacak kadar ucuzsan bende seni gordgmde tanimiyacak kadar pahaliyim (Ağlatan Sözler) mahmut: Seni beklemekten ekilen ömrümde .. An be an oluyorsun. Topragin bol olsun... (Umursamaz Sözler) aşk çocuğu: Ben doğarken ağlamamışım, senin gidişinemi ağlayacağım.. (Mutluluk Sözleri) MKaynak: Daima Mutlu Ol. Çünkü Hayat, Mutsuz Olmak İçin Çok Kısa... #MKaynak (Aşk Sözleri) Zeynep: En büyük aşklar nefretle başlar sevmeyene yallah sevene eyvallah gardaş bu Sözü de unutmayın
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sevgiliye uyku mesajları dünya ıle ılgili sözler edep sözleri hasret sözleri
üzücü sözler 23 nisan sözleri kardeşlik sözleri manalı sözler can alıcı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen