gamze: bence güzel ama bir insan verdiği emeğe mi ağlar

Duygusal Sözler ok gamze demiş ki:
bence güzel ama bir insan verdiği emeğe mi ağlar

Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygusal Sözler tıkla!
facebook sözleri 23 nisan sözleri ıran atasözleri adam gibi sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Asker Sözleri ok SPORA GIDEMEMEKTEN YAKINIYORDUN YA. ISTE SPOR SENIN AYAGINA GELDI. IYI DEGERLENDIR.
Nasihat Sözleri ok Haklı olabilirsin ama, haklı olman mutlu olman için yeterli olmayabilir.
Sponsorlu Bağlantılar
karşılaşsak şimdi o ıssız parkta. kalp atışlarımızı duyacak kadar yakın olsak birbirimize.Karşılaşsak şimdi o ıssız parkta. Kalp atışlarımızı duyacak kadar yakın olsak birbirimize.
matematiği pek bilmem, ama oran orantıdan iyi anlarım. mesela; bir kahvenin kırk yıl hatırı varsa, bir duanın ömür boyu.Matematiği pek bilmem, ama oran orantıdan iyi anlarım. Mesela; bir kahvenin kırk yıl hatırı varsa, bir duanın ömür boyu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bilgisayar çalışıyor mu? diye soran babama ev hanımı dedim, geldi dövdü beni. bu adam espriden hiç anlamıyor.Bilgisayar çalışıyor mu? Diye soran babama 'ev hanımı' dedim, geldi dövdü beni. Bu adam espriden hiç anlamıyor.
niye her dondurma reklamında deniz kenarı, bikinili kızlar, üstü çıplak erkekler teması var. ben evde beyaz atletimle dondurma yiyemez miyim?Niye her dondurma reklamında deniz kenarı, bikinili kızlar, üstü çıplak erkekler teması var. Ben evde beyaz atletimle dondurma yiyemez miyim?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Platonik Sözler) dumanca: Askı yada sevgı oIduktan sonra mesafeIerın bı onemı yok evet ama bu devırdede ask yada sevgı kaIdımı oda tartısıIır bunIarın cogu bos ıss bu haytta guzeI yasamak ıstıyorsan vurdum duymaz oIacaksın arkadas (Psikopat Sözler) fato: süper ya cidden (Etkileyici Sözler) ahmet: aşk bir sudur iç, iç ..... (Resimli Güzel Sözler) Busranur: Kaza Yapan Soforun Dedigi Gibiydi Hersey _Bir Anda Cikti Karsima Ne Yapacagimi Bilemedim (Cuma Sözleri) ayşe: cumanız mübarek olsun
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıntihar sözleri ığneli sözler delikanlı sözler sevgililer günü mesajları
özür mesajları ezici sözler sms mesajları şoför sözleri mevlid kandili mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen