gamze: bence güzel ama bir insan verdiği emeğe mi ağlar

Duygusal Sözler ok gamze demiş ki:
bence güzel ama bir insan verdiği emeğe mi ağlar

Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygusal Sözler tıkla!
bağışlama sözleri çerkez atasözleri baba sözler koyan laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Damar Sözler ok Seni Damarlarımın En Kırmızı En Koyu Sevdasısın bebeğim.
Azerbaycan Atasözleri ok Yetim kuzudan koç olmaz.
Sponsorlu Bağlantılar
seni bir ömür beklemek sorun değil de, hiç benim olamayacağını bilmek koyuyor işteSeni bir ömür beklemek sorun değil de, hiç benim olamayacağını bilmek koyuyor işte...
en çok da canım dediklerin yakar canını. her şeye güler geçersin, her şeyi atarsın ardına, her yara kabuk tutar geçer de, bir canım dediğinin açtığı yara kolay kolay iyileşmez!En çok da canım dediklerin yakar canını. Her şeye güler geçersin, her şeyi atarsın ardına, her yara kabuk tutar geçer de, bir canım dediğinin açtığı yara kolay kolay iyileşmez!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
telefondan facebooka girip diskoda arkadaşlarla kopmak yazan ergen, kız kardeşinden gelen çık artık şu tuvaletten yorumuyla krize girdi.Telefondan facebook'a girip 'Diskoda arkadaşlarla kopmak' yazan ergen, kız kardeşinden gelen 'çık artık şu tuvaletten' yorumuyla krize girdi.
otobüste oturduğum koltuğa çok güneş vuruyor diye ablanın tekine yer verdim, teşekkür etti. az sonra alev alacak haberi yok.Otobüste oturduğum koltuğa çok güneş vuruyor diye ablanın tekine yer verdim, teşekkür etti. Az sonra alev alacak haberi yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) yağmur irem: gidenin arkasından noktayı koyki, gelenin ismi büyük harfle başlasın (Manyak Sözler) baba muslum: Muslum baba misali karanliklar ulkesindeyim isiklarim hep sende kalmis (Gözyaşı Sözleri) sen ben: ıyı ya tesekkur ederız :) (Aşık Edici Sözler) feyza sude: süper yaaaaaaaaaaaa (Laf Sokucu Sözler) sedef: Senin benim kızlarını konuşacak kadar şerefin yok
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
duyulmamış sözler minibüs sözleri mutluluk sözleri sevgiliye güzel sözler
japon atasözleri babalar günü mesajları ıhanet sözleri gözlerle ılgili sözler afrika atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen