Gülenay: Güçlü kızlar akşam yatağa ağlayarak girip sabah gülerek kalkan kızlardr...

Düşündüren Sözler ok Gülenay demiş ki:
Güçlü kızlar akşam yatağa ağlayarak girip sabah gülerek kalkan kızlardr...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
platonik aşk sözleri dini sözler zaman sözleri giderli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Geyik Laflar ok Aptal ve cahil oldukları zaman bile dinle onları; çünkü dünyada herkesin bir hikayesi vardır.
Deli Sözler ok ANAOKULUNDAKI IKI AFACAN: -BEN BEBEKLERIN NASIL DOGDUGUNU BILIYORUM. -BEN DE BEBEKLERIN NASIL OLMAYACAGINI AKILLIM!
Sponsorlu Bağlantılar
köprüler kuruldu; iki kıta bile birbirine bağlandı da sen bağlanamadınKöprüler kuruldu; iki kıta bile birbirine bağlandı da sen bağlanamadın...
ellerimin ellerine dokunduğu o ilk anı hatırlıyorum, elimi verdim, kalbimi kaptırdım.Ellerimin ellerine dokunduğu o ilk anı hatırlıyorum, 'Elimi verdim, kalbimi kaptırdım'.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ınternette okey oynarken karşısındaki hatunla orti el nasıl smile ifade simgesi smile ifade simgesi diyerek muhabbet kurmaya çalışan emekli amcalar gibi hissediyorum.İnternette okey oynarken karşısındaki hatunla 'orti el nasıl smile ifade simgesi smile ifade simgesi' diyerek muhabbet kurmaya çalışan emekli amcalar gibi hissediyorum.
bizim pat diye öldürdüğümüz sivrisineğe japonlar kamera takıp bir şeyler yapıyor. bizde mi sorun var onlar mı garip anlamadım.Bizim pat diye öldürdüğümüz sivrisineğe japonlar kamera takıp bir şeyler yapıyor. Bizde mi sorun var onlar mı garip anlamadım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) Ahmet: Herkez benim baka bildgime baka bilir ama hic kimse benim gordugumu goremez! (Bilinmeyen Sözler) X: Mutlu oLmak için mutLu Edecek birini buLmak Lazım.. (Seni Seviyorum Sözleri) Adı bende saklı ..: Sevdim lan ben seni annemi babamı önüme aldım sırf seni seviyorum diye sen ne yaptın benim değerimi biledin beni yüz üstü bırakıp gittin ama gün gelecek beni bıraktığın yerde beni arıycaksın... (Koyan Sözler) Deniz ...: Walaha çok güzel sözler 10 numara 5 yıldız (Harika Sözler) DoğAy: adı üstünde harika sözler, hepsi harika. bazılarını arkadaşlarıma söylemek için alıyorum :)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kadınlar ıçin sözler cuma sözleri af dileme sözleri psikopat sözler
duvar yazıları ığneli sözler hüzünlü sözler hoş sözler sıcak sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen