ömer: gül güle baka solar

Eski Sözler ok ömer demiş ki:
gül güle baka solar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
atarlı sözler felsefi sözler etkileyici sözler türkmen atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Makara Sözler ok pc görünüşlü mac duruşlu sevgilim
Nasihat Sözleri ok Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Unutma, sen kaldırabiliyorsan, onlar da kaldırabilir.
Sponsorlu Bağlantılar
dostun kalleşi, arkadaşın çakalı, akrabanın akrebi düşmandan daha beterdir.Dostun kalleşi, arkadaşın çakalı, akrabanın akrebi düşmandan daha beterdir.
geçip karşısına bütün bu hissettiklerimin hiçbirini hak etmiyorsun dediğimde haklısın dedi. bir doğru ancak bu kadar can yakabilirdi.Geçip karşısına 'bütün bu hissettiklerimin hiçbirini hak etmiyorsun' dediğimde 'haklısın' dedi. Bir doğru ancak bu kadar can yakabilirdi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
toplu fotoğrafta tek kötü çıkan sensindir ve o fotoğraf; karedeki diğer tüm insanların profil resmi olur ve hayat bazen çok kötüdür. :)Toplu fotoğrafta tek kötü çıkan sensindir ve o fotoğraf; karedeki diğer tüm insanların profil resmi olur ve hayat bazen çok kötüdür. :)
dünyadaki en gariban şey sabah çalan alarm bence: çalsa suç, çalmasa suç; ikisinde de küfür yiyor.Dünyadaki en gariban şey sabah çalan alarm bence: Çalsa suç, çalmasa suç; ikisinde de küfür yiyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) çakır bozkurt: Serefin kadar konus desem sonsuza kadar susacak insanlari taniyom (İftar Mesajları) birsen ve ayşe: OruçIu oImam buzdoIabının kapağını açıp boş boş bakmama engeI değiI. :) Hayırlı iftarlar türkiyem. (Uyuz Sözler) Genco: +Aşkım 17.04.13 tarihinde nerdeydin? -Hangi 13 aşkım? +1913 aşkım baIkan savaşında cephede yoktun da merak ettim! (Edep Sözleri) emin.aba.121: Edepli edebi ; Edepsiden Edinmiştir...!!!! (Havalı Sözler) Sinqo: Herkes yalnızlığı ister ama kimse cesaret edemes
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hoş sözler doğru sözler yunan atasözleri sabır sözleri
kazakistan atasözleri kibar sözler öğretmenler günü mesajı avustralya atasözleri günaydın mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen