ömer: gül güle baka solar

Eski Sözler ok ömer demiş ki:
gül güle baka solar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
afrika atasözleri evlilik sözleri erkekler ıçin sözler mutsuzluk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Farklı Sözler ok Yaşadıklarımdan anladığım tek bir şey var, o da 'yaşamadan anlayamazsın'.
Etkileyici Sözler ok Seni olmayan, bir ben bıracaksın bana. Sensiz ne yaparım, sevdiğim? Sensiz olamam; Sol yanım, sensiz her şeyim yarım.
Sponsorlu Bağlantılar
kırık dökük olduğu halde çalışabilen tek şey, bir insan kalbidir..Kırık dökük olduğu halde çalışabilen tek şey, Bir insan kalbidir..
her cinayete kurban giden, katilini bilirmiş. ben de katilimi biliyorum ama her şeye ve herkese inat küllerimden yeniden doğuyorum artık!Her cinayete kurban giden, katilini bilirmiş. Ben de katilimi biliyorum ama her şeye ve herkese inat küllerimden yeniden doğuyorum artık!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kırkdört numara kadın ayağı mı olur. çocuğuna terlikle vurmaya kalksa çocuk bayılır gider, terliği fırlatsa ıska şansı yüzde 1.Kırkdört numara kadın ayağı mı olur. Çocuğuna terlikle vurmaya kalksa çocuk bayılır gider, terliği fırlatsa ıska şansı yüzde 1.
küçükken çocuğun teki seni öğretmene söylicem. deyince selam da söyle. deyip, çaktırmadan da korkanlardanız :)))Küçükken çocuğun teki 'seni öğretmene söylicem.' deyince 'selam da söyle.' deyip, çaktırmadan da korkanlardanız :)))
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kadınlar İçin Sözler) juli: kadın caresız olmaz caresızlıge ıtılır o hep uretgendır suıstımal edılır (Sizden Gelenler) Melisa: Kilometreler ne kadar olursa olsun, bizi ayıramaz. Sen benim kalbimdesin. Sonsuza dek… (Sizden Gelenler) PARS-(SÖVÜŞCÜ): TAHT SİZİN ÜST ÜSTE OTURUN :d (Cezaevi Sözleri) ali: ben 3 yıl yattım bıçaklamadan ve şimdi çıktım allah kimseyi düşürmesin mapusa qirmeyen özqürlüqün tadını bilemez (Resimli Güzel Sözler) Sertap: Cok mutsuzum cok üzgünüm .mutlu olmak istiyorum ben bende insanim ..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
terk etme sözleri özlü aşk sözleri sinir sözler çapkınlık sözleri
bencillik sözleri ıngilizce aşk sözleri avusturya atasözleri koyan laflar seni seviyorum sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen