ömer: gül güle baka solar

Eski Sözler ok ömer demiş ki:
gül güle baka solar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
değerli sözler sabır sözleri unutulmaz sözler ıntihar sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Büyüleyici Sözler ok Sözün yeter Bana Gülmem için Gözlerin yeter Bana Aşkın Büyüsüne Kapılmam için öyle Zayıf Kalmışımki Düşerken tuttun beni Sevginle Hayata Döndürdün Yüreğimi Biriciğim..
Özlem Sözleri ok Hiç bir dil özlemi taşıyacak kadar güçlü değildir. İnsan bu yüzden özleyince, sessizleşir!
Sponsorlu Bağlantılar
her acıyı bağrında barındıran şu koca dünyada hiç bir yere sığamadım. diken olup her göze batıyorum. alıp başımı gitsem gidecek yerim yok, kalsam halimden anlayan yok.Her acıyı bağrında barındıran şu koca dünyada hiç bir yere sığamadım. Diken olup her göze batıyorum. Alıp başımı gitsem gidecek yerim yok, kalsam halimden anlayan yok.
benim gözüm yok saraylarda, keşke kalsaydın yüreğimin kuyularında.Benim gözüm yok saraylarda, keşke kalsaydın yüreğimin kuyularında.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sabah alarmdan önce uyandım, alarma kadar öyle yatakta takılayım derken, alarm çalınca yeniden uykum geldi. hayatımın özetini dinlediniz.Sabah alarmdan önce uyandım, alarma kadar öyle yatakta takılayım derken, alarm çalınca yeniden uykum geldi. Hayatımın özetini dinlediniz.
10 dakikadan fazla aynı yerde beklediğim zaman kendimi şüpheli şahıs gibi hissediyorum.10 dakikadan fazla aynı yerde beklediğim zaman kendimi şüpheli şahıs gibi hissediyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kızgınlık Sözleri) sedat: Herkezin zevki fark lı o yüzden boşa artislenip boş yapmayın (Kardeşlik Sözleri) zehir58gazi: gerçek kardeşlikler uğruna ölmekte yaşamakta fedakarlıktır... ben de söz yazıyorum bu da benim sözlerimiden bi tanesi (Üzüntülü Sözler) ozlem: Yinede herseye ragmen SEVMEKTEN VAZ GEÇMİYORUZ bosu boşuna mutlulugu ariyoriz kim bilir belkide buluruz birgün (Resimli Komik Sözler) ashsvsd: Eylendim ne eğlendim o (Sizden Gelenler) birol: sevgilinmi terketti boşver yolunu açık et ama kenera geçip aglama çünkü düşün derim sonu sana batmasın tm
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıhanet sözleri mısır atasözleri afrika atasözleri atarlı sözler
af dileme sözleri efkarlı sözler teklif sözleri acımasız sözler sihirli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen