ömer: gül güle baka solar

Eski Sözler ok ömer demiş ki:
gül güle baka solar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
tatlı sözler pişmanlık sözleri psikopat sözler ıspanyolca atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Etkileyici Sözler ok BİZ NE KADAR KIRMIZI PABUÇLU SIRIN KIZLARLA DANS ETMESİNİ BİLMESEK DE,KARTAL?IN BİLE UÇMADIĞI,ŞAHİN?İN BİLE YUVA YAPMADIĞI YERDE,ŞEYTAN?LA DANS ETMESİNİ BİLİRİZ..
Kardeşlik Sözleri ok İnsanlar eğlenebildikleriyle arkadaş olurlar, anlatabildikleriyle dost, ağlayabildikleriyle kardeş.
Sponsorlu Bağlantılar
mevsimlerden yine sen, ve ben parçalı umutluyum.Mevsimlerden yine sen, ve ben parçalı umutluyum.
beni başkasıyla görünce yanacak canın. hani sen hep başkalarındaydın ya, hani ben sabahlara kadar ağladım ya, heh işte şimdi sende!Beni başkasıyla görünce yanacak canın. Hani sen hep başkalarındaydın ya, hani ben sabahlara kadar ağladım ya, heh işte şimdi sende!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ne demiş bir çin atasözü: türklere asla adres sormayın, bilmeseler bile tarif ederler.Ne demiş bir çin atasözü: Türklere asla adres sormayın, bilmeseler bile tarif ederler.
bulaşıkları yıkadıktan sonra olimpiyatlarda altın madalya kazandığını sanan kişiye erkek denir. (:Bulaşıkları yıkadıktan sonra Olimpiyatlarda altın madalya kazandığını sanan kişiye 'Erkek' denir. (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sıcak Sözler) emine mert: Kaderin bana yazamadıklarını daha ne kadar yazabilirim ki mısralarla. (Neşeli Sözler) Vahded: Bugün seni hic özlemedim, yolunu da gözlemedim. Gözleme deyince, olsada yesek lan. Yanında da ayran oh mis (Sizden Gelenler) barudi42: Üşüdüysen Canımı Yakabilirsin... (Sizden Gelenler) merve: bazen uçurumdan atlamak gelir içinden,ölmek için değil de sırf bir şeylerden vazgeçebilmek için... (Kapak Sözler) Antikor Sedat: Süperrr :D
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
nasihat sözleri spor sözleri minibüs yazıları latin atasözleri
cezaevi sözleri ıçten sözler özlü aşk sözleri sinir sözler hz ali sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen