ali balcı: begendim bazi sozler etkiliyici ..

Duygusal Sözler ok ali balcı demiş ki:
begendim bazi sozler etkiliyici ..
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygusal Sözler tıkla!
sensizlik sözleri yalnızlık sözleri ıspanyolca aşk sözleri kibar sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sevgi Sözleri ok Her şey gibi sevginin de bir kanunu var... Ve orada şöyle yazar; Sevenleri hiç bir kuvvet ayıramaz!
Mutsuzluk Sözleri ok Sıratı geçecek imanım var da, aşkından geçmeye gücüm yetmiyor.
Sponsorlu Bağlantılar
bugün en çok tenini duymak istedim aslında ve sesine dokunmak. şöyle bir bardak çay sıcaklığında, karşılıklı iki çift susmak. bugün dizlerini okşamak istedim biraz, biraz da saçlarında uyumak. ah aşk, nasılda aptallaştırıyor insanı.Bugün en çok tenini duymak istedim aslında ve sesine dokunmak. Şöyle bir bardak çay sıcaklığında, karşılıklı iki çift susmak. Bugün dizlerini okşamak istedim biraz, biraz da saçlarında uyumak. Ah aşk, nasılda aptallaştırıyor insanı.
görüşmeyi yolu bekleyen bir mahkum gibi sevdim seni. gözleri kör pencerede, kulağı demir sürgüde.Görüşmeyi yolu bekleyen bir mahkum gibi sevdim seni. Gözleri kör pencerede, kulağı demir sürgüde.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hoşlandığım kız bana abi diyebilir, amca da diyebilir hiç sorun yok ama kayınço derse orda duracaksın! bizim de bi cinsel tercihimiz var sonuçta.Hoşlandığım kız bana abi diyebilir, amca da diyebilir hiç sorun yok ama kayınço derse orda duracaksın! Bizim de bi cinsel tercihimiz var sonuçta.
küçük kardeşime masal okuyodum baktım uyuya kalmış. döverek uyandırdım. burada bi şey okuyoruz demi :)Küçük kardeşime masal okuyodum baktım uyuya kalmış. Döverek uyandırdım. Burada bi şey okuyoruz demi :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) cano: ulaaa hayatt (Sizden Gelenler) Ali Fuat Öcal: Karşındakine verdiğin değer, onun değerinden çok, senin değerini belirler. (Cuma Mesajları) Kevser: Hep birlikte hayır pesinde koşalım şer peşinde kopmayalım allah razı olsun :-):) (Öğrenci Sözleri) yaren: Hoca çocuklar napıyorsunuz demiş çocuklarda hocam yazı yazı yazıyoruz demiş hoca ne yazıyorsunuz demiş öğrencise kopya yazıyorum demiş hoca aferin oğlum devam et çok çalışkansın oğrencı bu duruma şaşırdı tamam hocam her zaman (Acımasız Sözler) buse: anladımki bu dünyada kimseye iyilik yapmiycaksın çünkü kötülük alıyorsun
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
koyan sözler dürüstlük sözleri arap atasözleri kandil mesajları
seni seviyorum sözleri özlem sözleri anlamlı sözler yolculuk tatil sözleri öğrenci sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen