ali balcı: begendim bazi sozler etkiliyici ..

Duygusal Sözler ok ali balcı demiş ki:
begendim bazi sozler etkiliyici ..
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygusal Sözler tıkla!
kırıcı sözler ınce sözler mektup yazıları özlü aşk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Mafya Sözleri ok Esrar Kubar Al Senin Olsun Biz Delikanlıyız Aleme Şekil Olsun..
Hz Ali Sözleri ok Eğer hayırlı bir iş görmek istersen, bugünün işini yarına koyma. Çünkü, yarına kadar ne olacağı belli değildir. Fena bir işe başlayacağın zaman da acele etme. Belki hayırlı bir düşünce, sana o fenalıktan gelecek olan tehlikeye mani olur.
Sponsorlu Bağlantılar
birini severken namaza durur gibi sevin. ne nefsiniz baksın başka yöne, ne de gözleriniz.Birini severken namaza durur gibi sevin. Ne nefsiniz baksın başka yöne, ne de gözleriniz.
kimseyi mutlu etmek için gelmedin hayata. ne birilerinin istediği gibi olmak zorundasın, ne birilerinin keyfine göre yaşamalısın.Kimseyi mutlu etmek için gelmedin hayata. Ne birilerinin istediği gibi olmak zorundasın, ne birilerinin keyfine göre yaşamalısın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ılk sınavdan yüksek alırsam ya geçtim zaten der ikincisine çalışmam ama ilk sınavdan düşük alırsam geçemem zaten der yine ders çalışmam. prensip meselesi.İlk sınavdan yüksek alırsam 'ya geçtim zaten' der ikincisine çalışmam ama ilk sınavdan düşük alırsam 'geçemem zaten' der yine ders çalışmam. Prensip meselesi.
adam artık nasıl özlemişse, güvercinle mektup göndermeyi bulmuş sen hala mesaj atmaya üşen!Adam artık nasıl özlemişse, güvercinle mektup göndermeyi bulmuş... Sen hala mesaj atmaya üşen!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) serkan: Biz de üzülüyoruz ama profesyonel olduğumuz için belli olmuyor. (Ağlatan Sözler) yaşam iksirim: benim öyle bi duygularım var ki. yazsam bi kağıda kitap olur. ama bir cümley le anlatıyım size.. !ölüm.! (İntihar Sözleri) Arif Demir: Tetiği ben çektim ama beni SİZ öldürdünüz.. (Cezaevi Sözleri) büşra Altintaş: Bayburtta yatan esim gökhanim çok. yakinda kavusacaqiz Allah tüm kader mahkumlarina yardim etsin Allah YARDIMCINIZ olsun Canim Kocaçim seni çok seviyorum (Üzücü Sözler) Merve: Kural basit vazgeçtin an vazgeçilmez olursun NUMAN
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özür mesajları ıyi geceler mesajları spor sözleri ışçi bayramı mesajları
özel sözler gürcü atasözleri alman atasözleri delikanlı sözler ıtalyan atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen