ali balcı: begendim bazi sozler etkiliyici ..

Duygusal Sözler ok ali balcı demiş ki:
begendim bazi sozler etkiliyici ..
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygusal Sözler tıkla!
öfke sözleri bulgar atasözleri özlü aşk sözleri yeni yıl mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İçten Sözler ok Bir Sen gel hayatıma Başka KiMSe gelmesin Birtanem, Haaa Birde Azrail gelsin oda Bu Dünyadaki tek Gerçeğimiz Olsun Aşkımızdan Sonra.
Efsane Sözler ok Öğrendim ki; Her şartta kendisiyle dürüst kalanlar, Daha uzun yol yürüyor.
Sponsorlu Bağlantılar
onu nasıl sevdin dediler, gelmeyeceğini bilerek, göz yaşlarımı silerek, kokusunu içime çekerek, dertlerimi derelere dökerek, boynumu bükerek, hasretinden eriyerek özleminden biterek dedim.Onu nasıl sevdin dediler, gelmeyeceğini bilerek, göz yaşlarımı silerek, kokusunu içime çekerek, dertlerimi derelere dökerek, boynumu bükerek, hasretinden eriyerek özleminden biterek dedim.
ve sen güzel çocuk, bir gülüşünle geçmişimdeki bütün üzüntüleri bitirdin.Ve sen güzel çocuk, bir gülüşünle geçmişimdeki bütün üzüntüleri bitirdin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
selam ben 10 tl yerine indirim yapılıp 9,90na satılan üründeki istenmeyen para üstü olan 10 kuruş. taliplerimi bekliyorum istemeye gelin.Selam ben 10 TL yerine indirim yapılıp 9,90'na satılan üründeki istenmeyen para üstü olan 10 kuruş. Taliplerimi bekliyorum istemeye gelin.
dün gece yatağıma birkaç yastık koyup üzerine çarşaf örtüp salonda yattım. sivrisinekler sabaha kadar odamda beni aramış.Dün gece yatağıma birkaç yastık koyup üzerine çarşaf örtüp salonda yattım. Sivrisinekler sabaha kadar odamda beni aramış.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Bilinmeyen Sözler) Yigit: Hasta ziyareti kisa olurmus brawoo dogru olanii yaptin (Laf Sokan Sözler) TC ASİLL: Gidişin canımi yaktı ama devam et yürüyüşüne hastayımm ;) (İnce Sözler) Akif: Güzelliğine Değil Tertemiz Yüreğine Sevdalıyım {Esmerim} (Üzüntülü Sözler) duru: benimde kanadimi kirdiIar vazgectim artik sevmekten (Sizden Gelenler) kim o: - Gözyaşın en çok neden sol gözünden akıyor? -S- Çünkü ben sağ gözümle ağlamayı hiç bilmiyorum. İşte bu yüzdeno geçmeyen acılarım hep sol gözümden aktı... --SUDE--
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
doğum günü mesajları hollanda atasözleri özür mesajları laf sokucu sözler
üzücü sözler terk etme sözleri dürüstlük sözleri kadir gecesi mesajları ezici sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen