ali balcı: begendim bazi sozler etkiliyici ..

Duygusal Sözler ok ali balcı demiş ki:
begendim bazi sozler etkiliyici ..
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygusal Sözler tıkla!
dürüstlük sözleri motivasyon sözleri türkmen atasözleri kıl sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Jilet Sözler ok Gitmek sadece bir eylemdir. Unutmaksa koca bir devrim!
Komik Sözler ok BUTUN BISIKLETLERE BINDIM, BISAN A BINEMEDIM?
Sponsorlu Bağlantılar
bu yürek yorgunluğunun sonu başlangıcı yok. bu hiçliğimin öylesi böylesi yok! beni düşünme! sorarlarsa öldü de gitsin.Bu yürek yorgunluğunun sonu başlangıcı yok. Bu hiçliğimin öylesi böylesi yok! Beni düşünme! Sorarlarsa öldü de gitsin.
gülen gözlerin değilse, dudakların sende kalsın. dudaklar her zaman, gözler asla yalan söylemez!Gülen gözlerin değilse, dudakların sende kalsın. Dudaklar her zaman, gözler asla yalan söylemez!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sekreterime derhal yönetim kurulunu topla demem gerekirken, gözlerimi kısıp karşıdan gelen dolmuşu kesiyorum.Sekreterime 'derhal yönetim kurulunu topla' demem gerekirken, gözlerimi kısıp karşıdan gelen dolmuşu kesiyorum.
sokrates: kesinlikle evlen. karın iyiyse mutlu, kötüyse filozof olursun. nebahat teyze: kesinlikle evlen, bir yemek yapanın olur.Sokrates: Kesinlikle evlen. Karın iyiyse mutlu, kötüyse filozof olursun. Nebahat teyze: Kesinlikle evlen, bir yemek yapanın olur.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) umutsuz yasanti: Seviyorum snei ayaz hemde cok (İntikam Sözleri) İRFAN ÇELTİK 33: ONU BANA SORMAYIN SAKIN. BİR SIGARA YAKIN ÇEKEYİM DERİN DERİN. (Arnavut Atasözleri) Uğur alp: güzel ve anlamlı arnavut ataöslzeri için teşekkür ederim. (Psikopat Sözler) Memo pisi kop at: Elli elli yüz biz Müslümcüyüz, müslüm babaya, selam jiletlere devam (Jilet Sözler) jilet osman: kaderime küskün hayatta üzgün . Ölme özgün seversen adam gibi gelir sevdiğin karşına ogün
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
platonik aşk sözleri kurtlar vadisi sözleri aşık edici sözler evlilik sözleri
kızılderili atasözleri renkli sözler gözlerle ılgili sözler aşk espirileri sevgiliye güzel sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen