hıpnoz: cok ıyı

Can Yakan Sözler ok hıpnoz demiş ki:
cok ıyı
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
ıspanyolca aşk sözleri bayram mesajları serseri sözler kibar sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Can Alıcı Sözler ok Dikkatim dağılmadan yapabildiğim en uzun şey, seni düşünmek.
Barış Sözleri ok Kavgaların en güzel yanı, barışma anı.
Sponsorlu Bağlantılar
sen nasıl bir aşktın ki, bu kadar renk dururken yüreğimi siyaha mahkum ettin.Sen nasıl bir aşktın ki, bu kadar renk dururken yüreğimi siyaha mahkum ettin.
öyle bir çıkıp gel ki, hoşgeldinlerin en güzelini, hiç söylenmemişlerini söyleyeyimÖyle bir çıkıp gel ki, hoşgeldinlerin en güzelini, hiç söylenmemişlerini söyleyeyim...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
otobüste boşalacak koltuğu önceden sezip oraya doğru hareket eden teyzelerdeki sensör teknolojisi nasada yok.Otobüste boşalacak koltuğu önceden sezip oraya doğru hareket eden teyzelerdeki sensör teknolojisi Nasa'da yok.
böyle yorgunluk olamaz, bence beni on beş kişi falan çok sağlam dövmüş ve haberim yok.Böyle yorgunluk olamaz, bence beni on beş kişi falan çok sağlam dövmüş ve haberim yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Özlü Aşk Sözleri) akur: Belkide ask cocukken masallarda dinledigimiz yqdq okudugumuz kadar basit ve kolay degildir (Laf Sokan Sözler) nazlıCANNN çelik: bak güzelim sen çekiçi olabilirsın ama ben hiç yolda KALMADIM... (Sizden Gelenler) Aylin Ps.: Hayatın en hüzünlü anı, deli gibi sevdiğin insanın buna değmediğini gördüğün andır. Ve en büyük kaybın ona harcadığın zamandır. (Hayat Sözleri) meral: çok kötü ama güzel sözler mevcut (Korkunç Sözler) Hasan: Herkes benden korkuyor ama ben çok iyi birisiyim hatta bende bi çocuk kalbi var Masamda ki kavanozun için de
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
romantik sözler bağışlama sözleri yunan atasözleri ıltifat sözleri
öğretmenler günü mesajı özlem sözleri özgürlük sözleri mısır atasözleri anlamsız sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen