hıpnoz: cok ıyı

Can Yakan Sözler ok hıpnoz demiş ki:
cok ıyı
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Yakan Sözler tıkla!
gürcü atasözleri yeni yıl mesajları sevgiliye güzel sözler fransızca aşk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sevgililer Günü Mesajları ok Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!
Acı Sözler ok Acımın rengi siyah olarak bilinir ama ne yazık ki acının bir rengi yoktur.
Sponsorlu Bağlantılar
duyduğum ama ne söylediğini asla dinlemediğim insanların sayısı her geçen gün çoğalıyor.Duyduğum ama ne söylediğini asla dinlemediğim insanların sayısı her geçen gün çoğalıyor.
üzülmüyorum. beni sevmeyeni ben de sevmem. o bensizliği göze aldıysa zaten, ben onsuzluktan birşey kaybetmem.Üzülmüyorum. Beni sevmeyeni ben de sevmem. O bensizliği göze aldıysa zaten, Ben onsuzluktan birşey kaybetmem.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tabağı ben kırsam sakar; annem kırsa nazar; babam kırsa orada tabağın ne işi var.Tabağı ben kırsam sakar; Annem kırsa nazar; Babam kırsa orada tabağın ne işi var.
bence eşyalarımı annem saklıyor. çünkü 2 saat aradığım şeyi annemin 10 saniyede bulması imkansız.Bence eşyalarımı annem saklıyor. Çünkü 2 saat aradığım şeyi annemin 10 saniyede bulması imkansız.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kıskançlık Sözleri) cenk: Çok kıskanıyorum bil istedim.. (Sizden Gelenler) Hacı Emin E: Boşversene yaşadığımız güzel günler bana, bahane yaptığın konular sana kalsın... (Sizden Gelenler) hindall: sonbaharın anlamını herkes bılmez yasmak gereklı (Kardeşlik Sözleri) hamis: Kardeşlik Son Bulmayan Arkadaşlıklardan Doğar. (Sizden Gelenler) Biz gevşeklere değer vermedik değer verdiklerimiz gevşedi..: Biz gevşeklere değer vermedik değer verdiklerimiz gevşedi..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
miraç kandili mesajları ünlü sözler cesaret sözleri af dileme sözleri
baba sözler gözlerle ılgili sözler başarı sözleri manyak sözler araba sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen