Bitmeyen hayaller: ış geldi, kar geldi, soğuk geldi ve sen aptal hala gelmemekte kararlısın.

Dertli Sözler ok Bitmeyen hayaller demiş ki:
ış geldi, kar geldi, soğuk geldi ve sen aptal hala gelmemekte
kararlısın.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
aldatma sözleri türkiye sözleri 23 nisan sözleri özür mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ulvi Sözleri ok perde takarken korniş atlayan Ulvi
Anlamlı Sözler ok İnsanın sevdiğini kaybetmesi, dişini kaybetmesi kadar ilginçtir. 'Acısını o an yaşar, yokluğunu ömür boyu'.
Sponsorlu Bağlantılar
herkes, giden sevgilinin ardından yanıldığım derken, ben hep sana yandığımsın diye seslendim. sen de biliyorsun ki bu yüreği taşıyan, yaktığından çok yandı.Herkes, giden sevgilinin ardından 'Yanıldığım' derken, ben hep sana 'Yandığımsın' diye seslendim. Sen de biliyorsun ki bu yüreği taşıyan, yaktığından çok yandı.
bazen; hayat yorar insanı. şarkılar yorar. beklemek yorar. özlemek yorar. affetmek yorar. hoş görmek yorar. boş vermek bile yorar. ve insan susar. her şeye, herkese rağmen. elinden gelen tek şeyi yapar. bağıra bağıra susar.Bazen; hayat yorar insanı. Şarkılar yorar. Beklemek yorar. Özlemek yorar. Affetmek yorar. Hoş görmek yorar. Boş vermek bile yorar. Ve insan susar. Her şeye, herkese rağmen. Elinden gelen tek şeyi yapar. Bağıra bağıra susar.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir sabah zengin olarak uyandınız ne yaparsınız? yazıyor ne yapayım, tekrar yatarım. hazır zengin olmuşum.Bir sabah zengin olarak uyandınız ne yaparsınız? yazıyor... Ne yapayım, tekrar yatarım. Hazır zengin olmuşum.
kırtasiyeye gidip uhu var mı abi? dedim, 404 not found dedi, yıkıldım.Kırtasiyeye gidip 'uhu var mı abi?' dedim, 404 not found dedi, yıkıldım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) 72 hese: Kimsenin sevgisine ihtuyacim yok herkes hadini bilsin yetr (Koyan Laflar) Mehmet Bingöl: Önceden Saçının Teline Zarar Verseler Dünyaları Yakardım. ! Şimdi ırzına Geçseler Sigaramı Yakıp Sıraya Geçmezsem Namerdim..... (Zaman Sözleri) sıddık: ne kurulacak bir hayal nede yaşanacak bir hayat bıraktık (Ağır Sözlü Sözler) aziz: sus laa neresii güzel... (Eski Sözler) Derya: Gelecen parlak
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
şoför sözleri anlamsız sözler eski sözler ıngiliz atasözleri
portekizce atasözleri nefret sözleri başarısızlık sözleri minibüs sözleri türkmen atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen