Nazli: Cok guzel sozler cok duyqulandim okuyunca

Anlamlı Sözler ok Nazli demiş ki:
Cok guzel sozler cok duyqulandim okuyunca
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
psikopat sözler geyik sözler efsane sözler kurtlar vadisi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Meksika Atasözleri ok Kader sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste.
Kadınlar İçin Sözler ok Bir kadının aklındakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin!
Sponsorlu Bağlantılar
defter aynı olduğu sürece yeni bir sayfa açmanın ne önemi var ?Defter aynı olduğu sürece yeni bir sayfa açmanın ne önemi var... ?
ıyiyim ben hayat yordu sadece, ağlarsam hepsi geçecek. direnmeye çalısıyorum, buruk bir sevinç öldü içimde ama ben iyiyim. dokunamadığım, göremediğim, nasıl dindireceğimi bilmediğim bir acı taşıyorum bu sıralar yüreğimde. biraz yalnızlık, biraz hüzün. biraz hayatın yorgunluğu var üzerimde.İyiyim ben... Hayat yordu sadece, ağlarsam hepsi geçecek. Direnmeye çalısıyorum, buruk bir sevinç öldü içimde ama ben iyiyim. Dokunamadığım, göremediğim, nasıl dindireceğimi bilmediğim bir acı taşıyorum bu sıralar yüreğimde. Biraz yalnızlık, biraz hüzün. Biraz hayatın yorgunluğu var üzerimde.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
parayla saadet olmaz diyorlar, varsın olmasın. ben ferrarinin içinde hüngür hüngür ağlamaya razıyım. :)Parayla saadet olmaz diyorlar, varsın olmasın. Ben ferrarinin içinde hüngür hüngür ağlamaya razıyım. :)
üzerime kahve döküldü. anneme bu inatçı lekeyle baş edebilecek misin dedim. bi güzel dövdü beni.Üzerime kahve döküldü. Anneme 'bu inatçı lekeyle baş edebilecek misin' dedim. Bi güzel dövdü beni.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) buse: +knk kantine gidelim mi - yok knk yorgunum +ben ısmarlicam ona göre -koş lan koş zil çalcak (Umursamaz Sözler) htce.k: Umursamadiklarimin arasindasin suan bunun sorumlusu ben degilim. Benim kusuruma bakacagin yere kendi kusuruna bak once... (Değişik Sözler) avril: ne güzel sözler ya çok artısst (Korkunç Sözler) serenay: Ne diyon edanur (Süper Sözler) Yasemin: Harika sözler ya :)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
dua sözleri harbi sözler af dileme sözleri kırgınlık sözleri
adalet sözleri yalan sözler ağır abi sözleri galatasaray sözleri arabesk sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen