Nazli: Cok guzel sozler cok duyqulandim okuyunca

Anlamlı Sözler ok Nazli demiş ki:
Cok guzel sozler cok duyqulandim okuyunca
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
başarı sözleri gözlerle ılgili sözler süslü sözler sert sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sevgililer Günü Mesajları ok Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için.
Janjanlı Sözler ok Kader satılmıyor ki iyisini alalım...
Sponsorlu Bağlantılar
özür dilemek de basittir, kalp kırmak da. ancak ikisi arasındaki enerji çok farklıdır; birisi fetheder, birisi zulmeder.Özür dilemek de basittir, kalp kırmak da. Ancak ikisi arasındaki enerji çok farklıdır; birisi fetheder, birisi zulmeder.
ne zaman düşsem ve uzatsam elimi, hep bir boşluk doldururdu avuçlarımı. ve hayat alaycı bir gülümsemeyle fısıldadı kulağıma; kendi başının çaresine yine kendin bak dostum, kimseden hayır yok sana.Ne zaman düşsem ve uzatsam elimi, hep bir boşluk doldururdu avuçlarımı. Ve hayat alaycı bir gülümsemeyle fısıldadı kulağıma; Kendi başının çaresine yine kendin bak dostum, kimseden hayır yok sana.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
evde televizyonu en güzel açıyla gören koltuğu kaptıklarında bi hüzün alıyor içimi. soğuyorum hayattan.Evde televizyonu en güzel açıyla gören koltuğu kaptıklarında bi hüzün alıyor içimi. Soğuyorum hayattan.
bütün anne modelleri aynı. hepsi, kapıdan girdiğimizde geldin mi diyor; mutfak tahtasını musluğun arkasına koyuyor.Bütün anne modelleri aynı. Hepsi, kapıdan girdiğimizde 'geldin mi' diyor; mutfak tahtasını musluğun arkasına koyuyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) kelebek_benekli kanat: ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm ben senin için ölmeyi bile göze almışım (Laf Sokucu Sözler) nedim: çok güzel bu laf sokucu sözler. hepsi de tam aradığım ve hiçbir yerde bulamadığım tarzda. (İsyankar Sözler) erzurumlu kumlu dereli ömer: UyuşTuruCu aLmak qißidir séwMek .. Kendini iYi hissettirir wé eRtesi qüN daHa fsLa istetiR ; " aMa sén baqLandkça 0 séni isTemez (Aşık Edici Sözler) Derin Toprak: Hatırlamak sevmek kadar güzelse unumak ölmek kadar acıdır (Kırıcı Sözler) TEMİH: kalbim seni sevecek kadar adiyse elerim onu parçalayacak kadar ASİLDİR
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
araba yazıları mafya sözleri havalı sözler tatlı sözler
anlamsız sözler ığneli sözler amerikan atasözleri sert sözler espirili sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen