ece: harikaaaaaaa

Deli Sözler ok ece demiş ki:
harikaaaaaaa
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Deli Sözler tıkla!
aşk acısı sözleri yunan atasözleri hasret sözleri çerkez atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Janjanlı Sözler ok 'Sanane' diye bi kelime var, söylüyorsun ve açıklama yapmak zorunda kalmıyorsun. İnsanlık tarihinin en büyük buluşu.
Manalı Sözler ok Gerçekler; kitap ayracı gibidir, bazen istemesende en sevdiğin sayfada bırakmak zorunda kalırsın...
Sponsorlu Bağlantılar
bir gün gururuna yenik düşüp bana geri dönmek istersen sakın dönme! çünkü; senin gururunun bittiği yerde benim nefretim başlar!Bir gün gururuna yenik düşüp bana geri dönmek istersen sakın dönme! Çünkü; senin gururunun bittiği yerde benim nefretim başlar!
beni üzen kişilere sesleniyorum, bir gün ağırlık çökerse omuzlarınıza o benim vebalimdir. şimdi susuyorum bana yaptıklarınız ahirette sorulacak kul hakkım olsun.Beni üzen kişilere sesleniyorum, bir gün ağırlık çökerse omuzlarınıza o benim vebalimdir. Şimdi susuyorum bana yaptıklarınız ahirette sorulacak kul hakkım olsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dilenciye bozuk 10 lira verdim bir de parayı sayıyor sanki borcum var.Dilenciye bozuk 10 lira verdim bir de parayı sayıyor sanki borcum var.
hiç unutamam, matematikten bi kere 20 almıştım, hoca kesin kopya çektin diye yine 0 vermişti. :)Hiç unutamam, matematikten bi kere 20 almıştım, hoca kesin kopya çektin diye yine 0 vermişti. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşk Acısı Sözleri) rojda: Seni cook seviyorum sevmeyede devam edecem canimin ici . Ben sende tutuklu kaldim. Beklicem seni omrumun sonuna kadar... (Sizden Gelenler) Asuman hedef: akıl bir ağaç meyvesi de dürüstlük kim dedi (Havalı Sözler) Fatma Nur: Beni BaşkaLarına BıraKma. GöRüRsen DaYanaMazsın. xd (İlginç Sözler) meriw eliyeva: cok guzel cimleler (Kıl Sözler) rapci emre: Fırın açmayı düşünüyorum, o işte çok ekmek var diyolar.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
miraç kandili mesajları anlamlı sözler psikopat sözler nankörlük sözleri
almanca sözler ıngiliz atasözleri özgürlük sözleri kamyon arkası sözleri aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen