ece: harikaaaaaaa

Deli Sözler ok ece demiş ki:
harikaaaaaaa
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Deli Sözler tıkla!
azerice aşk sözleri geçmiş olsun mesajları giderli sözler cumhuriyet bayramı mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Giderli Sözler ok Sen yanımda kal, bırak hayat masal olsun. Ben yine de dinlerim o masalı varsın yalan olsun.
Kaliteli Sözler ok Kimse ağlıyorum zannetmesin, kirpiklerimden dökülen sadece sevda kırıntılarım.
Sponsorlu Bağlantılar
belki sana seviyorum demiyorum ama, her namazdan sonra rabbime uzun uzun senden bahsediyorum.Belki sana 'seviyorum' demiyorum ama, her namazdan sonra rabbime uzun uzun senden bahsediyorum.
merak etmeyin, bizim de kıymetimiz bilinecektir. hele bir okunsun selamız, soğusun cenazemiz, alınsın omuzlara tabutumuz. hele bir toprak olalım. hayattayken sevilmediğimiz kadar, ölünce sevileceğiz.Merak etmeyin, bizim de kıymetimiz bilinecektir. Hele bir okunsun selamız, soğusun cenazemiz, alınsın omuzlara tabutumuz. Hele bir toprak olalım. Hayattayken sevilmediğimiz kadar, ölünce sevileceğiz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
zile basmak yerine aanneee diye hayvan gibi böğüren veletler var. ağızlarına zil trafosuyla vurasım geliyor.Zile basmak yerine 'aanneee' diye hayvan gibi böğüren veletler var. Ağızlarına zil trafosuyla vurasım geliyor.
boksörlerin lakaplarına da hastayım lan. altın eldiven, demir yumruk, çelik dirsek, beton parmak. boks değil sanki inşaatın şantiye malzemesi.Boksörlerin lakaplarına da hastayım lan. Altın eldiven, demir yumruk, çelik dirsek, beton parmak. Boks değil sanki inşaatın şantiye malzemesi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Gözlerle İlgili Sözler) yucell: Yüreğine demir atincaya dek actim yelkenlerimi gözlerinin maviliğine.. (Ağır Abi Sözleri) Cuma: HeRrr masaLLL muTLu soNnnLa biTmez PerDeLer iner oyuN biTer.. (Gurur Sözleri) şevki: Baba! Yok mu senden bir tane daha? Bakışları yorgun ama yüreği dimdik ayakta... (Dünya İle İlgili Sözler) zeynep kaya: Kimse kendini vicdan aynasında görecek kaIp gözüne sahip değiI oysa oIsaydı Dünya mükemmeI bir yer oIurdu (Atarlı Sözler) gızem: sende yoksun neylerım ıstanbul
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ısyan sözleri ıspanyolca aşk sözleri son sözler bencillik sözleri
manyak sözler ıntihar sözleri duvar yazıları ünlü sözler çin atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen