snowflake: dokunma yaralarima! icimdeki sevdan alti harf kadar kisaymis!ELVADA

Elveda Sözleri ok snowflake demiş ki:
dokunma yaralarima! icimdeki sevdan alti harf kadar kisaymis!ELVADA
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
öfke sözleri sms mesajları üzücü sözler hiphop sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Neşeli Sözler ok Adın Gibi Neşelisin Hayatıma Neşe Veriyorsun neşe Gibisin Neşelisin ve benimSin hayatımın Biricik Neşesisin!
Kızgınlık Sözleri ok Sen de özlemişsin! Öyle duydum. Şayet öyle değilse de bu benim sorunum. Sağırdım! Duymadım! Uydurdum!
Sponsorlu Bağlantılar
gardiyana aşıksan, özgür olmanın ne anlamı var.Gardiyana aşıksan, özgür olmanın ne anlamı var.
bazen canımı kesiyorlar. sonra bir bakıyorum, bıçak yabancı değil. en çok da, bu acıtıyor.Bazen canımı kesiyorlar. Sonra bir bakıyorum, bıçak yabancı değil. En çok da, bu acıtıyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
facede 500 arkadaşın var ama hala kendi fotoğrafını aynadan çekiyorsun. bence bir düşün sen bunu. :dFacede 500 arkadaşın var ama hala kendi fotoğrafını aynadan çekiyorsun. Bence bir düşün sen bunu. :D
bazı insanları sarımsaklasakta mı saklasak, yoksa bir kaşık suda boğup da mı rahatlasak.Bazı insanları sarımsaklasakta mı saklasak, yoksa bir kaşık suda boğup da mı rahatlasak.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İsyankar Sözler) IMDAT KONUK: bazen gozler vardır bakmaya kıyamasın bazen,de sozler vardırSEVIYORUM DIYEMEDINEMI YANARSIN (Umursamaz Sözler) poyraz: Umrumda degılsın (tarz degılsın 👎🏼) (Resimli Güzel Sözler) Mevlut: çok güzel hepsi ellerinize sağlık.... Böyle bi site oluşturduğunuz içinde ayrıca teşekkürler.... (Cuma Mesajları) kazım: hayırlı cumalar rabbim yar ve yardımcımız olsun (Ezici Sözler) BAKİCAN: BU DEVİRDE DEVEYİ DİKENİ İNSANI EZEN GEREK
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mektup yazıları son sözler ılginç sözler sevenler ıçin sözler
platonik sözler anlamlı sözler ünlü sözler başsağlığı mesajları adam gibi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen