snowflake: dokunma yaralarima! icimdeki sevdan alti harf kadar kisaymis!ELVADA

Elveda Sözleri ok snowflake demiş ki:
dokunma yaralarima! icimdeki sevdan alti harf kadar kisaymis!ELVADA
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
kardeşlik sözleri anneler günü mesajları cömertlik sözleri geçmiş olsun mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Yeni Yıl Mesajları ok Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..
Sevgililer Günü Mesajları ok Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.
Sponsorlu Bağlantılar
mesele parmağa yüzük takmak değildir, asıl mesele; göze perde, nefse kelepçe takabilmektir.Mesele parmağa yüzük takmak değildir, asıl mesele; Göze perde, nefse kelepçe takabilmektir.
her insanın göz bebeklerine gömülen biri vardır. ıçinde olmayan, dertlenince var olan.Her insanın göz bebeklerine gömülen biri vardır. İçinde olmayan, dertlenince var olan.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
rüyamda ferrarim vardı, ben buna nasıl benzin yetiştireceğim diye ağlıyordum, ruhum fakir.Rüyamda ferrarim vardı, ben buna nasıl benzin yetiştireceğim diye ağlıyordum, ruhum fakir.
biliyorum siz de babanız bilgsayara yaklaşınca masaüstünü açıp anlamsız anlamsız bakıyorsunuz. gelin şöyle, sarılalım dostlarım.Biliyorum siz de babanız bilgsayara yaklaşınca masaüstünü açıp anlamsız anlamsız bakıyorsunuz. Gelin şöyle, sarılalım dostlarım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Öğrenci Sözleri) didem okur: çalışkanlar inekse tembeller de öküz (Araba Yazıları) yilmaz: Arkamdan sellektor yapip durmayin zamani geldiginde hepinize yol vercem. (İntihar Sözleri) yalnız kral: İntihar gibidir .. UmutsuIuk, yeI gibi eser kapıIanIarın bazıIarı biIeğini bazıIarı da umutIarını keser (Kapak Laflar) Yasmina: çok iyi abi yaa :D (İntikam Sözleri) ferdi aydel: Hangi limana demir attıysak, götü başı oynadı martıların!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
saçma sözler kibar sözler hayat sözleri love sözleri
ılginç sözler yunan atasözleri taziye mesajları sevgililer günü mesajları beşiktaş sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen