Esra Köroğlu: Çok güzel sözler

Dertli Sözler ok Esra Köroğlu demiş ki:
Çok güzel sözlerOkuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
trabzonspor sözleri özlü aşk sözleri başarı sözleri uğurlu sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kral Sözler ok Bereniz kadar değeri olmayan insanları kafanıza takmayın!
Ulvi Sözleri ok 900' Lü HaTLarı AciL Numara Zanneden Lvi
Sponsorlu Bağlantılar
-sana bişey itiraf ediyim mi? +et -çok güzel gülümsüyorsun +ben de sana bişey itiraf ediyim mi? -et +sadece senin yanındayken bu kadar güzel gülebiliyorum.-Sana bişey itiraf ediyim mi? +Et -Çok güzel gülümsüyorsun +Ben de sana bişey itiraf ediyim mi? -Et +Sadece senin yanındayken bu kadar güzel gülebiliyorum.
bir kadının dudaklarını değil, gözlerinin içini güldürmektir marifet! dudaklarnı soytarı da güldürür. ama gözlerini sadece sevdiği adam.Bir kadının dudaklarını değil, gözlerinin içini güldürmektir marifet! Dudaklarnı soytarı da güldürür. Ama gözlerini sadece sevdiği adam.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yalnız kedi yavrusu gördük ay hemen sahipledirelim. lan belki anası evlatlarına yemek aramaya gitti. organ mafyası gibi kaçırıyonuz enikleri :)Yalnız kedi yavrusu gördük ay hemen sahipledirelim. Lan belki anası evlatlarına yemek aramaya gitti. Organ mafyası gibi kaçırıyonuz enikleri :)
i.qsu yüksek olan insanlar geceleri uyanık kalmaya eğilimliymiş, bende diyorum, beni niye uyku tutmuyor, ah ahh akıllı olmak çook zorI.Q'su yüksek olan insanlar geceleri uyanık kalmaya eğilimliymiş, bende diyorum, beni niye uyku tutmuyor, ah ahh akıllı olmak çook zor...
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Miraç Kandili Mesajları) Ipek: Hiç güzel değil yorumlar (Sizden Gelenler) adi bende kalsin: önemsedigim tek bir sey var oda artik hic kimseyi önemsemior olmam (Sizden Gelenler) Benim gökyüzümde onun gülüşü saklı...: Kapatmaya gücünün yetmeyeceği kapıyı ardına kadar açma,açmaya yüzünün yetmeyeceği kapıyı da tamamen kapatma. (Oturtan Sözler) ilknuraydin: Bazi insanlarin yaptigi götluk harbiden dort dortluk :) (Ağır Sözlü Sözler) UMUT: sevenler deger bilseydi eǧer bu dünya cennet olurdu
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
azeri sevgi sözleri laf sokucu sözler şoför sözleri delikanlı sözler
endonezya atasözleri elveda sözleri motivasyon sözleri latin atasözleri anlamlı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen