Esra Köroğlu: Çok güzel sözler

Dertli Sözler ok Esra Köroğlu demiş ki:
Çok güzel sözlerOkuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
sms mesajları kapak sözler muhteşem sözler zafer bayramı mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ezici Sözler ok Ben Senin Yattığım yerlerde Köpeğimi Gezdiririm Aslanım
Erkekler İçin Sözler ok Erkek sevgilinizi onun kalbini kırmadan terketmek istiyorsanız 'Senden çocuk sahibi olmak istiyorum' diyerek hedefe kestirmeden ulaşabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
bazen güldüm, bazen ağladım. hayatı yaşanır sandım, yanıldım. yüzüme gülenlere hep inandım. ben herkesi kendim gibi sandım.Bazen güldüm, bazen ağladım. Hayatı yaşanır sandım, yanıldım. Yüzüme gülenlere hep inandım. Ben herkesi kendim gibi sandım.
gelme sevgili! boşuna gelme, istediğin zaman rastgele bir sayfayı açıp okuyacağın kitap değilim ben!Gelme sevgili! Boşuna gelme, istediğin zaman rastgele bir sayfayı açıp okuyacağın kitap değilim ben!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
şeytan diye kullanıcı adı alıp herkesi dürtesim var. (:Şeytan diye kullanıcı adı alıp herkesi dürtesim var. (:
otobüste filmlere özenip başımı cama koyup biraz duygusallık yaşayayım dedim saniyede 60 defa başımı cama vurdum.Otobüste filmlere özenip başımı cama koyup biraz duygusallık yaşayayım dedim saniyede 60 defa başımı cama vurdum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Gshakankale: Biri benim hayatımı kentsel dönüşüme sokabilir mi.. (Dünya İle İlgili Sözler) Büşra nur: Başuna zaman kaybediyoruz bu dünyada değerini vermedikten sonra yaşasan ne fayda Ait olduğunuz yere gitmeliydik çoktan:) (Mevlid Kandili Mesajları) meltem: kandiliniz mübarek olsun iyi kandiler tüm islam alemine kandili kutlu olsunnnnnnnnnn (Resimli Komik Sözler) Saime: fena deil. (Şizofrenik Sözler) ibo: BIRAKTIĞIN GİBİYİM. HALA SENİ SEVİYORUM. SEN NASILSIN ?
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
başsağlığı mesajları azeri sevgi sözleri meksika atasözleri umut sözleri
üzücü sözler uyuz sözler kandil mesajları süper sözler acı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen