petek: çok sacma mesajlar var...!

Deli Sözler ok petek demiş ki:
çok sacma mesajlar var...!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Deli Sözler tıkla!
hatıra sözleri polis sözleri duvar yazıları fransız atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dünya İle İlgili Sözler ok Hayat işte: bugün güldürür delicesine; yarın ağlatır ölürcesine.
Kamyon Arkası Yazıları ok V8'I YOLDA KIZI KOLDA SEVERIM.
Sponsorlu Bağlantılar
gitme zamanı gelmişse dur demenin; zaman geçmişse dön demenin; ve aşk bitmişse yeniden demenin; hiçbir anlamı yoktur ..!Gitme zamanı gelmişse 'dur' demenin; zaman geçmişse 'dön' demenin; ve aşk bitmişse 'yeniden' demenin; hiçbir anlamı yoktur ..!
bazen; hayat yorar insanı. şarkılar yorar. beklemek yorar. özlemek yorar. affetmek yorar. hoş görmek yorar. boş vermek bile yorar. ve insan susar. her şeye, herkese rağmen. elinden gelen tek şeyi yapar. bağıra bağıra susar.Bazen; hayat yorar insanı. Şarkılar yorar. Beklemek yorar. Özlemek yorar. Affetmek yorar. Hoş görmek yorar. Boş vermek bile yorar. Ve insan susar. Her şeye, herkese rağmen. Elinden gelen tek şeyi yapar. Bağıra bağıra susar.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
üzerime kahve döküldü. anneme bu inatçı lekeyle baş edebilecek misin dedim. bi güzel dövdü beni.Üzerime kahve döküldü. Anneme 'bu inatçı lekeyle baş edebilecek misin' dedim. Bi güzel dövdü beni.
bir kızın hayatta aldığı en büyük risk, yeni oje sürülmüş parmaklarıyla üstünü giymektir.Bir kızın hayatta aldığı en büyük risk, yeni oje sürülmüş parmaklarıyla üstünü giymektir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Öğrenci Sözleri) DÌLƏĶ: Üniverstte universte diye hayal kuruyodum hayallerim tırt çıktı .Aynı düşüncede olan..?? (Gözlerle İlgili Sözler) yakup02: Gözlerini unutamadim sibel (Dünya İle İlgili Sözler) MB: Allah (cc) herşeyi o kadar eşit ağırlıkta yaratmış ki; Bir yokuşu çıkarken nefes nefese kalırsın, rampadan aşağı rahat rahat indiğin gibi.. (Koyan Laflar) nur: çok güzel yorumlar daha fazlasıını istiyorum (Laf Sokucu Sözler) tugce: - senin seviyene inemem. +zaten asagidan yukariya inilmez
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kapak sözler meksika atasözleri kadınlar ıçin sözler özlü aşk sözleri
akıllı sözler kıskançlık sözleri af dileme sözleri başsağlığı mesajları rap sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen