petek: çok sacma mesajlar var...!

Deli Sözler ok petek demiş ki:
çok sacma mesajlar var...!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Deli Sözler tıkla!
saçma sözler şoför sözleri ıngilizce aşk sözleri özür mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Baba Sözler ok Gidenin, gelenin hesabını yapmak bana göre değil, ben yanımda kalanlarla ölüme yürüyorum!
Facebook Sözleri ok Gülme komşuna gelir başına dediler yıllardır, yan komşunun taş gibi olan kızına gülüyorum...
Sponsorlu Bağlantılar
ateşim sen ol, yanması benden. kurşunum sen ol, sıkması benden. sensiz yaşamak mı, ölümden beter. ecelim sen ol, ölmesi benden.Ateşim sen ol, yanması benden. Kurşunum sen ol, sıkması benden. Sensiz yaşamak mı, ölümden beter. Ecelim sen ol, ölmesi benden.
söyleyin o yare bu aşkın cenaze namazı mahşerde kılınacak. yüreği varsa oraya gelsin!Söyleyin o yare bu aşkın cenaze namazı mahşerde kılınacak. Yüreği varsa oraya gelsin!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
çaya 5 lira verdiğimde tam 25 dakikada filan çayı içmiştim, vicdanım rahatlamamıştı giderken de 1 avuç şekeri cebe atmıştım.Çaya 5 lira verdiğimde tam 25 dakikada filan çayı içmiştim, vicdanım rahatlamamıştı giderken de 1 avuç şekeri cebe atmıştım.
kör kütük aşık olmak için; kör olup bir kütüğü sevmenin alemi yok. :)Kör kütük aşık olmak için; kör olup bir 'kütüğü' sevmenin alemi yok. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kapak Laflar) Azra: Kimileri toprak kadar kıymetli kimileri bir ot kadar kıymetsiz herkez bir şekilde yaşıyor işte kimileri şerefli kimileri şerefsiz (Sizden Gelenler) deli kız: Yüreğimizden akıp gidenlere sahip çıkamadık madem bari kalanları da yitirmeyelim. (Aşk Sözleri) sefa: 2 sevgili motorla gece gezmeye gidiyorlar.Erkek son gaz motoru sürüyor,kız korkmaya başlıyor.Lütfen yavaş gidermisin diyor.Erkek birşartla,beni sevdiğini söylediyor.Kız bağırarak seni seviyorumder.Erkek şimdide bana sıkıca sarıl der ve kız sarılıyor.Erkek hala son gaz motoru sürüyor ve kıza derki şu kaskımı alırmısın? başımı çoksıktı der.Kız kaskı alır ve kendisine takar.Ertesi gün gazetede birhaber çıkar ?freni patlayan motor kaza yaptı.Sürücü ölürken kızkurtuldu?.Fakat işin aslı şu;erkek motorla son gaz giderken freninin patladığını anlar ama kıza hissettirmez ve kızdan kendisine son kez sarılmasını ve seni seviyorum demesini ister.Sonrada kaskı bahaneyle kıza verir ve kızı kurtarır. İŞTE BÖYLEDİR SEVmEK, SEVDİĞİ UĞRUNA ÖLMEK. Bi de erkekler sevmez derler yaa ... heart ifade simgesi (Ağır Abi Sözleri) Yusufkartal034: Guzel sozler gercektenn instagramim yusufkartal034 (Gözlerle İlgili Sözler) yakup02: Gözlerini unutamadim sibel
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
almanca aşk sözleri berat kandili mesajları küsme sözleri fenerbahçe sözleri
huzur sözleri yıkıcı sözler kötü laflar motivasyon sözleri küsme sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen