petek: çok sacma mesajlar var...!

Deli Sözler ok petek demiş ki:
çok sacma mesajlar var...!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Deli Sözler tıkla!
özlü aşk sözleri ünlü sözler polonya atasözleri çapkınlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Karizma Sözler ok Bize çelme takanlara, takla attıracak sevenlerimiz var çok şükür!
Serseri Sözler ok bendeki aşk ateşi cehennemi kiskandirir.
Sponsorlu Bağlantılar
avucunun arasına bir yürek bıraktım. ıster bi kenara kaldırıp atarsın. ıster kendi yüreğinin üstüne koyarsın.Avucunun arasına bir yürek bıraktım. İster bi kenara kaldırıp atarsın. İster kendi yüreğinin üstüne koyarsın.
üfletme boşuna amirim, promille ölçülmez bu hasretin sarhoşluğu. :) Üfletme boşuna amirim, promille ölçülmez bu hasretin sarhoşluğu. :)
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
şu hayatta beni en çok güldüren şeylerden biride artistlik yaptıktan sonra dayak yiyen insanlar.Şu hayatta beni en çok güldüren şeylerden biride artistlik yaptıktan sonra dayak yiyen insanlar.
kulağımda kulaklık var, arkadaş beni dürtüp müzik mi dinliyorsun yea diyor. yok, uzaylılarla iletişim kuruyorum, çanak antenim o benim.Kulağımda kulaklık var, arkadaş beni dürtüp 'müzik mi dinliyorsun yea' diyor. Yok, uzaylılarla iletişim kuruyorum, çanak antenim o benim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Delikanlı Sözler) Mahmut: Uçurumun kenarında yalmız kalacağını bilsende sırf hayata gıcıklık olsun diye sen yinede gülümse çünki sen buna değersin (Aşk Acısı Sözleri) ÖZLEM: ENKOTUSU NE BİLİYOEMUSUN ONU ÇOK SEVERSİNDE OBUNU BİLMEZ SÖYLEMEYE CESARET EDEMESSİN SEN SOYLEMEDEN BASKASİ SÖYLER AŞK CESARET İSTER CESARETİN YOKSA İSİN ZOR VARESE. (Esprili Sözler) recepcep: + Baba bozuk paran varmi ? - Napcan + Tamir edicem (Dua Sözleri) zühal şentürk: çok güzel dualar yaa Allah rasülünün, sahabilerin duası ne ise bizim bütün aminlerimiz onlaradır AMİN (Manalı Sözler) Oktay: Erzurumlunun Yumrugu Sert Yuregi Merttir Eğer Canını Sıkarsan Başına Derttir ... Buda; Deli Dumrul Misalli Yanı
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
uyuz sözler kıl sözler korkunç sözler eski sözler
kapak sözler pişmanlık sözleri ıntihar sözleri nankörlük sözleri ıltifat sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen