naz: Rabbim annemizi babamizi basimizdan eksik etmesin ve sevdiklerimizde dahi

Aile İçin Sözler ok naz demiş ki:
Rabbim annemizi babamizi basimizdan eksik etmesin ve sevdiklerimizde dahi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
nasihat sözleri efkarlı sözler bilgisayar sözleri gurbet sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Araba Sözleri ok Rampanın atmacası
Unutulmaz Sözler ok Olabilirsen başkalarından daha akıllı ol. Fakat onlara akıllı olduğunu söyleme. Chesterfield
Sponsorlu Bağlantılar
bilesin ey yar. sana duyduğum aşk öyle büyük ki karşılığını vermeye yüreğin yetmez. bendeki sevgin öylesine ölümsüz ki, benim kadar sevmeye ömrün yetmez!Bilesin ey yar. Sana duyduğum 'aşk' öyle büyük ki karşılığını vermeye yüreğin yetmez. Bendeki sevgin öylesine ölümsüz ki, benim kadar sevmeye ömrün yetmez!
cenaze arabalarını süslemek gibidir yokluğunu yazmak, ne kadar güzel olsa da ölüm taşır.Cenaze arabalarını süslemek gibidir yokluğunu yazmak, ne kadar güzel olsa da ölüm taşır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hayatım matematiğe benziyor: annem topluyor, ben çıkarıyorum sonra dağıtma özelliğini kullanıyorum ki babamda çarpıyor.Hayatım matematiğe benziyor: Annem topluyor, ben çıkarıyorum sonra dağıtma özelliğini kullanıyorum ki babamda çarpıyor.
çorbayı karıştırırken küçük bir girdap oluşturup, hemen ardından ters yöne karıştırıp eğlenen bir insandan zarar gelmez.Çorbayı karıştırırken küçük bir girdap oluşturup, hemen ardından ters yöne karıştırıp eğlenen bir insandan zarar gelmez.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Devilarmor: Meğer susmak insanın içiyle konuşması gibiymiş geç fark ettim..... (Güldüren Sözler) elif nisa: ayakkabıcı sıkıyosa alma dedi bende korktum aldım. (Kral Sözler) can: Ebem ölsün saglam (Sizden Gelenler) Talha can: BENİM OLMADIM YERDE RÜZGARIM ESER BUDA SİZİN ALAYINIZA YETER #TALHA CAN # (Seni Seviyorum Sözleri) Hayaller adasindaki yolcu: Seni cook seviyorum adına kurban oldugum yâr E❤️ H
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
güldüren sözler can alıcı sözler ıltifat sözleri ayrılık sözleri
başsağlığı mesajları koyan laflar sensizlik sözleri gürcü atasözleri son sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen