naz: Rabbim annemizi babamizi basimizdan eksik etmesin ve sevdiklerimizde dahi

Aile İçin Sözler ok naz demiş ki:
Rabbim annemizi babamizi basimizdan eksik etmesin ve sevdiklerimizde dahi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
renkli sözler hiphop sözleri fedakarlık sözleri duvar yazıları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dramatik Sözler ok Üç günlük dünyanın, üçüncü günündeyim.
Adalet Sözleri ok Bir insan sahip olabileceği en büyük erdem adalet vasfına sahip olmasıdır. - Ali Bulaç
Sponsorlu Bağlantılar
susarsam eğer, göz yaşlarımı biriktirdiğim seccadem olursun. ımanım olursun, tesbihime karışırsın. sonra sevda derler adına.Susarsam eğer, göz yaşlarımı biriktirdiğim seccadem olursun. İmanım olursun, tesbihime karışırsın. Sonra sevda derler adına.
kulağına küpe olsun diye söylemiyorum. aklına geldiğimde kulakların değil yüreğin çınlasın.Kulağına küpe olsun diye söylemiyorum. Aklına geldiğimde kulakların değil 'Yüreğin' çınlasın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
4.sınıftaydım, babam teşekkür getir, bilgisayarını yenileyeceğim dedi, ben de çok çalışıp 5 getirdim. geldi f5 e basıp gitti, o gün bugündür başarıya küsüm.4.sınıftaydım, babam 'teşekkür getir, bilgisayarını yenileyeceğim' dedi, ben de çok çalışıp 5 getirdim. Geldi f5 e basıp gitti, o gün bugündür başarıya küsüm.
ıki eli birden doluyken elektrik düğmesini burnuyla veya ayağıyla açıp kapayan tek kişi ben değilimdir diye düşünüyorum.İki eli birden doluyken elektrik düğmesini burnuyla veya ayağıyla açıp kapayan tek kişi ben değilimdir diye düşünüyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) bernaa: şarkıların şiirlerin ne haddine beni anlatmak.. (Öğrenci Sözleri) mustafa miçooğulları: hehe arkadaş espiri yaptı gülelim boşa gitmesin (ıyyyhhh) :p :p (Cezaevi Sözleri) DOĞUKAN BARIŞ: BUNUDA YAZ HAKİM AMCA UMUDA KELEPCE VURULMAZ . #OZAN #KALA #ELBET #BİRGÜN (Babalar Günü Mesajları) sema: Başın sağ olsn allah sabır versn (Harbi Sözler) Canım: eğer içimde seIası okunmuşsa ruhuna eI FATİHA
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ağlatan sözler çin atasözleri özel sözler yunan atasözleri
anneler günü mesajları mani sözleri damardan sözler başarı sözleri ıçten sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen