semiha: çok güzel bunlar yaaa bayıldım

Can Alıcı Sözler ok semiha demiş ki:
çok güzel bunlar yaaa bayıldım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
güzel laflar aldatma sözleri kırıcı sözler nasihat sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Seni Seviyorum Sözleri ok Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan. Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor. Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim. Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek. Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek.
Hoş Sözler ok Sesini duyduğunda kendini iyi hissettiğin birisi varsa hayatında, ne mutlu sana. Koş git sıkıca sarıl ve asla bırakma.
Sponsorlu Bağlantılar
ölmek için doğmuştur ya insan; o yüzden her yağmur sonrası toprak kokusunu sever!Ölmek için doğmuştur ya insan; O yüzden her yağmur sonrası toprak kokusunu sever!
bizler kalbimiz kırık olduğu için uyuyamıyoruz. ne tarafına yatarsan yat, batıyor işte.Bizler kalbimiz kırık olduğu için uyuyamıyoruz. Ne tarafına yatarsan yat, batıyor işte.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
var mısın birlikte ölmeye? cenaze arabasının arkasına, mutluyuz yazdırıp, milleti güldürmeye?Var mısın birlikte ölmeye? Cenaze arabasının arkasına, 'mutluyuz' yazdırıp, milleti güldürmeye?
bakkal alışverişimde 10 kuruş eksiğim çıktı. cebimdeki sakızı bakkal amcaya uzattım, afalladı. gün intikam günüdür bakkal amca! (:Bakkal alışverişimde 10 kuruş eksiğim çıktı. Cebimdeki sakızı bakkal amcaya uzattım, afalladı. Gün intikam günüdür bakkal amca! (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aile İçin Sözler) kubra: Annemi çok seviyorum nolur onlara sesinizi bile yukseltmeyin kıymetini bilelim annem babam herseyim bnm (Sizden Gelenler) Furkan Balcı: Simetrik Dünyada Asimetrik Duygu Durumları (Ölüm Sözleri) Günay: Coxxxxx gözel sözler cox beyendim (Oturtan Sözler) Deniz: Beni sevmeyenler varmış! Bak kalbim kırıldı, ritmi bile değişti… TIN TIN TIN... (Sizden Gelenler) KanunsuzGenco: Umutlara kanma umutlar bir gün imkansızlasır hayatı toz pembe yaşıyorum sanama her renk bir gün siyahlaşır
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yürek yakan sözler sıcak sözler racon sözleri sempatik sözler
hollanda atasözleri kızgınlık sözleri hayat sözleri çılgın sözler muhteşem sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen