semiha: çok güzel bunlar yaaa bayıldım

Can Alıcı Sözler ok semiha demiş ki:
çok güzel bunlar yaaa bayıldım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
hint atasözleri korkunç sözler platonik sözler azeri sevgi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Türk Atasözleri ok Çirkin kazı evin toplar, güzel karı düğün gezer.
Duyulmamış Sözler ok zamana bıraktım sevgiyi artık.. akrep yelkovan kovalasın benim yerime sevgiyi
Sponsorlu Bağlantılar
arayıp sesini duymak istiyorum ama bir yandan da korkuyorum. ya nasılsın? dediğimde mutluyum dersen.Arayıp sesini duymak istiyorum ama bir yandan da korkuyorum. Ya 'Nasılsın?' dediğimde 'Mutluyum' dersen.
yanlış insanlar için doğru şeyler yaparken kendimi çok yıprattım ama değmediler!Yanlış insanlar için doğru şeyler yaparken kendimi çok yıprattım ama değmediler!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
otobüsten inmek için düğmeye basıyorum aynı yerde inmek için başka biri de basıyor, sonra diğeri ulan ülkede kimse birbirine güvenmiyor.Otobüsten inmek için düğmeye basıyorum aynı yerde inmek için başka biri de basıyor, sonra diğeri... Ulan ülkede kimse birbirine güvenmiyor.
sinirlenince telefonu kılıfından çıkartıp kılıfı duvara fırlatıyorum fakiriz ama salak değiliz.Sinirlenince telefonu kılıfından çıkartıp kılıfı duvara fırlatıyorum fakiriz ama salak değiliz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yürek Yakan Sözler) Dijle: İki senemi verdim o şerefsize hayatımı yıkıp ta gitti ihanetiyle (Sizden Gelenler) Fatih YILMAZ: Güzellikler,paylaştıkça değerlenir. (Kapak Laflar) kerim can: Milletin etiket olduğu yerde fiyati hep ben koyarım. Usta (Motivasyon Sözleri) sedat: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. ben direkt onuncu köye gittim. sedat ın günlüğü (Sizden Gelenler) kkarakoc: Sen gelsen; bana sarılsan, üstüm başım sen koksa.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
romantik sözler hint atasözleri ıtalyan atasözleri tebrik sözleri
son sözler öğretmenler günü mesajı mafya sözleri azeri sevgi sözleri edep sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen