eyll sıla: sen benim kalbimi kırdın ama seni bağışlayıp baş ucuma koyacağım :(

Bağışlama Sözleri ok eyll sıla demiş ki:
sen benim kalbimi kırdın ama seni bağışlayıp baş ucuma koyacağım :(
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Bağışlama Sözleri tıkla!
sevgiliye uyku mesajları berat kandili mesajları alman atasözleri ezici sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Türk Atasözleri ok Bağa var izin olsun, yemeye yüzün olsun.
Seni Seviyorum Sözleri ok Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor.
Sponsorlu Bağlantılar
aklına gelmediğimi biliyorum. aklımdan çıkmadığını bilmiyorsun.Aklına gelmediğimi biliyorum. Aklımdan çıkmadığını bilmiyorsun.
ılk adımı benden bekliyorsun, peki ya uçurumun kenarındaysam?İlk adımı benden bekliyorsun, peki ya uçurumun kenarındaysam?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kendimi komşular görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asılan dantelli don gibi hissediyorum.Kendimi komşular görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asılan dantelli don gibi hissediyorum.
kahve dünyasında 1 kahveye 30 tl verdikten sonra, çıkışta kasiyer kızı da eve götürmek istedim, güvenlik yaka paça dışarı attı.Kahve dünyasında 1 kahveye 30 TL verdikten sonra, çıkışta kasiyer kızı da eve götürmek istedim, güvenlik yaka paça dışarı attı.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sıradan Sözler) Melike: Olacağı Varsa Olurdu Çünkü Nasiple Asla Kavga Edilmez (Bilgisayar Sözleri) tamer: Hayatımıza güçIü bi reset atmak Iazım, bide iyi bir virüs programı yükIemek Iazımki her önümüze geIen girmesin hayatımıza (Dostluk Sözleri) Fethi Kınık: Her zaman dost bildiğinden zarar gelir insanın en büyük düşmanı aslında dost bildiğidir. (Çekici Sözler) Nuri Hakan Tataroğlu: Sayın bayanlar baylar, Geniş zamanda tasarruf yapın, dar zamanda rahat harcayın. Nuri Hakan Tataroğlu, gezgin bezgin gurme halk ozanı araştırmacı şair fani bir fert, Ankara 6,6.2016 (Sizden Gelenler) ömer: Gidenin Arkasından Nokta Koyunki... Gelecek Olanın İsmi Büyük Harfle Başlasın
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
araba sözleri sevgiliye güzel sözler türkmen atasözleri ölüm sözleri
felsefi sözler ıtalyanca aşk sözleri aşk sözleri çılgın sözler anneler günü mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen