eyll sıla: sen benim kalbimi kırdın ama seni bağışlayıp baş ucuma koyacağım :(

Bağışlama Sözleri ok eyll sıla demiş ki:
sen benim kalbimi kırdın ama seni bağışlayıp baş ucuma koyacağım :(
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Bağışlama Sözleri tıkla!
minibüs yazıları ölümsüz sözler kazakistan atasözleri küsme sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Güzel Laflar ok Hayattaki en güzel şey tüm kusurlarınızı bilmesine rağmen hala mükemmel olduğunuzu düşünen birine sahip olmaktır.
Hasret Sözleri ok Ve geçip giden onca zaman rağmen, seni özlemek hala bambaşka bir şey.
Sponsorlu Bağlantılar
nasıl seveceğimi şaşırıyorum seni. ne kadar sevsem de hep biraz eksik gibi.Nasıl seveceğimi şaşırıyorum seni. Ne kadar sevsem de hep biraz eksik gibi.
ah benim büyülü yalnızlığım çuvallara koyup en uzak şehirlere bırakmadım mı seni? bu nasıl bir yön bulma duygusudur da; yine dönüp dolaşıp buldun beni.Ah benim büyülü yalnızlığım... Çuvallara koyup en uzak şehirlere bırakmadım mı seni? Bu nasıl bir yön bulma duygusudur da; Yine dönüp dolaşıp buldun beni.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
-numaranı versenee tatlı kız! +053744443333332 -fazla verdin. +üstü kalsın tatlım! - {of aptl ya} -Numaranı versenee tatlı kız! +053744443333332 -Fazla verdin. +Üstü kalsın tatlım! - {of aptl ya}
bi keresinde langırt oynarken top durmuştu, masayı kaldırıp hareket ettirelim dedik. baktık taşınabiliyor, eve kadar götürdük.Bi keresinde langırt oynarken top durmuştu, masayı kaldırıp hareket ettirelim dedik. Baktık taşınabiliyor, eve kadar götürdük.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Umursamaz Sözler) irem: Umursamamak mutluluktur.. :-) (Sizden Gelenler) Yasin Kıraç: Eğer olurda bir gün ölürsem; Biyerlere kına yakmayı unutma ... (Kötü Laflar) Sifa: Senin atığın atar benim aort damarımda kan olarak akar (Manyak Sözler) rabia: ben ölsem herkez rahat edecekmiş gibi geliyor bu yüzden ölmüyorum sürünün sürtükler :D (Duygusal Sözler) AŞK SEVGİLİSİ: Hepsi harika bana sevgilisi hatırlatıyor çok güzel bir site sözlere bayıldım
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
küçük sözler kral sözler kaliteli sözler ıngilizce sözler
kapak laflar ıyi şanslar mesajları hint atasözleri erkekler ıçin sözler sevgililer günü mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen