söylemem: Evrenin kanunu dleyyyyyy

Dertli Sözler ok söylemem demiş ki:
Evrenin kanunu dleyyyyyy
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
ayrılık sözleri dramatik sözler motivasyon sözleri geyik laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Acı Sözler ok Önce kendimizi vazgeçilmeyecek kadar sevdirir, sonra da geri dönülmeyecek kadar nefret ettiririz. Yemin ederim çok çılgınız, çok.
Başarı Sözleri ok Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.
Sponsorlu Bağlantılar
yağmur ol ama ıslatma, güneşim ol ama yakma, rüzgarım ol ama savurma, sevdiğim kadar sev ama yalnız bırakma!Yağmur ol ama ıslatma, güneşim ol ama yakma, rüzgarım ol ama savurma, sevdiğim kadar sev ama yalnız bırakma!
bana öyle bir sarıl ki; etim kemiğimden, ruhum bedenimden ayrılsın. ve hiç bırakma, ömrüm kollarında son bulsun.Bana öyle bir sarıl ki; Etim kemiğimden, ruhum bedenimden ayrılsın. Ve hiç bırakma, ömrüm kollarında son bulsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dedemin okunmuş suyunu alıp yerine redbull koydum. adam tespihten alev çıkarttı, şimdide namazı mekkede kılacağım diye koşarak çıktı evden.Dedemin okunmuş suyunu alıp yerine RedBull koydum. Adam tespihten alev çıkarttı, şimdide namazı Mekke'de kılacağım diye koşarak çıktı evden.
ah be sevgilim gülüşün ömre bedeldi de; dişine yapışan maydanozu görmeseydim iyiydi. :)Ah be sevgilim gülüşün ömre bedeldi de; Dişine yapışan maydanozu görmeseydim iyiydi. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Karizma Sözler) ahmet şem: çok güzelmiş hepsi (Hayat Sözleri) Sedat: Aşk diye birşey vardır kıymet bilmezler bayanlar illada yalan aşklara gitcemmm diye cirpinirlar (Aile İçin Sözler) tasin: cennet annenin ayakları altındadır (Arabesk Sözler) aslı: çok beğendim (Azeri Sevgi Sözleri) ayla: bir ashk diledim goz yashim oldu bir dost diledim sirtimdan vurdu.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özlem sözleri efkarlı sözler aşk espirileri sitem sözleri
ışçi bayramı mesajları meksika atasözleri sempatik sözler delikanlı sözler özgürlük sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen