söylemem: Evrenin kanunu dleyyyyyy

Dertli Sözler ok söylemem demiş ki:
Evrenin kanunu dleyyyyyy
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
kral sözler dünya ıle ılgili sözler acımasız sözler mutluluk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Tatlı Sözler ok Senle Beni buluşturan 3 harfli ne biliyor musun? Dua.
İbretlik Sözler ok Başkalarının hayatından ders alın. İnsan bütün hataları kendi yapacak kadar uzun yaşayamıyor...
Sponsorlu Bağlantılar
sevgilisinden ayrılınca ağlayan insan: hiç namaz vaktini kaçırdım diye gözyaşı döktün mü?Sevgilisinden ayrılınca ağlayan insan: Hiç namaz vaktini kaçırdım diye gözyaşı döktün mü?
seninle ne şekilde olursa olsun yeniden karşılaşmak isterim. toprağın altı üstü fark etmez. ben seni her şekilde yeniden severim.Seninle ne şekilde olursa olsun yeniden karşılaşmak isterim. Toprağın altı üstü fark etmez. Ben seni her şekilde yeniden severim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
şuan bi belgesel izliyorum 1 milyar yıl sonra dünyada su kalmayacakmış gideyim de damacanaları doldurayım bari nolur nolmaz.Şuan bi belgesel izliyorum 1 milyar yıl sonra dünyada su kalmayacakmış gideyim de damacanaları doldurayım bari nolur nolmaz.
ınsan hayatı boyunca yalnızca tek kişiye âşık olurmuş. şimdi işin yoksa düşün artık hangisi ki lan o? diye.İnsan hayatı boyunca yalnızca tek kişiye âşık olurmuş. Şimdi işin yoksa düşün artık 'Hangisi ki lan o?' diye.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sevgi Sözleri) özlem: tuba: Bazen konuşamazsın, dokunamazsın, yazamazsın, içinden geçenleri söyleyemezsin; Onun yerine müzik dinlersin... (Sizden Gelenler) Elif Emre: Ne kadar tartışsakta haziran 4ten beri birlikteyiz bir gün konuşmadığımız gün olmadı seni çok seviyorum seninle tartışmayı başkası ile gülmeye değişmem inşallah bu yolun sonuda hep birlikte yürürüz seni çok seviyorum askerimm emrem (Sizden Gelenler) kübra: Dediler ki; ? yaşından çok daha olgunsun. ? Evet dedim. Çünkü her zaman büyüklük bende kaldı.. Ondandır. (Ünlü Sözler) i.m.k.b. hattat hamid aytaç ortaokulu: iletişim kurabilmek için bilmek değil anlatmak değil söylemek gerekir. (Sizden Gelenler) kuça kızı(zana): neye yanarım bilirmisin haykırarak sevdiğin yalan sözlerine senin olmayan bedenime iki gözümün yaşına yanarım
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
cuma mesajları karizma sözler racon sözleri arap atasözleri
özenli sözler dertli sözler ramazan bayramı mesajları sevenler ıçin sözler farklı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen