söylemem: Evrenin kanunu dleyyyyyy

Dertli Sözler ok söylemem demiş ki:
Evrenin kanunu dleyyyyyy
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
bilgisayar sözleri duyulmamış sözler afrika atasözleri anneler günü mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Doğru Sözler ok Doğruluğumun kıymetini bilmeyene çok güzel yanlış olurum!
Özenli Sözler ok Allah, yeniden başlayanların yardımcısıdır.
Sponsorlu Bağlantılar
bazen, sana değer vermeyenlerin hayatından çekip gitmen gerekir. tek başına da mutlu olabileceğini herkese kanıtlamak için.Bazen, sana değer vermeyenlerin hayatından çekip gitmen gerekir. Tek başına da mutlu olabileceğini herkese kanıtlamak için.
sevgilisinden ayrılınca ağlayan insan: hiç namaz vaktini kaçırdım diye gözyaşı döktün mü?Sevgilisinden ayrılınca ağlayan insan: Hiç namaz vaktini kaçırdım diye gözyaşı döktün mü?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bilgisayar çalışıyor mu? diye soran babama ev hanımı dedim, geldi dövdü beni. bu adam espriden hiç anlamıyor.Bilgisayar çalışıyor mu? Diye soran babama 'ev hanımı' dedim, geldi dövdü beni. Bu adam espriden hiç anlamıyor.
ulan evi terk edip masaya bir not bıraksam, bizimkiler o kağıdı katlayıp masanın sallanan ayağına koyarlar.Ulan evi terk edip masaya bir not bıraksam, bizimkiler o kağıdı katlayıp masanın sallanan ayağına koyarlar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Barış dalar: Mutlu olduğumuz anı hatırlamak, hep mutlu olacakmışız anlamına gelmez. Çünkü zaman küçük bir 'tebessümün' son bulması kadar kısadır... İşte mutluluk bu yüzden paha biçelemez bir duygudur... (Sizden Gelenler) asya t: biz sevdiğimizi kalpten [yürekten] severdik (Sizden Gelenler) ahmet: aşklar bir rüyadır,elbet bir gün uyanırsınız (Sizden Gelenler) Berkay salim: Seven Can Verir , Giden Kan Vermez berkay salim (Kıskançlık Sözleri) zehra: Cokk Kıskancjm ama kjmseyj degjl sadece sevdjgjmj kjskanjrjm
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hiphop sözleri endonezya atasözleri zalim sözler felsefi sözler
uğurlu sözler öğretmenler günü mesajı cezaevi sözleri kazakistan atasözleri makara sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen