ALİ EKINCIOGLU: CENNET E EN LAYIK OLAN ANNEM VE ANNELERDIR

Aile İçin Sözler ok ALİ EKINCIOGLU demiş ki:
CENNET E EN LAYIK OLAN ANNEM VE ANNELERDIR
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
araba sözleri emo sözleri polonya atasözleri 19 mayıs sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hz Ali Sözleri ok Görmediğim Allah'a ibAdet etmedim, tapmam.
Hz Ali Sözleri ok Dostuna kanat ger ve ona bir babanın oğullarının üstüne eğilmesi, onları korumasına alması gibi davran.
Sponsorlu Bağlantılar
ben sana; dağımda kar olmayı, gönlümde yar olmayı, ömrümde yer almayı hediye ettim. sen ise; sahte aşklara sığınmayı, tek başına ağlamayı, yalan yanlış yaşamayı tercih ettin. susup, izlemekten başka yapacak bir şey yok.Ben sana; dağımda kar olmayı, gönlümde yar olmayı, ömrümde yer almayı hediye ettim. Sen ise; sahte aşklara sığınmayı, tek başına ağlamayı, yalan yanlış yaşamayı tercih ettin. Susup, izlemekten başka yapacak bir şey yok.
su ateşi yok eder ateşte suyu. o yüzden aktığın yeri de bileceksin, yaktığın yeri de.Su ateşi yok eder ateşte suyu. O yüzden aktığın yeri de bileceksin, yaktığın yeri de.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
mesajına cevap verilmedği zaman mşglsn sanırm,peki,ii eğlnclr sana. tarznda mesaj atıp trip atanlar var aramızda inkar etmeyin.Mesajına cevap verilmedği zaman 'Mşglsn sanırm,peki,ii eğlnclr sana.' tarznda mesaj atıp trip atanlar var aramızda inkar etmeyin.
ramazan yaklaştığına göre artık facebookta karnım çok acıktı yeaaa iletilerini görmemize çok az zaman kaldı demektir.Ramazan yaklaştığına göre artık Facebook'ta 'Karnım çok acıktı yeaaa' iletilerini görmemize çok az zaman kaldı demektir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Sözlü Sözler) elif: Güzel sozler begendim (Yürek Yakan Sözler) resad: seni sevirem basherifin mene besdi askim n+r=s ask boyle birsey (Dini Sözler) zeynep: Rabbim butun dualarinizi kabul etsin (Umursamaz Sözler) Erva: Fanfini fin fon :D ajajjah (Delikanlı Sözler) ebru: ben pek beğenmedim nasıl beğendiler anlamadım içinde iki üç tane mantıklı.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
anlamsız sözler cep mesajları platonik sözler bulgar atasözleri
türkiye sözleri padişah sözleri son sözler dertli sözler cumhuriyet bayramı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen