merve: insanlar sevdiğini söyleyemez ama aşık olduklarını belli ederler.

Anlamlı Sözler ok merve demiş ki:
insanlar sevdiğini söyleyemez ama aşık olduklarını belli ederler.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
sempatik sözler galatasaray sözleri saçma sözler sert sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Türk Atasözleri ok Bir çiçekle yar olmaz.
Psikopat Sözler ok Her lafımda art niyet arayıp da kendi kendine gelin güvey olana çeyrek altın takar geçerim, akıllı ol!
Sponsorlu Bağlantılar
görmeyeli ne kadar da küçülmüşsün. ben seni gözümde büyüttüğüm hallerini biliyorum!Görmeyeli ne kadar da küçülmüşsün. Ben seni gözümde büyüttüğüm hallerini biliyorum!
benim gözüm yok saraylarda, keşke kalsaydın yüreğimin kuyularında.Benim gözüm yok saraylarda, keşke kalsaydın yüreğimin kuyularında.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
marketlere sırf poşet ağzi açmak için eleman alınmalı. para mı veriyim, poşeti mi açıyım,para üstünü mü alıyım? derken paramla rezil oluyorum.Marketlere sırf poşet ağzi açmak için eleman alınmalı. Para mı veriyim, poşeti mi açıyım,para üstünü mü alıyım? Derken paramla rezil oluyorum.
bir kızın hayatta aldığı en büyük risk, yeni oje sürülmüş parmaklarıyla üstünü giymektir.Bir kızın hayatta aldığı en büyük risk, yeni oje sürülmüş parmaklarıyla üstünü giymektir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Baba Sözler) Muhammed: Nakadar yükseklerde olursan ol 1 hatan herşeye bedel (Huzur Sözleri) mehmet solak: Tarlanın ortasında yılanın kemikleri sevip sevip ayrılıyor şu adanın enikler (Cezaevi Sözleri) Ahmet: Allah düşmanoçımı bile düşürmesin diyen hermahkumu kurtarır inşallah sabrın sonu selamettir Asabetin sonu mapıshanedir. (Koyan Laflar) Feza: Çok iyi bu e (Mani Sözleri) isimsiz: Laflar süper ya
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
acı sözler düşündüren sözler ağlatan sözler berat kandili mesajları
şizofrenik sözler cumhuriyet bayramı mesajları kurtlar vadisi sözleri ayrılık sözleri büyüleyici sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen