senanur sözer: çook işime yaradıı

Değişik Sözler ok senanur sözer demiş ki:
çook işime yaradıı
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
ürkütücü sözler oturtan laflar fransızca aşk sözleri umursamaz sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Başarı Sözleri ok Aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz. Cladue Bernard
İntikam Sözleri ok Bi koparsa kaLırsın ortada
Sponsorlu Bağlantılar
artık insanları tanımak için zaman kaybetmiyorum; nasıl olsa onlar zamanı gelince kendilerini tanıtıyorlar.Artık insanları tanımak için zaman kaybetmiyorum; nasıl olsa onlar zamanı gelince kendilerini tanıtıyorlar.
kendini kimler için paralıyorsan, bil ki; en çok da onlara yaranamıyorsun.Kendini kimler için paralıyorsan, bil ki; En çok da onlara yaranamıyorsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hani bensiz asla nefes alamazdın? yanındaki kaktüs kılıklıyla fotosentez mi yapıyorsun!Hani bensiz asla nefes alamazdın? Yanındaki kaktüs kılıklıyla fotosentez mi yapıyorsun!
bayanlar tuvaletine hilmi seni seviyorum yazan şaşkın kız, hilmi hemen okur onu merak etme.Bayanlar tuvaletine 'Hilmi seni seviyorum' yazan şaşkın kız, hilmi hemen okur onu merak etme.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Öğrenci Sözleri) elif: soyle ogretmenlere sonuna kadar saygimiz var ama iyi insanlar serefli olanlar hocalara saygimiz var... ben geciciyim onlarda gecici ama bazi hocalari basinin ozerine koyarsin ama kotu hocalar haricinde laf cakin hakli oldugunuzda cakin hakliysaniz size birsey bile diyemez bizim mat hocasi var adam 40 yasinda bizim siniftaki iki kizla bide ben her derste laf cakiyiruz hakli oldugumuz icin ses bile etmiyor ama bunlar laf bile deyil gulesim geliyor. (Umursamaz Sözler) melisaa: Bosverr degmezzz (Kibar Sözler) Dvt: Hayal kurmak için degil hayat kurtarmak için sevdim seni :D (Sizden Gelenler) SılaPcGirl: Düşünüyorum da düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek diye düşünüyorum. (Laf Sokan Sözler) nazlıCANNN çelik: bak güzelim sen çekiçi olabilirsın ama ben hiç yolda KALMADIM...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
korkunç sözler mevlana sözleri aldatma sözleri şizofrenik sözler
araba yazıları ezici sözler dürüstlük sözleri meksika atasözleri değerli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen