senanur sözer: çook işime yaradıı

Değişik Sözler ok senanur sözer demiş ki:
çook işime yaradıı
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
türkiye sözleri asker sözleri dokunaklı sözler yürek yakan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hz Ali Sözleri ok Eğer talihin açık ise Kusurların kapalı kalır.
Dertli Sözler ok Dışımdan iyi görünüyorum ama içimi kimse bilmiyor; yıkık dökük paramparça. Kime ne desem boş, kendi kendime iyileşemiyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
ağlamıyordum aslında. sana sulanan bir çift sapıktı gözlerim. aslında onların da bir suçu yoktu, fena kırıtıyordu gamzelerin.Ağlamıyordum aslında. Sana sulanan bir çift sapıktı gözlerim. Aslında onların da bir suçu yoktu, fena kırıtıyordu gamzelerin.
bir derdin ,sıkıntın varsa allaha aç. çünkü ne anlatırsan dinler, yine mi sen demez.Bir derdin ,sıkıntın varsa Allah'a aç. Çünkü ne anlatırsan dinler, 'Yine mi sen' demez.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
aranızda mutlu olanlar var, sağda solda görüyorum, ağzınıza yumruğu vurduğum gibi kırarım. biraz dikkat edin hareketlerinze.Aranızda mutlu olanlar var, sağda solda görüyorum, ağzınıza yumruğu vurduğum gibi kırarım. Biraz dikkat edin hareketlerinze.
bu sabah uyandım baktım bi sivrisinek yanağıma buse konduruyor noluyo lan dedim. abi kış geliyor, gidiyorum ben dedi. sarıldı ağlaştık.Bu sabah uyandım baktım bi sivrisinek yanağıma buse konduruyor 'noluyo lan' dedim. Abi kış geliyor, gidiyorum ben dedi. Sarıldı ağlaştık.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Öğrenci Sözleri) Konukkkkkk: Güzel miş yazdıklarınıx (Mevlana Sözleri) Azeri: movlana Seni Cox Sevirem. Allah Seni Rahmet Etsin (Araba Yazıları) Boncuk: Kazandım bilek zoru Allahım sen koru (Yürek Yakan Sözler) damla canguder: sana asıgım huseyın benı bırakma (İltifat Sözleri) redfo: ağlamak senden uzak,gülmek hep seninle olsun,illede birgün ağlıyacaksan oda mutluluktan olsun..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ünlü sözler cuma mesajları renkli sözler aşk sözleri
baba sözler babalar günü mesajları günaydın mesajları sevgi sözleri ölümsüz sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen