senanur sözer: çook işime yaradıı

Değişik Sözler ok senanur sözer demiş ki:
çook işime yaradıı
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değişik Sözler tıkla!
saçma sözler özlem sözleri barış sözleri uğurlu sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ulvi Sözleri ok kuşlara yabancı madde atan Ulvi
Motivasyon Sözleri ok Basit bir adamın elinden geleni yapmaya çalışması, zeki bir adamın tembelliğinden iyidir. G. Gracıan
Sponsorlu Bağlantılar
aslında hayatın en güzel anı, her şeyden vazgeçtiğinde seni hayata bağlayan birinin olduğunu hissettiğin andır.Aslında hayatın en güzel anı, her şeyden vazgeçtiğinde seni hayata bağlayan birinin olduğunu hissettiğin andır.
senin güldüğün, benim ise defalarca öldüğüm bir fotoğrafın var.Senin güldüğün, benim ise defalarca öldüğüm bir fotoğrafın var.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
otobüste iki kız ehliyet sınavına çalışıyordu. biri diğerine dikiz aynası ne işe yarar diye sordu. öbürü de makyaj yapmaya dedi.Otobüste iki kız ehliyet sınavına çalışıyordu. Biri diğerine 'dikiz aynası ne işe yarar' diye sordu. Öbürü de 'makyaj yapmaya' dedi.
kısa kollu gömlek sevmem ama askıdaki tüm uzun kollu gömleklerimin kolları kıvırılmış bi şekilde beni bekler.Kısa kollu gömlek sevmem ama askıdaki tüm uzun kollu gömleklerimin kolları kıvırılmış bi şekilde beni bekler.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) Sanane benım adımdan: Gözelll (Kaliteli Sözler) hüsne: çok beyendim hepsi süper kaliteli (Ezici Sözler) dilara: bana bak , zayıflamış olarak gördüm seni, karakter olarak tabii (Dünya İle İlgili Sözler) zeynep kaya: Kimse kendini vicdan aynasında görecek kaIp gözüne sahip değiI oysa oIsaydı Dünya mükemmeI bir yer oIurdu (Yürek Yakan Sözler) Betül: Bu site çok güzel! Başarılar...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
efsane sözler sitem sözleri muhteşem sözler delikanlı sözler
miraç kandili mesajları türkmen atasözleri sevgi sözleri özlem sözleri efkarlı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen