Simmmmge: Yaşlı Bir Bilgeye Sordular... - Hangisi Daha Önemli Sevmek Mi, Sevilmek mi ? Yaşlı Adam Duraksamadan Cevapladı. - Bir Kuş İçin Sağ Kanat mı Önemlidir Sol Kanat Mı?

Düşündüren Sözler ok Simmmmge demiş ki:
Yaşlı Bir Bilgeye Sordular...
- Hangisi Daha Önemli Sevmek Mi, Sevilmek mi ?
Yaşlı Adam Duraksamadan Cevapladı.
- Bir Kuş İçin Sağ Kanat mı Önemlidir Sol Kanat Mı?
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
sihirli sözler galatasaray sözleri umut sözleri azeri sevgi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dokunaklı Sözler ok R.L.Stevenson-Umutla yolculuk etmek, gidilecek yere varmaktan çok daha zevklidir.
Sevenler İçin Sözler ok Vazgeçme diyor içimden bir ses. Nefesin kesilinceye kadar değil umudun kesilinceye kadar koşmaya devam et diyor. Şu dilinden düşürmediğin aşk şarkılarını kendine değil o'nun kulağına fısılda artık. Defalarca okuyup aynı hüznü yaşadığın şiirleri o'na oku. Uzaklardan bakmayı bırak gözlerine dokun.
Sponsorlu Bağlantılar
cümleler hafif kalıyor yaşananların ağırlığı karşısında. bu yüzden susmak, en çok kullandığım iletişim aracı bu aralar.Cümleler hafif kalıyor yaşananların ağırlığı karşısında. Bu yüzden susmak, en çok kullandığım iletişim aracı bu aralar.
erkeklik, bir çok kadında erkekliğini ispat etmek değil, tek bir kadına kadınlığını hissettirebilmektir.Erkeklik, bir çok kadında erkekliğini ispat etmek değil, tek bir kadına kadınlığını hissettirebilmektir.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dünyadaki en gariban şey sabah çalan alarm bence: çalsa suç, çalmasa suç; ikisinde de küfür yiyor.Dünyadaki en gariban şey sabah çalan alarm bence: Çalsa suç, çalmasa suç; ikisinde de küfür yiyor.
tavşan zıplıyor 8 yıl, köpek koşuyor 12 yıl ama kaplumbağa durduğu yerde 200 yıl yaşıyor. spora ne gerek var, oturun oturduğunuz yerde :)Tavşan zıplıyor 8 yıl, köpek koşuyor 12 yıl ama kaplumbağa durduğu yerde 200 yıl yaşıyor. Spora ne gerek var, oturun oturduğunuz yerde :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kardeşlik Sözleri) emree asik: Kardeslik her seyden ote kardes denmez her g*te (Değişik Sözler) Sinan: Bravo Size (Çerkez Atasözleri) Zeynep: Bu atasözleri çok güzeler. Hepsi anlamlı ve nasihat verici. (Mutsuzluk Sözleri) dervis: EYER BİR GÜN GÜNEŞİN BİLE BUZ TUTTUĞU YERDE YANAN BİR ATEŞ GÖRÜR SEN BİLKİ O BENİM KALBİM DİR. (İsyan Sözleri) seda: isyan edemeyiz kader derizzzzz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
tasavvufi sözler fransız atasözleri üzücü sözler ölüm sözleri
polonya atasözleri meksika atasözleri kibar sözler anlamlı sözler beşiktaş sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen