Simmmmge: Yaşlı Bir Bilgeye Sordular... - Hangisi Daha Önemli Sevmek Mi, Sevilmek mi ? Yaşlı Adam Duraksamadan Cevapladı. - Bir Kuş İçin Sağ Kanat mı Önemlidir Sol Kanat Mı?

Düşündüren Sözler ok Simmmmge demiş ki:
Yaşlı Bir Bilgeye Sordular...
- Hangisi Daha Önemli Sevmek Mi, Sevilmek mi ?
Yaşlı Adam Duraksamadan Cevapladı.
- Bir Kuş İçin Sağ Kanat mı Önemlidir Sol Kanat Mı?
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
racon sözleri laf sokan sözler özlem sözleri kötü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İngilizce Aşk Sözleri ok Love make you blind I know, because you don?t see me[Ask kör eder biliyorum, cünkü beni görmüyosun]
İhanet Sözleri ok Her insan kendine yakışanı yaparmış... Ben elindekilerinin değerini kaybedince bilenlerden değilim! Değer verdiği için kaybedenlerdenim!
Sponsorlu Bağlantılar
hayatı yaşanır kılan, hayallerdir. hani gözümün içine bakarak çaldıkların!Hayatı yaşanır kılan, hayallerdir. Hani gözümün içine bakarak çaldıkların!
unutma! güneş parlarken herkes seni sevebilir. ama gerçekten seni kimin umursadığını fırtınalar estiğinde anlarsın!Unutma! Güneş parlarken herkes seni sevebilir. Ama gerçekten seni kimin umursadığını fırtınalar estiğinde anlarsın!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
küçük ayak serçe parmağım çok üşümüş, biraz onunla ilgileneceğim müsadenizle. eyvallah :)Küçük ayak serçe parmağım çok üşümüş, biraz onunla ilgileneceğim müsadenizle. Eyvallah :)
bugün 12 yıllık arkadaşımı kaybettim arkadaşlar, inanın çok acı bi şey ama sonra buldum benden habersiz denize girmiş adi.Bugün 12 yıllık arkadaşımı kaybettim arkadaşlar, inanın çok acı bi şey ama sonra buldum benden habersiz denize girmiş adi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Ali: Yalnızlığım bir çığlıktı yürekten gelen hepinizmi sagırdınız ! (Esprili Sözler) mehtap: Ne zamandalgalar denizi,mehtap geceyi,dünya dönmeyi unutursa ben de seni ozaman unuturum benim adımmm (Esprili Sözler) dicle levent: ARKADAŞLAR HAFTAYA DÜĞÜNÜM VAR. BÜTÜN DOSTLARIM DAVETLİDİR. GELİRKEN GELİNİ DE GETİRMEYİ UNUTMAYIN. (Sizden Gelenler) laf sokucu: Seni üç kere havaya fırlatıp iki kez mi tuttular? Neden bu kadar SALAKSIN (Umursamaz Sözler) mcx Urfali kiz: Giderken kal demedin ya bana sen hani hayatindan gidenleride silermissin ya sen ben bundan sonra silmeyi birak senin lafini bile etmem
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ınce sözler dokunaklı sözler kadir gecesi mesajları sağlık sözleri
kıskançlık sözleri azeri sevgi sözleri almanca sözler ılginç sözler umut sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen