Simmmmge: Yaşlı Bir Bilgeye Sordular... - Hangisi Daha Önemli Sevmek Mi, Sevilmek mi ? Yaşlı Adam Duraksamadan Cevapladı. - Bir Kuş İçin Sağ Kanat mı Önemlidir Sol Kanat Mı?

Düşündüren Sözler ok Simmmmge demiş ki:
Yaşlı Bir Bilgeye Sordular...
- Hangisi Daha Önemli Sevmek Mi, Sevilmek mi ?
Yaşlı Adam Duraksamadan Cevapladı.
- Bir Kuş İçin Sağ Kanat mı Önemlidir Sol Kanat Mı?
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
başsağlığı mesajları dertli sözler nankörlük sözleri edep sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Nankörlük Sözleri ok Güzel ya da çirkin olmak yaradılıştandır ama nankör olmak kişisel bir seçimdir.
Aşk Acısı Sözleri ok Hayatımın en güzel günlerini sana verdim senin için ben hayata reset çektim, şimdi sensizlik sardı bedenimi ağlıyorum geceleri aşk acısı çekilmiyor dön geri atma beni karanlığa.
Sponsorlu Bağlantılar
bitanem. sevdama müebbet, gururuma ağır hapis biçilmiş, oysa ne yüreğime kelepçe ne de aşkıma zincir vurulabilmiş. ben herkesten yana özgür, senden yana esirim.Bitanem. Sevdama müebbet, gururuma ağır hapis biçilmiş, oysa ne yüreğime kelepçe ne de aşkıma zincir vurulabilmiş. Ben herkesten yana özgür, senden yana esirim.
biz onunla küstüğümüzde o sadece bana küserdi. ben ise bütün dünyaya.Biz onunla küstüğümüzde o sadece bana küserdi. Ben ise bütün dünyaya.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yalnız kedi yavrusu gördük ay hemen sahipledirelim. lan belki anası evlatlarına yemek aramaya gitti. organ mafyası gibi kaçırıyonuz enikleri :)Yalnız kedi yavrusu gördük ay hemen sahipledirelim. Lan belki anası evlatlarına yemek aramaya gitti. Organ mafyası gibi kaçırıyonuz enikleri :)
cips paketinin ağzına kadar dolu olduğu bir dünya istiyorum!Cips paketinin ağzına kadar dolu olduğu bir dünya istiyorum!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) adimi soylesem ne fark edecek: boyle sozler bana cok iyi geliyor cooooook guzelllllllllllllll (Ağlatan Sözler) canlıcı: bazen sevmişsinfir bazen ise kaybolmuş (Hayat Sözleri) Faydalı Mikrop60: Part3 Bel altında kalsaydı aklımız ayaklar altında kalırdı adamlığımız! (Koyan Sözler) Leya Nur: NE ALAYINA GİDERİM NE KRALINA BİR DURUM VARSA KIRALIDA AYAĞIMA GELİR ALAYIDA...!!! (Ayrılık Sözleri) şefikanur: çok güzel sözler
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kırgınlık sözleri cumhuriyet bayramı mesajları çılgın sözler davetiye sözleri
19 mayıs sözleri deli sözler terk etme sözleri hoş sözler üzücü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen