kütahyalı güzel: Dertler derya olmuş bende bir sandal.

Dertli Sözler ok kütahyalı güzel demiş ki:
Dertler derya olmuş bende bir sandal.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
etkileyici sözler günaydın mesajları platonik sözler ıspanyolca atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ezici Sözler ok Bazı konuların 'Ama'sı yoktur 'Nokta'sı vardır, hiç uzatmadan!
İnce Sözler ok Seni gülüşünden bile tanıyorum, daha ne olsun?
Sponsorlu Bağlantılar
hepimiz günün birinde kendimiz için doğru olanı seçerken bir başkasının yaşamını alt üst edebiliyoruz.Hepimiz günün birinde kendimiz için doğru olanı seçerken bir başkasının yaşamını alt üst edebiliyoruz.
ne gösteriş yaparız görmemişler gibi.. ne de övünürüz sonradan görmeler gibi.. biz sadece şükrederız gerektiği gibi.Ne Gösteriş Yaparız görmemişler Gibi.. Ne de Övünürüz Sonradan Görmeler Gibi.. Biz Sadece 'ŞÜKREDERİZ' Gerektiği Gibi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ben yaşadıkça sen çıldır! yokluğum sana koyarsa ödemeli çaldır.Ben yaşadıkça sen çıldır! Yokluğum sana koyarsa ödemeli çaldır.
kışın gözünü seveyim, 2 kat fazla giyer ısınırsın ama yaz öyle mi çıkart çıkart nereye kadar, bi don kaldı altımızda.Kışın gözünü seveyim, 2 kat fazla giyer ısınırsın ama yaz öyle mi çıkart çıkart nereye kadar, bi don kaldı altımızda.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Zehir Sözler) mehmet: hayat acı olmasa zaten ağlıyarak doğmazdık (İntihar Sözleri) yaren: onu çok ama çok seviyordum oysa kıymetimi hiçbir zaman bilmedi :( h.s. (Cezaevi Sözleri) ceren: Sevgilim sevdigim kokum kmrum seni cok seviyorum bugun 38 gun oldu allah kimsenjn ozgurlunu elinden almasjn allab herkesi kurtarsin seni seviyorum ahmet hepte sevicem (Öfke Sözleri) kamuran taş: keşke affedici olsak kırgınlık bir tane olmuyor ki biriktiriyoruz kırgınlıklar çoğalınca öfke yükseliyor kin ve zarar verme aşamasına geliyor (Ağır Abi Sözleri) İsa: HER NE KADAR DA PISKOPATLIKTA GÖZÜM OLMASADA DALIMI KIRANIN AGAÇINI KÖKÜNDEN SÖKERIM??
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ulvi sözleri karizma sözler orijinal sözler şizofrenik sözler
ulvi sözleri aşk sözleri çapkınlık sözleri kızılderili atasözleri ıran atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen