kütahyalı güzel: Dertler derya olmuş bende bir sandal.

Dertli Sözler ok kütahyalı güzel demiş ki:
Dertler derya olmuş bende bir sandal.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
komik sözler gürcü atasözleri ıltifat sözleri cömertlik sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ulvi Sözleri ok lan peri bacasına takılan Ulvi
Seni Seviyorum Sözleri ok 'Seni seviyorum.' diye anonim bir söz var, birisi ortaya atmış. Ne söyleyeni belli, nede sahip çıkan var.
Sponsorlu Bağlantılar
keşke bu kadar güzel kokmasaydı tenin. her şey benim için çok daha kolay olurdu.Keşke bu kadar güzel kokmasaydı tenin. Her şey benim için çok daha kolay olurdu.
ey yâr! gözlerimi gözlerinden kaçırıyorsam bil ki; sana olan aşkımın hayâsındandır.Ey yâr! Gözlerimi gözlerinden kaçırıyorsam bil ki; Sana olan aşkımın hayâsındandır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ulan ingilizcemi geliştircem diye yabancı diziye başladım. türkçe alt yazıyla izleyip okuya okuya türkçemi geliştirdim ingilizcem hala aynı.Ulan ingilizcemi geliştircem diye yabancı diziye başladım. Türkçe alt yazıyla izleyip okuya okuya türkçemi geliştirdim ingilizcem hala aynı.
fotoğrafçıların çoğunun erkek olmasının nedeni, kadınların bir birini çekemiyor olmasıdır. :)Fotoğrafçıların çoğunun erkek olmasının nedeni, kadınların bir birini çekemiyor olmasıdır. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) Melek: Umutsuzluk yok,dua var, acele etmek yok,sabretmek var. imkansiz diye birşey yok,çünkü Allah var. (Zehir Sözler) Mokar tok tutar: Gardiyan Süre bitti dediğinde anlarsın o zaman vefasizca gidişleri.. (Yürek Yakan Sözler) merve: sen kelbimde olan birisen askim (Bilinmeyen Sözler) umut: herkezin kendi doktoru kendisidir (Kıskançlık Sözleri) keskinoyunda: abi bi aşk olmayan kıskanma cümlesi yazın
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
büyüleyici sözler türkmen atasözleri miraç kandili mesajları sabır sözleri
mektup yazıları dürüstlük sözleri yalnızlık sözleri afrika atasözleri gözyaşı sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen