ayhan: Eskiler bize hayrsn kaldı bize yeni düşman lazım

Eski Sözler ok ayhan demiş ki:
Eskiler bize hayrsn kaldı bize yeni düşman lazım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
elveda sözleri cömertlik sözleri değerli sözler ağır abi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Özel Sözler ok Nerede olduğun değil, neremde olduğun önemli.
Kamyon Arkası Sözleri ok Kulağıma takarım küpe, yetişemez hızıma hiçbir züppe.
Sponsorlu Bağlantılar
gün gelir aklına düşersem eğer; beni değil, sevgimi hatırla! ağlayışımı değil, gidişini hatırla! sensiz oluşumu değil, bana elveda deyipte, öldürdüğün günü hatırla!Gün gelir aklına düşersem eğer; beni değil, sevgimi hatırla! Ağlayışımı değil, gidişini hatırla! Sensiz oluşumu değil, bana elveda deyipte, öldürdüğün günü hatırla!
hayallerinde sarılacak birisi olmayanın, iyi geçmez günleri, geceleri. ya bir gideni vardır, ya da hiç gelmeyeni.Hayallerinde sarılacak birisi olmayanın, iyi geçmez günleri, geceleri. Ya bir gideni vardır, ya da hiç gelmeyeni.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
küçükken babamdan izinsiz denize gitmiştim. dönünce dövmesin diye arkadaşım osmanı da bize getirmiştim onu da dövmüştü :)Küçükken babamdan izinsiz denize gitmiştim. Dönünce dövmesin diye arkadaşım Osman'ı da bize getirmiştim onu da dövmüştü :)
vücudumda eksikliğini hissettiğim tek şey ders çalışma hormonu.Vücudumda eksikliğini hissettiğim tek şey ders çalışma hormonu.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kötü Sözler) Cebrail Şeker: Sevmek sucsa cezam idam olsun cezam idamsa cellatım sevdiğim olsun. (Laf Sokan Sözler) derya: Deger verdiklerimin g*tü kalkmasın. Degerini Alırım g*t gibi kalirsin (Gıcık Sözler) abdullah yılmaz: şahane ya çok güldümm :) (Laf Sokan Sözler) caglar: Birakabilirim dediklerimin muptelasiyim.iradem zayif degil ,tutkularim guclu.. (Berat Kandili Mesajları) Sevgi: Tüm islam aleminin berat kandili mübarek olsun. arkadaşlar.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
damar sözler aile ıçin sözler gürcü atasözleri unutulmaz sözler
değerli sözler emo sözleri tebrik sözleri bilgisayar sözleri yalan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen