ayhan: Eskiler bize hayrsn kaldı bize yeni düşman lazım

Eski Sözler ok ayhan demiş ki:
Eskiler bize hayrsn kaldı bize yeni düşman lazım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
sempatik sözler üzücü sözler ölüm sözleri kırıcı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hint Atasözleri ok Dört ayaklı at sendelerse, iki ayaklı insan ne yapsın?
Duygusal Sözler ok Gönlüm yoksa, sarılsam da üşürsün.
Sponsorlu Bağlantılar
en büyük hayal kırıklığımsın; kalbime batıyorsun.En büyük hayal kırıklığımsın; kalbime batıyorsun.
merak etmeyin, bizim de kıymetimiz bilinecektir. hele bir okunsun selamız, soğusun cenazemiz, alınsın omuzlara tabutumuz. hele bir toprak olalım. hayattayken sevilmediğimiz kadar, ölünce sevileceğiz.Merak etmeyin, bizim de kıymetimiz bilinecektir. Hele bir okunsun selamız, soğusun cenazemiz, alınsın omuzlara tabutumuz. Hele bir toprak olalım. Hayattayken sevilmediğimiz kadar, ölünce sevileceğiz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bizim yeğeni dövmüş biri. dedim olum kim dövdü, göster bana o da bu dedi. baktım uzun boylu, iri yarı biri. tamam, sen git dedim gitti. ben de gittim.Bizim yeğeni dövmüş biri. Dedim 'olum kim dövdü, göster bana' o da 'bu' dedi. Baktım uzun boylu, iri yarı biri. 'Tamam, sen git' dedim gitti. Ben de gittim.
oturdum pembe pembe düşünüyorum. niye kara kara düşüneyim ki, renk kıtlığı mı var?Oturdum pembe pembe düşünüyorum. Niye kara kara düşüneyim ki, renk kıtlığı mı var?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Umursamaz Sözler) Kerem: Artık herşeyi boş verdm boşverdiklerimin arasına hoş geldin (Gurur Sözleri) Hatice: Gurursuz olmaktansa sevdiğimi unutur gözyaşımla gömerim ama gururumu yerler altına sermem (Sizden Gelenler) esra: Herkesi eşit tutmamak Iazım. Adamsa notunu, hayvansa otunu verip göndereceksin (Aşk Acısı Sözleri) mehmet raşit çiçek: sana kavuşacamı bilseydim azra ilin gelmesini beklemezdim gülüm (Tatlı Sözler) Sibel:: beni yaradan Allah,beni yasatan Allah,beni seven sensin.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
emo sözleri kızılderili atasözleri özlem sözleri umut sözleri
adalet sözleri af dileme sözleri nefret sözleri sıcak sözler ıftar mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen