HaYaL PrEsT: çok güzel be abi

Can Alıcı Sözler ok HaYaL PrEsT demiş ki:
çok güzel be abi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
teşekkür sözleri ıbretlik sözler ürkütücü sözler erkekler ıçin sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Düşündüren Sözler ok İlk intibalarına güvenme!
Karizma Sözler ok Seni seviyorum deniz gözlüm ama sana söyleyemiyorum sana aşkımı böyle itiraf edebiliyorum seni seviyorum
Sponsorlu Bağlantılar
yüreğim, toparlan gidiyoruz. kalakalmak yakışmadı bize. bir adım atalım hadi. yâr deyip susalım, yardandır deyip razı olalım.Yüreğim, toparlan gidiyoruz. Kalakalmak yakışmadı bize. Bir adım atalım hadi. Yâr deyip susalım, Yar'dandır deyip razı olalım.
senin gökyüzünde benim yerim yoktu, kuru dallarında kanatlarım kırılıp koptu.Senin gökyüzünde benim yerim yoktu, kuru dallarında kanatlarım kırılıp koptu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir kadını bin kişi ister 1 kişi alır. 1 erkeği 10 kadın ister, 10nuda alır. çünkü erkek merhametlidir ve yufka yüreklidir. kıyamaz hiç birine.Bir kadını bin kişi ister 1 kişi alır. 1 erkeği 10 kadın ister, 10'nuda alır. Çünkü erkek merhametlidir ve yufka yüreklidir. Kıyamaz hiç birine.
kimi sevdiysem kısmeti açıldı :d nasıl bir lanet var la bende?Kimi sevdiysem kısmeti açıldı :D Nasıl bir lanet var la bende?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokan Sözler) elif: laf sokma kapak olursn uğraşma etiket olursun yavşama köpek olursun biraz insan olda belki yanımda yer bulursun! (Ağır Sözlü Sözler) www.poyrazca55.tr.gg: AĞLAYIPTA GÖZYAŞIMI KENDİM SİLDİKTEN SONRA YANINDAYIM DİYENLERİN GEÇMİŞİNE SELAM SÖYLÜYORUM... (Kırıcı Sözler) saadet: İyi olmak Yuksel (Hayat Sözleri) sevda: Ben sevdiğin mi adam gibi severim sevmeyenin yüreğini sokerim (İçten Sözler) özlem: Bazi şeyler vardir kelimelerle anlatamadigin seyleri bir bakis simka anlatirsin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özlü aşk sözleri kıskançlık sözleri latin atasözleri yalnızlık sözleri
etkileyici sözler kamyon arkası yazıları özel sözler arnavut atasözleri unutulmaz sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen