HaYaL PrEsT: çok güzel be abi

Can Alıcı Sözler ok HaYaL PrEsT demiş ki:
çok güzel be abi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
afrika atasözleri geyik laflar romantik sözler öğrenci sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Minibüs Sözleri ok Gaz fren, şanziman halin duman
Hüzünlü Sözler ok HUZUN BIR YILDIZ KADAR UZAK, MUTLULUK GOZ BEBEGIN KADAR YAKIN OLSUN UMUTLARIN GERCEK, GERCEK MUTLULUKLARIN SONSUZ OLSUN?
Sponsorlu Bağlantılar
omzuma başını koyuşu var, hani omzuna kelebek konar da uçmasın diye neredeyse nefes almazsın, hareket etmezsin ya, öyle.Omzuma başını koyuşu var, hani omzuna kelebek konar da uçmasın diye neredeyse nefes almazsın, hareket etmezsin ya, öyle.
bilirsin işte ne kadar kırılsam da, üzülsem de yine dönüp dolaşıp sana geleceğim. ınsan canının parçasından uzak nasıl kalır ki?Bilirsin işte ne kadar kırılsam da, üzülsem de yine dönüp dolaşıp sana geleceğim. İnsan canının parçasından uzak nasıl kalır ki?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tuvalet tuvalet değil, stratejik düşünce, araştırma merkezi sanki.Tuvalet tuvalet değil, stratejik düşünce, araştırma merkezi sanki.
eros git vur şu kızı, sonra benden ne dilersen dile. (:Eros git vur şu kızı, sonra benden ne dilersen dile. (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Platonik Aşk Sözleri) hürriye: şehirde sevdiğin vɑrsɑ şehir cennet gelir. bɑzende şehirden kɑçɑsın gelir gidersin uzɑklɑrɑ içinde sevdiğinide bırɑkɑrɑk (Fenerbahçe Sözleri) fener: Yürübe fenerbahçe kim tutar seni adaşız senle (Havalı Sözler) isyankarrr 04: senin marka olduğun yerde etiketi ben TAkaRım ;) ..! (Kötü Laflar) sikici: Seni sevmek ibadetim sevemem çünkü c.e.n.a.b.e.t.i.m (Laf Sokan Sözler) BURCU: VarLıgımı biLe biLee yok sayanLaaaraaa YokLugum giriyo zaten
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
havalı sözler ağır sözler günaydın mesajları hint atasözleri
çılgın sözler küçük sözler koyan laflar ezici sözler şirin sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen