HaYaL PrEsT: çok güzel be abi

Can Alıcı Sözler ok HaYaL PrEsT demiş ki:
çok güzel be abi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
akıllı sözler kazakistan atasözleri cuma mesajları duvar yazıları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Facebook Sözleri ok -İngilizcede 'NENE' ne demektir? +Whatwhat
Orijinal Sözler ok Mazlumun gönül heybesinde tek bir cümle vardır, 'Allah Büyük!'
Sponsorlu Bağlantılar
bana ıyi misin? diye sorma. biliyorsun ki iyi olup olmamam sana bağlı.Bana 'İyi misin?' diye sorma. Biliyorsun ki iyi olup olmamam sana bağlı.
döndüm arkamı sana. sen sırtımdan vurmayı seversin, yüzüm ağır gelmesin.Döndüm arkamı sana. Sen sırtımdan vurmayı seversin, yüzüm ağır gelmesin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
buzlu vodka: akciğere zarar verir. buzlu rakı: karaciğere zarar verir. buzlu viski: kalbe zarar verir. özet: buz zararlıdır. (:Buzlu vodka: Akciğere zarar verir. Buzlu rakı: Karaciğere zarar verir. Buzlu viski: Kalbe zarar verir. Özet: Buz zararlıdır. (:
kadın kuaförleri ne güzel. biz erkekler öyle mi; benim berber saçımı yıkarken kafamı iffet gibi lavaboya sokup, limonlu pirille yıkıyor.Kadın kuaförleri ne güzel. Biz erkekler öyle mi; benim berber saçımı yıkarken kafamı iffet gibi lavaboya sokup, limonlu pirille yıkıyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) meryememe: SABIR KURBAN OLDUĞUM HERŞEY GEÇECEK (E) (Can Yakan Sözler) sinan mavi: Susarsan eğer sen kaybedersin kendimden biliyorum o yüzden susmayacaksın bilader (Dürüstlük Sözleri) ikizletr: off kimin hangi sözü dediğini yazmamışsınız (Resimli Güzel Sözler) Mehmet 68: Bu siteye hergun giriorum cook guuel siirler sozler var (Ağlatan Sözler) deniz: Nazar olsam degmem o derece yani
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
fenerbahçe sözleri kadınlar ıçin sözler karizma sözler ağlatan sözler
zalim sözler sevenler ıçin sözler türkiye sözleri ölüm sözleri türkmen atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen