melisa: diyorlar ya: sen korkarmısın ölmekten? insan hiç korkar mı ? yalan bir ömrün ardından...

Dokunaklı Sözler ok melisa demiş ki:
diyorlar ya: sen korkarmısın ölmekten? insan hiç korkar mı ? yalan bir ömrün ardından...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
ıngiliz atasözleri giderli sözler fransız atasözleri can alıcı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kısa Aşk Sözleri ok Ben senin ne yarin nede canın ben senin ne sevdiğin ne baharın ben senin belki umrunda değilim ama sen benim sen benim nefesimsin
Hasret Sözleri ok Gece uyumadan önce bir avuç yıldız serperim Gönlüne.Bir de bakarsın ki sabah uyandıgında kucak dolusu güneş doğmuş içine iyi bak kendine ve o iyi yüreğine
Sponsorlu Bağlantılar
mevsimin önemi yoktur. soğuk bakan bir çift göz yada özensiz seçilmiş bir çift söz de dondurur insanın içini.Mevsimin önemi yoktur. Soğuk bakan bir çift göz yada özensiz seçilmiş bir çift söz de dondurur insanın içini.
zordur anlatmak isteyipte anlatamamak. anlaşılmayı bekleyen gözlerle susmak.Zordur anlatmak isteyipte anlatamamak. Anlaşılmayı bekleyen gözlerle susmak.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
aşkım, orada erkekler var; geçerken gözlerini şaşı yapıp, etrafındakilere tükürde seni özürlü sansınlar.Aşkım, orada erkekler var; geçerken gözlerini şaşı yapıp, etrafındakilere tükürde seni özürlü sansınlar.
yalnızlık nedir bilirmisin? yalnızlık operatör den gelen aramaya sevinmektir. :)Yalnızlık nedir bilirmisin? Yalnızlık operatör den gelen aramaya sevinmektir. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Küçük şeytan: Haksızsam sunarım ama haklıysam haddimi de aşar lafımı sokarım (Kıskançlık Sözleri) hakan bedir van: Tam yaşamak istediğin gün öldüğün gün olur (Aşk Acısı Sözleri) mehmet: elif aşkım seni cok seviyorum (Jilet Sözler) Ebru ŞİP: Sen hep başkalarına güneştin. Bana hep soğuk, Bana hep karanlık... (İsyankar Sözler) kimmiş o HIYAR: hiç güzel değil
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yararlı sözler beşiktaş sözleri kapak laflar ezici sözler
ülkücü sözleri ılginç sözler neşeli sözler fransızca aşk sözleri öğretmenler günü mesajı
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen