melisa: diyorlar ya: sen korkarmısın ölmekten? insan hiç korkar mı ? yalan bir ömrün ardından...

Dokunaklı Sözler ok melisa demiş ki:
diyorlar ya: sen korkarmısın ölmekten? insan hiç korkar mı ? yalan bir ömrün ardından...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
kardeşlik sözleri çapkınlık sözleri sıcak sözler kıskançlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ağlatan Sözler ok her acının ardından bi gözyaşı kalır her gözyaşının ardından kırıp bi kalp kalırrr.
Can Alıcı Sözler ok Ben doğrularımla mutluyum, sen yalanlarınla mesut musun!
Sponsorlu Bağlantılar
bir gün karanlıkta kalırsan, gölgen bile seni yalnız bırakır.Bir gün karanlıkta kalırsan, gölgen bile seni yalnız bırakır.
biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok seviyor.Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok seviyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
birini beklerken aradığımızda meşgule atmasını yaklaştım geliyorum olarak anlayan bi milletiz. hala avrupa birliğine giremiyoruz.Birini beklerken aradığımızda meşgule atmasını 'yaklaştım geliyorum' olarak anlayan bi milletiz. Hala Avrupa Birliği'ne giremiyoruz.
gece amerikan filmi izledim. adamlarda sabah kahvaltı falan yok, kahve içiyo devam ediyo. ben de deneyim dedim, kahve içip çıktım evden; fastfoodçudayım şuan.Gece amerikan filmi izledim. Adamlarda sabah kahvaltı falan yok, kahve içiyo devam ediyo. Ben de deneyim dedim, kahve içip çıktım evden; fastfoodçudayım şuan.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) raslantı: ayakta duracak halin yokken hayatta duracak nedenlerin varsa korma düşmesin...! (Resimli Komik Sözler) buse: süperrrrrrrrrrrrrr yaaaaaaaaaa:: (Aşk Sözleri) mehmet salih: ağaç benim olduktan sonra isteyen gölgesinde oturabilir..? (Yürek Yakan Sözler) fadime: Senle gecirdigim her gune... saate... dk... saniyeye... lanet olsun (Laf Sokucu Sözler) Nisanurdiler.-.-@hotmail.com: Adam sorar: kaçınız cıplaklığınıza güvenmek yerine karekterinize guvenecek kadar kadınsıniz kadın cevap verir : kacınız cıplak bedene sahiplenmek yerine ustunu ortecek kadar ADAM sıniz ? ;-)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
tasavvufi sözler doğru sözler ıntikam sözleri sevenler ıçin sözler
başarı sözleri minibüs yazıları azeri sevgi sözleri aşık edici sözler polis sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen