caresiz: HEP DEGER VERIRSIN AMA KAYBEDEN SEN OLURSUN ...!CANIM DAN COK SEVDIGIM DOGAN BEN GUVENDIM SANA ALDATMAZ DEDIM YAPMAZ YOKYAPMAZ DEDIM AMA EN BUYUK DARBEYI BU HAYATTA YEDIM SENDEN NEDEN NE ARADIN DISARIDA ALIP KARSINA KONUSSAYDIN IKI GUZEL KELIME EVLENINCEM

Can Alıcı Sözler ok caresiz demiş ki:
HEP DEGER VERIRSIN AMA KAYBEDEN SEN OLURSUN ...!CANIM DAN COK SEVDIGIM DOGAN BEN GUVENDIM SANA ALDATMAZ DEDIM YAPMAZ YOKYAPMAZ DEDIM AMA EN BUYUK DARBEYI BU HAYATTA YEDIM SENDEN NEDEN NE ARADIN DISARIDA ALIP KARSINA KONUSSAYDIN IKI GUZEL KELIME EVLENINCEM
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
dertli sözler özür mesajları koyan laflar şoför sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Cuma Sözleri ok Peygamber efendimiz buyuruyor ki; Hatırlayan güzelse, hatırlanan da güzeldir. Gül bahçesine giren ya gül olur, ya da gül kokar. Hayırlı cumalar dilerim.
Sevenler İçin Sözler ok GÖNLÜNDE BANA YER YOKSA GÜZELİM ÖNEMLİ DEĞİL BEN AYAKTADA GİDERİM
Sponsorlu Bağlantılar
bildiğin kadar değil, bilmediğin kadar özledim seni.Bildiğin kadar değil, bilmediğin kadar özledim seni.
seviyorsan, gözlerinin içine bakmaktan çekinme.Seviyorsan, gözlerinin içine bakmaktan çekinme.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tuvalete bile gitmeye üşenen bir insan olarak diyebilirim ki, nerede o rahatça altımıza işediğimiz çocukluk günleri.Tuvalete bile gitmeye üşenen bir insan olarak diyebilirim ki, nerede o rahatça altımıza işediğimiz çocukluk günleri.
sevgilimiz yokki, lahmacun yerken gözlerinin içine bakarak, o son lahmacun benim, yersen kafa atarım diyelim, romantik dakikalar yaşayalım.Sevgilimiz yokki, lahmacun yerken gözlerinin içine bakarak, 'O son lahmacun benim, yersen kafa atarım' diyelim, romantik dakikalar yaşayalım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Azeri Sevgi Sözleri) Adam: Sevgi bir poxtu yemeyen yoxdu (Kapak Sözler) şirin: bende bir şey eklemek istiyorum aya baktım seni gördüm sana baktım ayı gördüm (Mutsuzluk Sözleri) dervis: EYER BİR GÜN GÜNEŞİN BİLE BUZ TUTTUĞU YERDE YANAN BİR ATEŞ GÖRÜR SEN BİLKİ O BENİM KALBİM DİR. (Laf Sokan Sözler) damlaa: seni önce top yaparım sonra kaleye gol yaparım (Atarlı Sözler) Emre: Ya bir yol bul.Ya bir yol aç.Yada yolumdan çekil..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sms mesajları polis sözleri türkiye sözleri elveda sözleri
makara sözler fransızca aşk sözleri ölüm sözleri efkarlı sözler ışçi bayramı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen