caresiz: HEP DEGER VERIRSIN AMA KAYBEDEN SEN OLURSUN ...!CANIM DAN COK SEVDIGIM DOGAN BEN GUVENDIM SANA ALDATMAZ DEDIM YAPMAZ YOKYAPMAZ DEDIM AMA EN BUYUK DARBEYI BU HAYATTA YEDIM SENDEN NEDEN NE ARADIN DISARIDA ALIP KARSINA KONUSSAYDIN IKI GUZEL KELIME EVLENINCEM

Can Alıcı Sözler ok caresiz demiş ki:
HEP DEGER VERIRSIN AMA KAYBEDEN SEN OLURSUN ...!CANIM DAN COK SEVDIGIM DOGAN BEN GUVENDIM SANA ALDATMAZ DEDIM YAPMAZ YOKYAPMAZ DEDIM AMA EN BUYUK DARBEYI BU HAYATTA YEDIM SENDEN NEDEN NE ARADIN DISARIDA ALIP KARSINA KONUSSAYDIN IKI GUZEL KELIME EVLENINCEM
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
akıllı sözler sabır sözleri portekizce atasözleri almanca aşk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ulvi Sözleri ok çaya şeker attığını unutup bi daha atan Ulvi
Kadınlar İçin Sözler ok Bir kadın için, şöyle bir bakılmak bile gözden kaçırılmaktan daha iyidir. MAE WEST
Sponsorlu Bağlantılar
ben yalnızlığımla mutluyum, akıllı uslu sözleriniz sizde kalsın. ben saçma sapan sözlerimde saklıyım, ne sendeki beni ne de bendeki seni istemem artık. ben bendeki benle mutluyum, varsın kazananları siz oynayın ben kaybedişlerimle mutluyum.Ben yalnızlığımla mutluyum, akıllı uslu sözleriniz sizde kalsın. Ben saçma sapan sözlerimde saklıyım, ne sendeki beni ne de bendeki seni istemem artık. Ben bendeki benle mutluyum, varsın kazananları siz oynayın ben kaybedişlerimle mutluyum.
umutlar yaşasın, gerçekleşmese de olur hayali yeter der geçeriz.Umutlar yaşasın, gerçekleşmese de olur... Hayali yeter der geçeriz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
türk olmak ; aldığı şampuanı bir haftada bitirip, kalan azıcık kısmını suyla karıştırarak 1 ay daha idare etmektir !Türk olmak ; aldığı şampuanı bir haftada bitirip, kalan azıcık kısmını suyla karıştırarak 1 ay daha idare etmektir !
küçükken semtte futbol oynarken patlayan plastik topu iki ye bölüp kafama koyup rambo olurdum.Küçükken semtte futbol oynarken patlayan plastik topu iki ye bölüp kafama koyup rambo olurdum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yürek Yakan Sözler) selda: seni seviyorum hüseyin (Sizden Gelenler) tolgahan bektaş: ben çok gördüm artist gidip köpek gibi döneni (Sevgililer Günü Mesajları) Haldun ist.: Şubat 13 çeksin, Geri kalan günler Marta eklensin. - Bizim sevgilimiz yok bari kediler bayram etsin (Efkarlı Sözler) BAYRAKsevdasi: Ne bileyim be sevgili , ÖYLE güzel baktın ki gözlerime SEVMEK değil ÖLMEK geldi içimden . (İlginç Sözler) Vusale: Dış güzeIIik Allah mahsustur. Dış güzeIIiğe de farkIı şeyIer koymak oda insanIara mahsustur.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
komik sözler ıspanyolca atasözleri seni seviyorum sözleri türkiye sözleri
yürek yakan sözler ayrılık sözleri yalan sözler çerkez atasözleri oturtan laflar
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen