caresiz: HEP DEGER VERIRSIN AMA KAYBEDEN SEN OLURSUN ...!CANIM DAN COK SEVDIGIM DOGAN BEN GUVENDIM SANA ALDATMAZ DEDIM YAPMAZ YOKYAPMAZ DEDIM AMA EN BUYUK DARBEYI BU HAYATTA YEDIM SENDEN NEDEN NE ARADIN DISARIDA ALIP KARSINA KONUSSAYDIN IKI GUZEL KELIME EVLENINCEM

Can Alıcı Sözler ok caresiz demiş ki:
HEP DEGER VERIRSIN AMA KAYBEDEN SEN OLURSUN ...!CANIM DAN COK SEVDIGIM DOGAN BEN GUVENDIM SANA ALDATMAZ DEDIM YAPMAZ YOKYAPMAZ DEDIM AMA EN BUYUK DARBEYI BU HAYATTA YEDIM SENDEN NEDEN NE ARADIN DISARIDA ALIP KARSINA KONUSSAYDIN IKI GUZEL KELIME EVLENINCEM
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
bomba sözler düşündüren sözler başsağlığı mesajları beşiktaş sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Nasihat Sözleri ok Kaygan zeminlerde yürüyen, düşüp bir tarafını kırabileceğini de düşünmelidir.
Etkileyici Sözler ok Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.
Sponsorlu Bağlantılar
ıçim deşildi gidişine, kalbime bıçaklar saplandı. ama durmaksızın gittin, arkana bakmadan.İçim deşildi gidişine, kalbime bıçaklar saplandı. Ama durmaksızın gittin, arkana bakmadan.
hayat söyle bana seni nasıl yaşayayım? ya anlat bana kendini, yada her defasında takma çelmeni. hatta gel vazgeç bu oyundan! zira çok yorgunum bir de sen yorma!Hayat söyle bana seni nasıl yaşayayım? Ya anlat bana kendini, yada her defasında takma çelmeni. Hatta gel vazgeç bu oyundan! Zira çok yorgunum bir de sen yorma!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kız bir çizme giymiş sanırsın çiftlikte tezek atlıyor, sanırsın inşaatta harç karıyor.Kız bir çizme giymiş sanırsın çiftlikte tezek atlıyor, sanırsın inşaatta harç karıyor.
dedem windows gibi, koltukta 10-15 dakika otursun hemen kendini kapatıp, uyku moduna alıyor.Dedem windows gibi, koltukta 10-15 dakika otursun hemen kendini kapatıp, uyku moduna alıyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) nida yıldırım: "unutmak" yedi harfi yan yana getirecek kadar kolay olsaydı bizde beş harfi yan yana getirip "mutlu" olurduk (Şoför Sözleri) büşra: aynen çok fena lan bunlar (Resimli Komik Sözler) Elif: Komikmiş valla beğendim (Koyan Laflar) Sefa Erkoç: Öyle herkese kin tutmam ben . Kinimin bile bir kalitesi var . (Gözlerle İlgili Sözler) yaralı kız: Gözler kalbin aynası derler evet gozler kalbin aynasıdır . O gözlerle bana bakmıştın o gözlerle beni kendine ağşık ettirmiştin sen gozlerin kahve benimki mavi renkler farklıydı ama duygular aynıydı be sevgili
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sms mesajları miraç kandili mesajları duyulmamış sözler kaliteli sözler
cumhuriyet bayramı mesajları almanca aşk sözleri küçük sözler doğru sözler ıtalyanca aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen