şirine :): Lan yanlizligimi oyunumda rekoru rekor ustune kirarak anliyorum

Yalnızlık Sözleri ok şirine :) demiş ki:
Lan yanlizligimi oyunumda rekoru rekor ustune kirarak anliyorum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
kibar sözler baba sözler ünlü sözler hollanda atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Öğrenci Sözleri ok Kopya Çekmeyen Burnunu Çeker.
Sevgililer Günü Mesajları ok BIR KUS OLUP GITSEM, ASSAM SU ENGINLERI, VARSAM SENIN YANINA. OPSEM DOYASIYA, KOKLASAM SENI, EN BUYUK HEDIYE ODUR BANA.
Sponsorlu Bağlantılar
senin kimin kimsen yok mu keder, benim bildiğim misafirlik dediğin, üç gün deyince biter.Senin kimin kimsen yok mu keder, benim bildiğim misafirlik dediğin, üç gün deyince biter.
hayatta bazı şeyleri unutabilirsin ama seni seveni, seni sayanı, sana yardım edeni, zor gününde yanında olanı ve acını paylaşanı asla unutma!Hayatta bazı şeyleri unutabilirsin ama seni seveni, seni sayanı, sana yardım edeni, zor gününde yanında olanı ve acını paylaşanı asla unutma!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
babamın karşı komşusu hakkındaki yorumu: bu adam da çok kılıbık. ben ne zaman balkonu yıkasam, o da çamaşır asıyor. :)Babamın karşı komşusu hakkındaki yorumu: Bu adam da çok kılıbık. Ben ne zaman balkonu yıkasam, o da çamaşır asıyor. :)
durmadan psst napıosun, pstt naber, pstt diyen arkadaşım var. arkadaş arkadaş değil, oda spreyi sanki. :)Durmadan 'Psst napıosun', 'pstt naber', 'pstt' diyen arkadaşım var. Arkadaş arkadaş değil, oda spreyi sanki. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Umursamaz Sözler) GüLer Ank.: Boş veremezsin, yalan dünyanın içinde yaşıyorsun, nereye gidersen git o yalanlarla yaşayacaksın. (Güven Sözleri) menşure aktaş: eeee hayat bu zaman kötü ağaç misali dayansan çürüyor insana güvensen oluyor bizi birtek rabbim görüyor hayırlı neyse onu nasip etsin rabbim (Koyan Sözler) enes: laf soktun tamam yenildim ama dur keser döner sap döner bir gün gelir hesap döner yine laf soktun kendi laflarını kendi çeyizine sakla der sana gülerim (Sevgi Sözleri) aydan: Cox gozel (Sitem Sözleri) Üzeyir: Vay gene konusturmusun kalemini birtanesin sen seviyorum gulum seni
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kaliteli sözler doğru sözler acımasız sözler evlilik sözleri
kardeşlik sözleri can alıcı sözler mevlid kandili mesajları galatasaray sözleri ağır abi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen