şirine :): Lan yanlizligimi oyunumda rekoru rekor ustune kirarak anliyorum

Yalnızlık Sözleri ok şirine :) demiş ki:
Lan yanlizligimi oyunumda rekoru rekor ustune kirarak anliyorum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
öğretmenler günü mesajı cömertlik sözleri farklı sözler sıradan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Elveda Sözleri ok Git demek kolay ama gittikten sonra üzüleceksin. Eğer git diyebilecek kadar güçlüysen, hoşçakal deyip susmasını da bileceksin.
Üzücü Sözler ok Bir Aşk Masalının 2 Ayrı Karakteriymişiz Seninle Sen Zalim Ben Masum Rolunde, Bu Aşk Masalının Galibi Hep Zalimlermi Olcak?
Sponsorlu Bağlantılar
bana kimse sen gibi baktı mı bilemem ama, ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.Bana kimse sen gibi baktı mı bilemem ama, ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.
o başkasını öper, sen resimlerini öpersin. o başkasıyla konuşur, sen eski konuşmalarını okursun.O başkasını öper, sen resimlerini öpersin. O başkasıyla konuşur, sen eski konuşmalarını okursun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ayrılan sevgilinin sen daha iyilerine layıksın yalanıyla esnafın abi dükkanın önüne park etme, mal gelecek yalanı ölümüne kapışır.Ayrılan sevgilinin 'sen daha iyilerine layıksın' yalanıyla esnafın 'abi dükkanın önüne park etme, mal gelecek' yalanı ölümüne kapışır.
ınternetten aile hekiminizin kim olduğunu öğrenebilirsiniz dediler, bir baktım kutsi çıktı! :)İnternetten aile hekiminizin kim olduğunu öğrenebilirsiniz dediler, bir baktım Kutsi çıktı! :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Sözler) ecem yaman: çok kaşarsın az yaşarsın sdfgh (Aşık Edici Sözler) ferhat: aşk bir boktur yemeyen yoktur (Cuma Mesajları) Giresun,lu: Arkadaşlar herkesin mübarek cuma namazını en içten dileklerimle tebrik eder hayırlara vesile olmasını Cenabı haktan niyaz ederim. (Sert Sözler) Sabri: Efendiliğimizi Korkaklık Sananlar Diledikleri Zaman Meydan Okuyabilirler (Mutsuzluk Sözleri) nurdan: Kadınlar kendilerini gulduren erkeklerden hoslanirlar sozu yalandir unutma. cunku kadinlar sadece hoslandiklari erkeklere gulerler
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
berat kandili mesajları elveda sözleri sevgiliye uyku mesajları latin atasözleri
özlü sözler delikanlı sözler mafya sözleri süper sözler adalet sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen