Gülnihal: hepsi çok beğendim. ;)

Duygulu Sözler ok Gülnihal demiş ki:
hepsi çok beğendim. ;)
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygulu Sözler tıkla!
bayram mesajları araba yazıları sihirli sözler afrika atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Huzur Sözleri ok Saâdete alâmet beştir: Yumuşak kalp, çok ağlamak, dünyaya gönül vermeden zâhit yaşamak, az ümitli olmak ve haya sahibi olmak. Şakîk-ül Belhi (K.S.)
Kısa Aşk Sözleri ok Öpecekmiş gibi yaklaşıp, kokusunu içine çekmekti belkide aşk.
Sponsorlu Bağlantılar
bir şeye ihtiyacın olursa söyle demiştin ya hani sana ihtiyacım var, bil istedim.Bir şeye ihtiyacın olursa söyle demiştin ya hani... Sana ihtiyacım var, bil istedim.
bu hayat hep böyle mi olur anne? düşen hep yerde mi kalır.Bu hayat hep böyle mi olur anne? Düşen hep yerde mi kalır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
çaya 5 lira verdiğimde tam 25 dakikada filan çayı içmiştim, vicdanım rahatlamamıştı giderken de 1 avuç şekeri cebe atmıştım.Çaya 5 lira verdiğimde tam 25 dakikada filan çayı içmiştim, vicdanım rahatlamamıştı giderken de 1 avuç şekeri cebe atmıştım.
ya siz toplu taşıma araçlarında nasıl birbirinizi kesiyosunuz? ben tutunacak bi yer bulduğumda koala gibi yapışıp allaha emanet gidiyorum.Ya siz toplu taşıma araçlarında nasıl birbirinizi kesiyosunuz? Ben tutunacak bi yer bulduğumda koala gibi yapışıp Allah'a emanet gidiyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Bilgisayar Sözleri) Platonık Ali: Çay var içersen başkasına online olma artık Allahını seversen. (Efsane Sözler) israfil akçam: Bu sayfayi seviyorum (Havalı Sözler) BABA MERHABA: Aşk nedir bilir misin söylesem dinlermisinn sıkı dur söylüyorum seni seviyorum (Duygusal Sözler) ismail: AsIında verdiğin emeğe agIarsin ona değiI bunun için miydi bunca emek! (Laf Sokan Sözler) elif: laf sokma kapak olursn uğraşma etiket olursun yavşama köpek olursun biraz insan olda belki yanımda yer bulursun!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
muhteşem sözler geyik sözler kazakistan atasözleri azerbaycan atasözleri
özlem sözleri teşekkür sözleri trabzonspor sözleri geçmiş olsun mesajları duygusal sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen